IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Felbuzz Разгледай мнение
    Попаднах на тези подкастове http://chatwithtraders.com/ , досега слушах само един ама изглеждат супер иначе и това интервю ми беше интересно http://karollbroker.bg/blog/specheli...hnah-s-13-000/
    Браво за интервюто - имаш добри неща засега - облизвации и Имотченца - ти си млад и няма за де да бръзаш, имаш време и да се учиш. Ного успех ти желая.

    Софиксов - стига мрънка - ами вземи дай и ти едно интервю, защото ного неща имаш да разкажеш и младите да поучиш и подучиш.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Попаднах на тези подкастове http://chatwithtraders.com/ , досега слушах само един ама изглеждат супер иначе и това интервю ми беше интересно http://karollbroker.bg/blog/specheli...hnah-s-13-000/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Пак празни приказки!
        Аз продължавам да твърдя, че тези ''интервюта'' нямат никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно. Иначе разкази с неочакван край може да пише всеки
        Уф, че то във всяка медия около 70% от материалите са брак. Важна е историята, както казваше май Стивън Кинг.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Пак празни приказки!
          Аз продължавам да твърдя, че тези ''интервюта'' нямат никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно. Иначе разкази с неочакван край може да пише всеки
          тия интервюта са за да покажат, кой какви начини на инвестиране използва и по какъв път е стигнал до тях, доходноста е без съществено значение, те са за хора, които искат да погледнат и гледната точка на другите участници - ти не си такъв и няма нужда след всяко интервю да ни го напомняш, разбрахме
          “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Пак празни приказки!
            Аз продължавам да твърдя, че тези ''интервюта'' нямат никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно. Иначе разкази с неочакван край може да пише всеки
            Още един ентусиаст дето с 5000 лева инвестирани иска да стане милионер.ако има истина де

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Пак празни приказки!
              Аз продължавам да твърдя, че тези ''интервюта'' нямат никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно. Иначе разкази с неочакван край може да пише всеки
              Мрънкало
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Пак празни приказки!
                Аз продължавам да твърдя, че тези ''интервюта'' нямат никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно. Иначе разкази с неочакван край може да пише всеки
                Хубава идея. Предлагам ти тогава ти да дадеш добър пример - дай интервю и като подкрепа на предложението ти и един скрийншот. Смятам, че си "стар" и опитен форумец и има какво да кажеш за търговията и пазара. Поздрави

                Коментар


                • Пак празни приказки!
                  Аз продължавам да твърдя, че тези ''интервюта'' нямат никаква стойност. И ще продължавам да го правя до момента в който не почнете да пускате скрийншот. Само така може да се съглася, че написаното е вярно. Иначе разкази с неочакван край може да пише всеки

                  Коментар


                  • Поздравления и от мен !!!!!
                    В БГ има умни младежи, успехи !!!!

                    Коментар


                    • мерси на всички за пожеланията, надявам се още хора да разкажат за борсовите си премеждия

                      Коментар


                      • Младите да са живи, здрави и смели, пък ние ще помагаме кой с каквото може.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Etihad Разгледай мнение
                          Заети са, не виждаш ли каква бурна търговия върви на нашта чаршия

                          Поздравления за момъка, има шанс за новото поколение. Лошото е че такива като него са малко. Повечето искат бързи пари, бързи коли, бързи жени и свършват бързо.
                          Успех Иво и много търпение!
                          +1

                          Малцина са като това момче, но бъдещето е на такива като него. Желая му всичко най-добро, здраве и успех!
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                            -"Какво мисли стажант и стипедиант на БФБ, ПФБК, Карол и ЕЛАНА за инвестирането"


                            може би ;
                            Какво мисли стажант в ПФБК, Карол и ЕЛАНА и стипендиант на БФБ за инвестирането
                            Заети са, не виждаш ли каква бурна търговия върви на нашта чаршия

                            Поздравления за момъка, има шанс за новото поколение. Лошото е че такива като него са малко. Повечето искат бързи пари, бързи коли, бързи жени и свършват бързо.
                            Успех Иво и много търпение!

                            Коментар


                            • -"Какво мисли стажант и стипедиант на БФБ, ПФБК, Карол и ЕЛАНА за инвестирането"


                              може би ;
                              Какво мисли стажант в ПФБК, Карол и ЕЛАНА и стипендиант на БФБ за инвестирането

                              Коментар


                              • Поздравления за интервюто, от него осъзнах, че съм много далеч от това, което е нужно за успешен инвеститор. Дори не мога и да си помисля колко време и труд е описан в цялото ти интервю. За човек като мен, който се занимава между другото явно ще е много много трудно...
                                Last edited by pepe1234; 10.02.2016, 12:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X