IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Марияне, защо не направиш интервюта и с брокерите?
    че те не дават ли редовно интервюта колко е розово положението на бфб и колко перспективи имало
    destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

    Коментар


    • Предложете на Poncho и Nide, и двамата бяха много конструктивни и добронамерени с коментарите, и се надявам, че ако все още четат форума, може да откликнат.

      Коментар


      • Марияне, защо не направиш интервюта и с брокерите?

        Коментар


        • работим върху ново с неинтервюиран досега
          моля които друг иска да разкаже
          да пише на ЛС

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Стига преди това да не е бил 1 000 000 .....
            Що мислиш има толкова отказани интервюта

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              ps. Сетих се, да предложа още един - Как можах да забравя BullsonBse!? - ще бъде интересно интервю, ако не откаже!!!
              Има позиция, която е контра на почти всеки във форума, би било интересно.

              Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
              Нека да се вземат интервюта от "колеги" с портфейл поне 200 000лв.Там е майсторлъка.И даващият интервю да го докаже пред Мариян.Не е сериозно някой завъртял няколко бона да дава акъл.
              Над 100к евро на БФБ е майсторска граница, дори да не е от най - популярните съфорумци, бих прочел какво има да каже някой, който управлява подобен портфейл.
              Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 000 Разгледай мнение
                Нека да се вземат интервюта от "колеги" с портфейл поне 200 000лв.Там е майсторлъка.....
                Стига преди това да не е бил 1 000 000 .....
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Нека да се вземат интервюта от "колеги" с портфейл поне 200 000лв.Там е майсторлъка.И даващият интервю да го докаже пред Мариян.Не е сериозно някой завъртял няколко бона да дава акъл.
                  Относно злобата на redcretin-та той няма и един положителен коментар.Като Татяна Дончева-само критикуваше и нищо съзидателно.Явно е самотник човекът и е незадоволен.Има си игнор за това.

                  Коментар


                  • ps. Сетих се, да предложа още един - Как можах да забравя BullsonBse!? - ще бъде интересно интервю, ако не откаже!!!
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Няма никви злоупотреби, а ти си просто завистлив трол!
                      Надали има по-ценен човек от Мариян за инвестиционната общност в България!
                      + 8 248 618 003

                      Мариян за мене е почтен човек (зная го от ного време), а относно КФН - бил съм свидетел, а и потърпевш на ного техни мръсни машшшшинации. Проклетидаса.

                      Кретенов - ти си негодяй и трол. Игнор за тебе.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Стига с тези глупости за Мариян.И без това сме постоянно ощетени от КФН с отношението им към мажоритарите.Последен пример Енерго про.Мариян е лицето на Инвестор и реагира бързо на нуждите на форума- статии, интервюта..Аз го ценя много..Трябва да сме по задружни в отстояването на общите ни интереси като миноритари
                        +1

                        redcretin няма никакво положително влияние върху форума и цялата общност, която представляваме тук. чудя се защо той си губи времето с нас, но повече се чудя защо се толерират словоизлиянията му.

                        именно, трябва да сме задружни, съединението прави силата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Стига с тези глупости за Мариян.И без това сме постоянно ощетени от КФН с отношението им към мажоритарите.Последен пример Енерго про.Мариян е лицето на Инвестор и реагира бързо на нуждите на форума- статии, интервюта..Аз го ценя много..Трябва да сме по задружни в отстояването на общите ни интереси като миноритари
                          +1

                          Коментар


                          • Стига с тези глупости за Мариян.И без това сме постоянно ощетени от КФН с отношението им към мажоритарите.Последен пример Енерго про.Мариян е лицето на Инвестор и реагира бързо на нуждите на форума- статии, интервюта..Аз го ценя много..Трябва да сме по задружни в отстояването на общите ни интереси като миноритари

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение
                              Много хубаво, благодаря ти че издири матрялите. Злоупотребите са си злоупотреби, коментарът ти за български фирми и т.н. не ме вълнува в тоя контекст.
                              Няма никви злоупотреби, а ти си просто завистлив трол!
                              Надали има по-ценен човек от Мариян за инвестиционната общност в България!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Имам няколко предложения - (предполагам интересни и за вас)
                                1. Голямата мечка, защото ми липсват вече анкетите.
                                2. Куроператора - за да се разсеят всички останали съмнения, дали бил замесен с някакви складове за аптеки, заграбени направеморно от небезивестен собственик на фармации))
                                3. Предлагам, да помолите Кирето за едно интервю. Обосновката ми е че има доста голяма стаж на бфб, възможно повече и от на батята (но за това не съм сигурно) ))), а също така,.подозирам, че държи силно широкоспектърен портфейл, и дори може да засенчи някои портфейли на фондове и ИП-та, Имам предвид, че е с по-голям брой позиции, няма да ме учуди ако е с най-големия брой от индивидуалните играчори)))
                                Препоръчвам интервюто да е сутрешно, а не късния следобед, защото отговорите в двата случая могат да бъдат различни)))
                                В случай че Кирето не се навие, предлагам съни, като представителка на нежния пол и за да видите, че и жените могат да са практични,,а не само или непременно спекулантьори.
                                Ако и Съни не се навие, предлагам още един вариант - martingale. - по причина, че знаете, че вече не пише и това може да се ползва като повод да го върнем пак във форума, Може да се предложи с тази цел и интервю с розовата пантера))))
                                Голямата мечка ми отказа, другите са добре дошли, ако са съгласни
                                тъй като отчетох много малък процент на успеваемост след като пиша "искаш ли" получавам обикновено "не искам"
                                моля който иска да разкаже за инвестиционните си практики и знания да ми пише
                                за мен ще е удоволствие да го интервюирам (става онлайн)
                                Last edited by mpy_yordanov; 06.06.2016, 11:27.

                                Коментар

                                Working...
                                X