IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Магистратура - помощ!

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • намерихте ли решение за магистратурата?

    Коментар


    • магистратурата винаги трябва да е нещо различно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
        Тогава, всички щяхме да сме пожарникари и космонавти,а момиченцата-принцеси и балерини
        Да, бе ..., ама друг път.
        Мама ме беше записала да тренирам гимнастика в крехка детска възраст и от време навреме правехме разгрявка с девойките от балета - първа позиция, втора позиция, плие, арабеск ... и така в края на годината със сигурност знаех, че последното, което искам да стана е балерина

        П.П. Относно магистратурата - фармацевтичен мениджмън е доста интесерно като специалност. Предполагам, че работа ще има.
        За здравен има - с тези задължителни договори с фирми по безопасни условия на труд.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
          Така е, следвай детските мечти. Прави това, което ти харесва. Ако сте правили съчинение във втори клас "Какъв искам да стана като порасна", намери го при старите тетрадки, прочети го и това запиши.
          Тогава, всички щяхме да сме пожарникари и космонавти,а момиченцата-принцеси и балерини
          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

          Коментар


          • re

            Избери такава магистратура, която ти е интересна и е с ниска такса.
            Например: държавна поръчка в СУ.

            Коментар


            • снимката е определаста

              put the sexy stuff on

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                Сори, тук споделям личен опит, не негативизъм. Имам бакалавър в чужбина и магистратура в БГ
                да, благодаря ти просто в момента съм в такова положение, че не знам кое е правилно, от кое ще има смисъл и реализация. Засега съм се "навила" за този фармацевтичен или здравен мениджмънт..пък ще видим

                Коментар


                • Сори, тук споделям личен опит, не негативизъм. Имам бакалавър в чужбина и магистратура в БГ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
                    няма значение, нивото е толкова ниско, че то е само да имаш някаква тапия. Освен това вероятността да не работиш по специалността е над 80%, а да си намериш работа около 60%. Тъй че е все тая. Ако идеш в чужбина ще установиш, че нещата които се учат там нямат почва и нас и те така...
                    хаха благодаря за позитивизма и надеждата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                      Запишете магистратура, която може да ви даде предимство за работа в структурите на ЕС. Такива програми има, само трябва да ги проучите,


                      И ще сте better-off.
                      В УНСС има специалност "Управление на европейски проекти"

                      Коментар


                      • няма значение, нивото е толкова ниско, че то е само да имаш някаква тапия. Освен това вероятността да не работиш по специалността е над 80%, а да си намериш работа около 60%. Тъй че е все тая. Ако идеш в чужбина ще установиш, че нещата които се учат там нямат почва и нас и те така...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от roberta_valkova Разгледай мнение
                          Здравейте, тази година ми предстои да завърша бакалавър "Мениджмънт" в ИУ-Варна. Колебая се каква магистратура да запиша - икономическа специалност в УНСС или "фармацевтичен мениджмънт" в някой от медицинските университети. Какво можете да ме посъветвате и има ли почва у нас фармацевтичният мениджмънт? Благодаря Smile
                          Да, има и кадрите са кът...

                          Коментар


                          • re

                            Запишете магистратура, която може да ви даде предимство за работа в структурите на ЕС. Такива програми има, само трябва да ги проучите,


                            И ще сте better-off.

                            Коментар


                            • Магистратура

                              Здравейте, тази година ми предстои да завърша бакалавър "Мениджмънт" в ИУ-Варна. Колебая се каква магистратура да запиша - икономическа специалност в УНСС или "фармацевтичен мениджмънт" в някой от медицинските университети. Какво можете да ме посъветвате и има ли почва у нас фармацевтичният мениджмънт? Благодаря Smile

                              Коментар


                              • най-добре е магистратурата да бъде нещо, което първо да ти е интересно на самия теб и второ нещо с което знаеш и би искал да се занимаваш с него, нещо което да надгради знанията, но и да ти даде нови такива.

                                Коментар

                                Working...
                                X