IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде учат децата на инвеститорите?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    ТЕМАТА Е много хубава, но за съжаление до тук няма и едно полезно мнение...

    вярвам, че при БГ-мамите ще има много по-стойностни мнения отколкото тези на полуфалиралите инвеститори

    не се сещам след 6-ти клас къде се кандидатства ................. обикновенно децата се ориентират след 7-и клас (езикови гиманазии, математически гимназии и други) или след 8-ми клас (професионални училища)

    Разбира се, че при т.нар. БГ-мами - щяло да има по-стойностни мнения, особено като отчетем, че мнения като твоето не обогатяват темата, защото точно това твое мнение е взаимствано от едни от първите отговори тук.../вероятно не си обърнал внимание на второто и третото мнения..., тюююю, да му се невидеше - как не ми беше дошло наум да отговоря и аз така......, но пък на теб ти е дошло, нали..., точно като на БГ-мамите... /

    Коментар


    • Учат на терасата. Усвоената и остъклената. Учат докато им купят немско пиано. Естествено, пианото сменя бюрото. Така де, с баща инвеститор, защо ти е да учиш. Просто си свириш на пианото. На терасата. Усвоената и остъклената....

      Коментар


      • ТЕМАТА Е много хубава, но за съжаление до тук няма и едно полезно мнение...

        вярвам, че при БГ-мамите ще има много по-стойностни мнения отколкото тези на полуфалиралите инвеститори

        не се сещам след 6-ти клас къде се кандидатства ................. обикновенно децата се ориентират след 7-и клас (езикови гиманазии, математически гимназии и други) или след 8-ми клас (професионални училища)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          Мико кво не му харесваш на нашето образование?
          Не аз не го харесвам. Не го ПРИЗНАВАТ навън. АКО е така - защо трябва децата да учат повторно навън и да губят още години? Да вървят да учат там..., АКО нещата не са установени и щом всеки идва с нови ПРОМЕНИ в образователната система.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
            Мнението ми е неангажиращо!

            Защо го пиша, лЕ? Ми - затВа, за да`Н почне сЯ някой да ми се дърви... Все едно, де: имам си достатъчно ангажименти, за да ви обръщам внимание постоянно...

            Така, де - усещам, че темата е значима, но въпреки това - няма да стигнете до същността още в началото... /същността - според мен, разбира се... и отново: НЕАНГАЖИРАЩА никого и НЕТЪРСЕЩА подкрепа.../

            Т.е. - самата истина..., която е....

            Значи: нашето образование - никъде го няма. Защо? Защото не го признават в много водещи страни.

            Т.е. - АКО ТАМ - в многото водещи страни - желаете да се класирате между кандидатите за високоинтелектуален труд /много хлъзгава материя, трудно подлежаща на дефиниране/ - ИЛИ трябва да докажете някакви свръх-възможности, ИЛИ вече да сте спечелили международни награди..., ИЛИ - просот да си вземете "приравнителните" изпити за няколко семестъра, когато ще е възможно да кандидатствате за тия, същите "високоинтелектуални" - при равни други условия с основната маса...

            Не казвам, че образованието тук е лишено от смисъл, ДОРИ - в някои случаи сме мнооооого напред в знанията, сравнено със знанията на "наборите" ни от останали страни...

            Историята /която много младоци тук НЕ познават/: още в соц-а - "навън се признаваха дихломите САМО на ВНВМУ /Военноморското училище във Варна/ и на някои специалности в СУ..., което е показателно за бързо щракащите мозъци /тук/...

            Сега нашите висшисти - се занимават /в болшинството си/ - с непривлекателен труд, вън от страната - срещу подобаващо заплащане... Всеки има право да гради бъдещето си. Болшинството - почти не мисли за "приравнителните"..., а напоследък доста от тия, които нямат финансови проблеми - продължават образованието си ТАМ...

            С извинения за неангажиращият ми коментар горе...

            Каква е ситуацията с мен, без да се смятам за инвеститор...

            Преди повече от век, баща ми е завършил една реномирана гимназия /тук/... Поради ПРОМЕНИТЕ в образователната НИ система, аз завърших там прогимназия /нямаше по-горна степен/... Децата ми - и трите - завършиха същата прогимназия, която - отново поради ПРОМЕНИТЕ - при третото ми дете - отново се преустрои в гимназия..., докато големите насочих към икономиката..., сега, в същата гимназия вече учи и първият ми внук...

            Защо пиша това?

            Може би - за да се похваля... Може би, ОБАЧЕ - на по-съобразителните ще направи впечатление акцентът ми..., който е...

            Скоро НЯМА да имаме качествено образование в тая страна! Това е твърдото ми мнение! Защо, ли? Точно затова, защото - НЯМАМЕ НИКАКВИ ТРАДИЦИИ...

            Какво имаме, ли? Ми - то е ясно: имаме ПОРЕДИЦА от правителства, които имат КОНЦЕПЦИИ!

            Та, стигнах до истината СИ: колкото НОВИ правителства с НОВИ "концепции" - толкова ПО-ЛОШО и НЕКОНКУРЕНТНО навън - образование!

