IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Водите ли списък със задачи?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Поддържам подреден тематично режим - рутина - в него има време разпределено по тематични групи - време за фитнес, време за четене, проучвания и стратегическо планиране , време за работа и неотложни задачи. Във всяка от тези категории съм понякога спонтанен. Ако остане някакво неупотребено време между тези неща, му измислям приложение.
    Custodite sortem vestram

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Да разбира се..Това е част от организацията и логистиката..А и поемаме много ангажименти към хората..
      О, Елника, Вашият списък със задачи още ли е актуален?
      Yeah

      Коментар


      • Да разбира се..Това е част от организацията и логистиката..А и поемаме много ангажименти към хората..

        Коментар


        • Мда, явно само аз ще си призная - всеки път си правя списък за пазар. Не ми се изживява пак резила да тръгна за памперси и да се върна с ... друго.

          В работата също се случва, но и нищо срамно не намирам в някой сбит идеен вариант за седмичните пикове.
          Yeah

          Коментар


          • Като прочетох заглавието реших, че авторът на темата е Мариян

            Иначе списъци не правя.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mpy_yordanov Разгледай мнение
              Здравейте
              Водите ли си списък със задачи?
              Споко, скоро и Алцхаймера ще е лечим...

              Коментар


              • Никога до сега.Все съм си мислел,че като одъртее човек ще трябва а то не било така.Ставаш сутрин,хвърляш един два зара(поръчки форекс)след това вестник ,кафенце,преглед за спорта по тв,обяд,вечеря.Еми то май няма какво да забравиш.Виж за почивките,за разлика от колегата плановете се правят в края на годината за следващата(без списък разбира се)
                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                Коментар


                • Най мразя да имам среща, да ходя на почивка, да поема ангажимент, към човек, който си води списък със задачи.
                  Моята почивка например започва със събуждането и мисълта да отида на почивка. Случвало се е до обяд да съм вече на път. Водещият си списъци трябва да знае часа и мястото на тръгване 2 месеца предварително

                  Даже и за магазина не използвам такъв. Някой път като се прибера след покупки се чудя това моите покупки ли са
                  Списъците със задачи минимизирам до служебните си задължения. График на срещи, прогнози и планове. Повечето са в главата ми и сложени на масата с колегите.

                  Коментар


                  • Водите ли списък със задачи?

                    Здравейте
                    Водите ли си списък със задачи?

                    И то какъв?

                    Само "да купя хляб, да подновя гражданската и т.н."

                    Или стратегически "да помисля какво да правя с ....."

                    Как го поддържате?
                    на ум? на хартия? на компютър? или направо в облак?

                    От колко годишен си водите списък със задачите?

                    Мислите ли, че това е съществено или не? (воденето на списък със задачите)
                  Working...
                  X