IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте платформа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Confirm before sell & cash settling

    След днешното развитие на пазарите, имам 2 въпроса:
    1. Имате ли представа дали ИБ има опция, като се доближи или удари Trailing Stop-a чрез мобилния апп или по мейл да получиш съобщение, за да потвърдиш, че искаш да продаваш
    2. Имам кеш акаунт при тях, и много ме дразни, че като затворя позици и трябва да чакам няколко дни за да постъпи кеша в акаунта и да мога отново да търгувам. Някакви съвети за това?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от NYSERookie Разгледай мнение
      тва е ако ползваш инродюсъри на IB . ако си отвориш директно сметка при тях е1 цент на посока на акция, но не по малко от 1 долар.
      Митак, какво става с теб бе човек, драго ми е да те видя в пространството

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        ммм малко ми се види! това е комисионната на ИБ ама отделно 25долара за покупка в УСА?
        тва е ако ползваш инродюсъри на IB . ако си отвориш директно сметка при тях е1 цент на посока на акция, но не по малко от 1 долар.
        Тъпкано ще му я върна на РЕДА малката биричка с две големи!!!!!!!!!!!! Някога !!!!!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Кво е ЕФОКС?
          Ъ гугълнах. Нещо си на еврофинанс Тези мое и да ти искат 3000 единици

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            е?
            Кво е ЕФОКС?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              Благодаря за отговорите и имам още един въпрос към ползващите ЕФОКС
              Ако човек иска да пазари и на БФБ и във Франкфурт - в две различни сметки ли внася(левова и еврова)???
              е?

              Коментар


              • Благодаря за отговорите и имам още един въпрос към ползващите ЕФОКС
                Ако човек иска да пазари и на БФБ и във Франкфурт - в две различни сметки ли внася(левова и еврова)???

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Да, наистина интересно, но много голяма цифрата От там нататък, сигурно ставаш профи, от където ти се качва дейта фийда и т.н.
                  Явно цедките са на няколко нива за да не стават много маймуните на клона Това за Pattern Day Trader-a и мен ме дразнеше много докато не преминах границата и отпадна още една грижа.
                  "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                    На REG T марджина ти е фиксиран % от актива. На Portfolio Margin са корелирани всички активи колко зависят един от друг с разни коефициенти. На практика, ако отвориш спредове разликата в марджина може да е към 10 пъти... Например, ако правиш спред между 2x Leveraged ETF и обикновен ETF за един и същи актив, на Reg T марджина за първото е 50% а на Port. Margin-а може да падне до 5% ако са в една група.
                    Да, наистина интересно, но много голяма цифрата От там нататък, сигурно ставаш профи, от където ти се качва дейта фийда и т.н.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Незнам какъв е този вид сметка. Сега прочетох, явно става въпрос за разширяване на REG T възможности. За индивидуална непрофесионална /физическо лице/ искат 10000 минимум. Аз казах 25К, защото това е минималното изискване за дейтрейдинг.
                      На REG T марджина ти е фиксиран % от актива. На Portfolio Margin са корелирани всички активи колко зависят един от друг с разни коефициенти. На практика, ако отвориш спредове разликата в марджина може да е към 10 пъти... Например, ако правиш спред между 2x Leveraged ETF и обикновен ETF за един и същи актив, на Reg T марджина за първото е 50% а на Port. Margin-а може да падне до 5% ако са в една група.
                      "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Optic Разгледай мнение
                        Какво значи пълноценна? За Portfolio Margin IB искат min. 110 000 USD Интересно, че колкото повече растеш, толкова по-ниски стават марджините и комисионните.
                        Незнам какъв е този вид сметка. Сега прочетох, явно става въпрос за разширяване на REG T възможности. За индивидуална непрофесионална /физическо лице/ искат 10000 минимум. Аз казах 25К, защото това е минималното изискване за дейтрейдинг.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                          За пълноценна търговия през истински брокер ти трябва сума от минимум 25К. Не разполагам в момента с излишни такива
                          Какво значи пълноценна? За Portfolio Margin IB искат min. 110 000 USD Интересно, че колкото повече растеш, толкова по-ниски стават марджините и комисионните.
                          "Only when the dusk starts to fall does the owl of Minerva spread its wings and fly."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Здравейте, мисля че отговора на въпроса ми е положителен, но все пак да попитам.
                            Има ли проблем ако ФЛ ползва 2 платформи едновременно. Например имам си Бенч БГтрейдър и си инсталирам и Ефокс ? И търгувам през двете?
                            Аз съм проверявал и съм с две в момента - нямаш грижи, само да не правиш сделки между двете платформи!

                            Коментар


                            • Здравейте, мисля че отговора на въпроса ми е положителен, но все пак да попитам.
                              Има ли проблем ако ФЛ ползва 2 платформи едновременно. Например имам си Бенч БГтрейдър и си инсталирам и Ефокс ? И търгувам през двете?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Васил Илиев
                                Гугъл Хром.
                                Това пък откъде дойде?

                                Коментар

                                Working...
                                X