            Неангажиращо!
            Мико кво не му харесваш на нашето образование?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Къде учат децата на инвеститорите?

              В кръчмата.
              Трябва тема къде пият децата на инвеститорите

              Коментар


              • Къде учат децата на инвеститорите?

                В кръчмата.

                Коментар


                • Мнението ми е неангажиращо!

                  Защо го пиша, лЕ? Ми - затВа, за да`Н почне сЯ някой да ми се дърви... Все едно, де: имам си достатъчно ангажименти, за да ви обръщам внимание постоянно...

                  Така, де - усещам, че темата е значима, но въпреки това - няма да стигнете до същността още в началото... /същността - според мен, разбира се... и отново: НЕАНГАЖИРАЩА никого и НЕТЪРСЕЩА подкрепа.../

                  Т.е. - самата истина..., която е....

                  Значи: нашето образование - никъде го няма. Защо? Защото не го признават в много водещи страни.

                  Т.е. - АКО ТАМ - в многото водещи страни - желаете да се класирате между кандидатите за високоинтелектуален труд /много хлъзгава материя, трудно подлежаща на дефиниране/ - ИЛИ трябва да докажете някакви свръх-възможности, ИЛИ вече да сте спечелили международни награди..., ИЛИ - просот да си вземете "приравнителните" изпити за няколко семестъра, когато ще е възможно да кандидатствате за тия, същите "високоинтелектуални" - при равни други условия с основната маса...

                  Не казвам, че образованието тук е лишено от смисъл, ДОРИ - в някои случаи сме мнооооого напред в знанията, сравнено със знанията на "наборите" ни от останали страни...

                  Историята /която много младоци тук НЕ познават/: още в соц-а - "навън се признаваха дихломите САМО на ВНВМУ /Военноморското училище във Варна/ и на някои специалности в СУ..., което е показателно за бързо щракащите мозъци /тук/...

                  Сега нашите висшисти - се занимават /в болшинството си/ - с непривлекателен труд, вън от страната - срещу подобаващо заплащане... Всеки има право да гради бъдещето си. Болшинството - почти не мисли за "приравнителните"..., а напоследък доста от тия, които нямат финансови проблеми - продължават образованието си ТАМ...

                  С извинения за неангажиращият ми коментар горе...

                  Каква е ситуацията с мен, без да се смятам за инвеститор...

                  Преди повече от половин век, баща ми е завършил една реномирана гимназия /тук/... Поради ПРОМЕНИТЕ в образователната НИ система, аз завърших там прогимназия /нямаше по-горна степен/... Децата ми - и трите - завършиха същата прогимназия, която - отново поради ПРОМЕНИТЕ - при третото ми дете - отново се преустрои в гимназия..., докато големите насочих към икономиката..., сега, в същата гимназия вече учи и първият ми внук...

                  Защо пиша това?

                  Може би - за да се похваля... Може би, ОБАЧЕ - на по-съобразителните ще направи впечатление акцентът ми..., който е...

                  Скоро НЯМА да имаме качествено образование в тая страна! Това е твърдото ми мнение! Защо, ли? Точно затова, защото - НЯМАМЕ НИКАКВИ ТРАДИЦИИ...

                  Какво имаме, ли? Ми - то е ясно: имаме ПОРЕДИЦА от правителства, които имат КОНЦЕПЦИИ!

                  Та, стигнах до истината СИ: колкото НОВИ правителства с НОВИ "концепции" - толкова ПО-ЛОШО и НЕКОНКУРЕНТНО навън - образование!

                  Неангажиращо!
                  Last edited by mikomikov; 10.02.2015, 01:05.

                  Коментар


                  • Моята почна да учи пиано, ама сега трябва да и търся немско такова и да разкарам едно бюро. Иначе в у-ще със засилено математика за сметка на втори западен язик.
                    Язици ще научи, аз лично съм полиглот, знам цигански, влашки , да броя на турски и малко македонски заради който в Охрид щяха да ме бият на една сватба в стария квартал под самуиловата крепост.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от jikev Разгледай мнение
                      Питай жената, бре Ларе. тя може и да е решила вече

                      Коментар


                      • На по дъртите ако все още не щракат по дискотеки и барове в университета на живота.Виж на по младите ще трябва да в някое специално инвеститорско учулище.Само не знам какво става в тези училища ако инветиционния родител се окаже след време в списъка с оплакващи се инвеститори
                        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                        Коментар


                        • Питай жената, бре Ларе. тя може и да е решила вече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Зайо Байо Разгледай мнение
                            След 6-ти клас, децата на инвеститорите учат в 7-и клас. Предполагам!?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                              Здравейте,понеже предстои детето ми да го записвам след 6 ти клас и ми е интересно да споделите вашият опит относно това важно нещо.

                              Благодаря ви предварително.
                              След 6-ти клас, децата на инвеститорите учат в 7-и клас. Предполагам!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
                                Здравейте,понеже предстои детето ми да го записвам след 6 ти клас и ми е интересно да споделите вашият опит относно това важно нещо.

                                Благодаря ви предварително.
                                Моят опит сочи, че децата се записват след 7 клас До тогава вече са си изградили някакви желания

                                Коментар

                                Working...
                                X