IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
    Семптември сам в бг...
    - Друго си е сам вкъщи

    Ама се натиснете, че кой знае за вас пък какви опорни точки и директивни ограничения ще наложат. За мен наложиха, щото не съм спекулант - което естествено дразни определени кръгове /въпреки, че инвестирам къде по-градивно от мнозина, точно с моите инвест.обекти нямат капацитета да се "справят"/ - ама и вие внимавайте също да не излезете нещо нестандартни че, знае ли човек, може и вие бадева да търкате клавишите.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
      и 4-те грешни поне от моята пета гледна точка

      сериозно вече - ако го направите звучи наистина интересно и предлагам формата да е подкаст, така може да се покрият доста теми, а не само 2-3 страници текст като другите интервюта в инвестор. определено бих чел/слушал/гледал такова интервю с интерес
      Семптември сам в бг...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
        Предлагам едно интервю между равновесие, мен, лв макс и мишо. Същите въпроси но може би 4 различни мнения
        и 4-те грешни поне от моята пета гледна точка

        сериозно вече - ако го направите звучи наистина интересно и предлагам формата да е подкаст, така може да се покрият доста теми, а не само 2-3 страници текст като другите интервюта в инвестор. определено бих чел/слушал/гледал такова интервю с интерес
        destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

        Коментар


        • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
          няма да има първо интервю

          съответно няма да има последващ инцидент

          1-во --- масова практика на бг-журналистиката е въпросите да се задават в писмена форма няколко дни преди интервютата

          2-ро --- не ти ли е правило впечатление, че бг политиците са обучени да не отговарят конкретно на въпросите които им се задават...

          например им се задава въпрос и първото им изречение започва с част от въпросът към тях, но вече второто им изречение няма нищо общо с въпроса, а започват да рецитират това което им са написали от партийната централа - така наречените от БСП опорни точки
          Не е толкова важно кой така ги е нарекъл опорните точки, важен е самият факт. А те, наистина, се правят на утрепани гъби.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
            ок 1 след първия път никой повече няма да иска да даде интервю, 2 много се повишава шансът да ти се случи инцидент
            няма да има първо интервю

            съответно няма да има последващ инцидент

            1-во --- масова практика на бг-журналистиката е въпросите да се задават в писмена форма няколко дни преди интервютата

            2-ро --- не ти ли е правило впечатление, че бг политиците са обучени да не отговарят конкретно на въпросите които им се задават...

            например им се задава въпрос и първото им изречение започва с част от въпросът към тях, но вече второто им изречение няма нищо общо с въпроса, а започват да рецитират това което им са написали от партийната централа - така наречените от БСП опорни точки
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
              ок 1 след първия път никой повече няма да иска да даде интервю, 2 много се повишава шансът да ти се случи инцидент
              - Пък и ББ, някак, не го чувствам като форумец. А в темата си пише: "Интервюта с активни участници ВЪВ ФОРУМА".

              Време е да си включим затъпялката /който не е/ и да слушаме и четем само "актуални" неща, минали през цензурата на Хенералната Линия. Знайно е че, колкото и онА да е крива, паралелна ли е с линията на Партията, значи, е права.
              Съответно, ТРЯБВА да буди уважение или поне страх. Ереси са недопустими.

              - Нали така, Марци?

              P.S.
              Не виждам как някой ще се осмели да скача на управляващите, ако не иска да си рита хляба. "Управляващи" да се чете "тези, дето плащат конкретните поръчки независимо, от коя партия са".
              Last edited by Pyramid; 19.08.2016, 15:42.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Dr.Justice Разгледай мнение
                на мен лично, ще ми хареса интервю с политик или фин. "експерт", където аз да задавам въпросите Тогава например съм убеден, че Бойко Б или пък Камен К стола ще им е тесен .

                Дайте предложения и за други !!!!
                ок 1 след първия път никой повече няма да иска да даде интервю, 2 много се повишава шансът да ти се случи инцидент
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                  Предлагам едно интервю между равновесие, мен, лв макс и мишо. Същите въпроси но може би 4 различни мнения
                  супер, мисля ще е много интересно, моля само да не се ограничава до БФБ, а да се наблегне на външните пазари, на вас силата ви е навън....
                  Last edited by pepe1234; 19.08.2016, 09:31.

                  Коментар


                  • РЕАЛНО В БГ И ПО СВЕТА ИМА ЯКА ЦЕНЗУРА

                    на мен лично, ще ми хареса интервю с политик или фин. "експерт", където аз да задавам въпросите Тогава например съм убеден, че Бойко Б или пък Камен К стола ще им е тесен .

                    Дайте предложения и за други !!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от volaswap Разгледай мнение
                      Предлагам едно интервю между равновесие, мен, лв макс и мишо. Същите въпроси но може би 4 различни мнения
                      Тип "Кръгла маса" или "пиян морков"?
                      Яко!

                      Коментар


                      • Коментар


                        • Предлагам едно интервю между равновесие, мен, лв макс и мишо. Същите въпроси но може би 4 различни мнения

                          Коментар


                          • Това едва ли ще стане. Много еретично нещо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
                              Здравейте
                              засега нямам мераклии

                              има ли мераклии за интервюиране?

                              Поздрави
                              Пусни на Измамника интервюто да се посмеем малко
                              Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Татко Щърк,
                                Много неща може да бъдат интересни но, управляващата клика явно, налага директиви какво да се, а какво-да не се допуска до публикация.
                                Затова, редовно ни продуват главите с простотии и /жълти и др./ безсмислици, докато от важните неща "ни пазят".
                                ...или пазят себе си.

                                Коментар

                                Working...
                                X