IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Имам няколко предложения - (предполагам интересни и за вас)
    1. Голямата мечка, защото ми липсват вече анкетите.
    2. Куроператора - за да се разсеят всички останали съмнения, дали бил замесен с някакви складове за аптеки, заграбени направеморно от небезивестен собственик на фармации))
    3. Предлагам, да помолите Кирето за едно интервю. Обосновката ми е че има доста голяма стаж на бфб, възможно повече и от на батята (но за това не съм сигурно) ))), а също така,.подозирам, че държи силно широкоспектърен портфейл, и дори може да засенчи някои портфейли на фондове и ИП-та, Имам предвид, че е с по-голям брой позиции, няма да ме учуди ако е с най-големия брой от индивидуалните играчори)))
    Препоръчвам интервюто да е сутрешно, а не късния следобед, защото отговорите в двата случая могат да бъдат различни)))
    В случай че Кирето не се навие, предлагам съни, като представителка на нежния пол и за да видите, че и жените могат да са практични,,а не само или непременно спекулантьори.
    Ако и Съни не се навие, предлагам още един вариант - martingale. - по причина, че знаете, че вече не пише и това може да се ползва като повод да го върнем пак във форума, Може да се предложи с тази цел и интервю с розовата пантера))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Мариян е един от най полезните коментатори и журналисти за БФБ!!!


      Има моменти когато леко му се дразня за някой статии/коментари но така мисля за почти всички в този форум Та не може човек цял живот да бъде оценен заради една постъпка. Всеки прави грешки!

      Адмирации на Мариян за всички полезни статии и коментари! Те са МНОГО!
      Не веднъж ми е спестявал време или подсещал/насочвал за дадена акция!!!
      +1

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
        Навремето от вестник "Дневник" писаха и за мен, че съм манипулирал пазара за собствена изгода, а за капак изпълнителният директор на Симекс (тогава Божидар Костадинов, сега не знам кой е), явно разчитайки на това, че е недосегаем изпълнителен директор, се включи в казуса с изключително обиждащо за мен писмо. Евала на такива изпълнителни директори - заради такива като него българските програмисти избират да работят за чуждестранни софтуерни фирми!

        Защо споменавам това - ами защото живеем в държава с такива странни закони, че за почти всичко могат да те обвинят, в повечето случаи напълно безпочвено. Затова е хубаво, когато се говори за нещо такова, да се представят повече гледни точки:

        Официално становище на Мариян Йорданов по случая с наложената му спорна глоба от КФН

        Резултати от проверка на КФН за спазване на разпоредбите на Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти

        Окончателно е потвърдено от Административен съд -София наказателно постановление на КФН

        Ето какво са писали от вестник "Дневник": Надзорът глоби акционер в "Инвестор.БГ"

        Има и тема във форума: Акт на КФН срещу Мариян Йорданов

        Много хубаво, благодаря ти че издири матрялите. Злоупотребите са си злоупотреби, коментарът ти за български фирми и т.н. не ме вълнува в тоя контекст.

        Коментар


        • какво толкова е направил? като че ли повечето мажоритари на бфб не правят същото
          destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

          Коментар


          • Мариян е един от най полезните коментатори и журналисти за БФБ!!!


            Има моменти когато леко му се дразня за някой статии/коментари но така мисля за почти всички в този форум Та не може човек цял живот да бъде оценен заради една постъпка. Всеки прави грешки!

            Адмирации на Мариян за всички полезни статии и коментари! Те са МНОГО!
            Не веднъж ми е спестявал време или подсещал/насочвал за дадена акция!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
              Щото не ти е удобна. За нас обаче споменът е жив - и е леко смешно когато мошеник, разследван при това - се прави на светец
              Навремето от вестник "Дневник" писаха и за мен, че съм манипулирал пазара за собствена изгода, а за капак изпълнителният директор на Симекс (тогава Божидар Костадинов, сега не знам кой е), явно разчитайки на това, че е недосегаем изпълнителен директор, се включи в казуса с изключително обиждащо за мен писмо. Евала на такива изпълнителни директори - заради такива като него българските програмисти избират да работят за чуждестранни софтуерни фирми!

              Защо споменавам това - ами защото живеем в държава с такива странни закони, че за почти всичко могат да те обвинят, в повечето случаи напълно безпочвено. Затова е хубаво, когато се говори за нещо такова, да се представят повече гледни точки:

              Официално становище на Мариян Йорданов по случая с наложената му спорна глоба от КФН

              Резултати от проверка на КФН за спазване на разпоредбите на Закона срещу пазарните злоупотреби с финансови инструменти

              Окончателно е потвърдено от Административен съд -София наказателно постановление на КФН

              Ето какво са писали от вестник "Дневник": Надзорът глоби акционер в "Инвестор.БГ"

              Има и тема във форума: Акт на КФН срещу Мариян Йорданов

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                Volaswap, ти не искаш ли да направиш итервю, на мен, а предполагам и на други ще е интересно да го прочетат.
                Не ми харесва публичността, пък и моите начини на мислене като стериотип не отговарят на повечето идеали във форума и трудно ще ги канализиран към широката публика. Но винаги съм готов да помогна с каквито мога и на лични бих ти отговорил като се върна от почивка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                  За мен това е затворена страница
                  Щото не ти е удобна. За нас обаче споменът е жив - и е леко смешно когато мошеник, разследван при това - се прави на светец

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Мариян няколко пъти ме е питал, но аз все му отказвам. Нещо нямам мерак да ставам известен
                    ти си известен
                    интервю известност не прави
                    идеята на интервютата беше да споделим опит от него и коментарите след това

                    Коментар


                    • Volaswap, ти не искаш ли да направиш итервю, на мен, а предполагам и на други ще е интересно да го прочетат.
                      “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Мариян няколко пъти ме е питал, но аз все му отказвам. Нещо нямам мерак да ставам известен
                        Ми шо го повтаряш тогава

                        Коментар


                        • Надявам се някой ден да седнем на една маса и да си поговорим очи в очи, а не само през форума. Това обаче със сигурност няма да е тази година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
                            и аз искам, но не смеех да го напиша защото съм мечка, а тях знаем какво ги прави
                            ха ха ха!
                            надявам се да се запознаем на 17-ти!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                              Аз искам интервю със SOFIX.Другите, които още не са дали не са ми интересни.
                              и аз искам, но не смеех да го напиша защото съм мечка, а тях знаем какво ги прави
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Аз искам интервю със SOFIX.Другите, които още не са дали не са ми интересни.
                                Мариян няколко пъти ме е питал, но аз все му отказвам. Нещо нямам мерак да ставам известен

                                Коментар

                                Working...
                                X