IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интервюта с активни участници във форума

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
    Прочетох интервюто. Интересно е, по своему. Още малко, и ми иде да ме досрамее, дето не съм учил някъде я финанси, я нещо от вида, и че не съм си разхождал гащите до ЮАР/Виетнам (примерно). Излиза, редно е да се срамувам, че си "натискам парцалите" у нас и гледам да създам нещо полезно на хората, ПРЕДИ да правя спекулирам и вместо да трупам НИ.
    И да се стигне дотам че, на фона на ясно написано и предоставено, Марци да ме пита "Извинявай, ти инвеститор ли си или откриваш патенти?"

    Накратко,
    Поздравления за Торанага, а аз да ходя да се лекувам от заблужденията си*

    * Че е по-важно и нужно да правиш, отколкото да търгуваш. Досега съм смятал че, за да търгуваш, първо трябва да има с какво...
    да си добър инвеститор, спекулант или човек, не означава да си безусловно с няколко висши и да си пропътувал половината свят.
    едни имат тази възможност, други си я предоставят(за сметка на едно или друго), трети се задоволяват с това което имат, могат и постигат. НЯМА никакво място за завист или коплексиране от това.

    Коментар


    • Прочетох интервюто. Интересно е, по своему. Още малко, и ми иде да ме досрамее, дето не съм учил някъде я финанси, я нещо от вида, и че не съм си разхождал гащите до ЮАР/Виетнам (примерно). Излиза, редно е да се срамувам, че си "натискам парцалите" у нас и гледам да създам нещо полезно на хората, ПРЕДИ да правя спекулирам и вместо да трупам НИ.
      И да се стигне дотам че, на фона на ясно написано и предоставено, Марци да ме пита "Извинявай, ти инвеститор ли си или откриваш патенти?"

      Накратко,
      Поздравления за Торанага, а аз да ходя да се лекувам от заблужденията си*

      * Че е по-важно и нужно да правиш, отколкото да търгуваш. Досега съм смятал че, за да търгуваш, първо трябва да има с какво...

      Коментар


      • БРАВО Toranaga.Супер интересно и добре написано..Напълно съм съгласен с разсъжденията за БГ и пазара..Много точно показваш лутанията и изграждането на всеки инвеститор..Опита е най - големия учител..
        Респект..

        Коментар


        • да, констилацията е идентична!!!

          Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
          поздрави - много интересно интервю

          напуши ме смях като прочетох това:

          "Към края на 2002 г. имах отново акции и то само южноафрикански – DRD Gold, Anglo Gold Ashanti и Gold Fields"

          защото в момента моят портфейл е почти изцяло в южноафрикански златни компании, а дрд ми е основната. и интересното е, че избрах южна африка заради почти същите причини

          Коментар


          • поздрави - много интересно интервю

            напуши ме смях като прочетох това:

            "Към края на 2002 г. имах отново акции и то само южноафрикански – DRD Gold, Anglo Gold Ashanti и Gold Fields"

            защото в момента моят портфейл е почти изцяло в южноафрикански златни компании, а дрд ми е основната. и интересното е, че избрах южна африка заради почти същите причини
            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
              Aз не съм инвестирал никога в плутоний. Само в уран. Не ми слагайте неща, които никога не съм казвал..
              така да е. забравил съм.
              помня ентусиазмът ти около урана, когато се видяхме преди години във Виена

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Toranaga Разгледай мнение
                Aз не съм инвестирал никога в плутоний. Само в уран. Не ми слагайте неща, които никога не съм казвал..
                Че то има ли как да си купиш едно килце плутонийчец?

                Иначе: ного респект за интервюто и историята ти !!!!
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • http://www.investor.bg/novini-i-anal...naciia-222596/

                  Toranaga: В търсене на нови решения открих Виетнам като инвестиционна дестинация

                  Умният се учи от грешките си, а мъдрият - от грешките на другите. Да си мъдър с късмет е най-добре, споделя един от участниците във форума на Investor.bg

                  Коментар


                  • Ето го интервюто:

                    Toranaga: В търсене на нови решения открих Виетнам като инвестиционна дестинация
                    BSE is dark and full of terrors...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
                      Споко. За твоето никой не пита
                      Бъди ра'ат тогава. И си барай там, каквото си бараш.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                        Мариане, има ли основателна причина това интервю 13 дни да не се публикува ?
                        Здравейте, като го получих го обработих и сложих в панела същия ден
                        Ако зависеше от мен отдавна да съм го пуснал
                        Утре пак ще помоля редакторите

                        Поздрави

                        Коментар


                        • Споко. За твоето никой не пита
                          Yeah

                          Коментар


                          • Споко. Моето не искат да го пуснат от юни.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                              има
                              не искат да го пускат
                              ти какво си помисли?
                              излагация и срам за инвестора ако е така
                              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                                Мариане, има ли основателна причина това интервю 13 дни да не се публикува ?
                                има
                                не искат да го пускат
                                ти какво си помисли?

                                Коментар

                                Working...
                                X