IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте платформа

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratter Разгледай мнение
    хора дайте една свестна платформа за акции на nyse и nasdaq , може и други международни борси. мерси много!!
    Да си беше напрашил труда да прочетеш последното мнение! Има даже и линк!

    Коментар


    • хора дайте една свестна платформа за акции на nyse и nasdaq , може и други международни борси. мерси много!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        благодаря, ще прегледам демото - сега що не търгуваш?
        http://individuals.interactivebroker...ission#stocks1
        Иначе не знам да имат демо за нямащи сметка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          благодаря, ще прегледам демото - сега що не търгуваш?
          За пълноценна търговия през истински брокер ти трябва сума от минимум 25К. Не разполагам в момента с излишни такива

          Коментар


          • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
            Не знам. Аз когато търгувах тва си беше
            цент на акция
            долар контракт опции
            2,4 фючърси
            Сега мисля че са по-ниски
            благодаря, ще прегледам демото - сега що не търгуваш?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              ммм малко ми се види! това е комисионната на ИБ ама отделно 25долара за покупка в УСА?
              Не знам. Аз когато търгувах тва си беше
              цент на акция
              долар контракт опции
              2,4 фючърси
              Сега мисля че са по-ниски

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Долар за 100 акции
                ммм малко ми се види! това е комисионната на ИБ ама отделно 25долара за покупка в УСА?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                  комисионни?
                  Долар за 100 акции

                  Коментар


                  • комисионни?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                      IB - Interactive Brokers
                      С двете ръце ЗА

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Както каза Атила - навън ври и кипи, а тук пак спим!!!
                        Та се замислих дали пък да почна да купувам на действащи и рационални пазари?
                        Бихте ли ми препоръчали платформа за търговия на чужди пазари със сравнително поносими комисионни???
                        Благодаря в аванс.
                        IB - Interactive Brokers

                        Коментар


                        • Както каза Атила - навън ври и кипи, а тук пак спим!!!
                          Та се замислих дали пък да почна да купувам на действащи и рационални пазари?
                          Бихте ли ми препоръчали платформа за търговия на чужди пазари със сравнително поносими комисионни???
                          Благодаря в аванс.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от djuliana
                            Благодаря за съвета , но нямам нужда от него. Съветът е мой към тези , които се интересуват . И аз съм го получила от професионалисти , а не е ли4но моя стратегия , тези хора я ползват от години и аз искам да помогна и на други , за момента не ми се получава , но не губя надежда . Телетрейд са на пазара от 17 години , така 4е не става въпрос от колко време аз я прилагам . Влязох тук да видя да видя дали има и други хитри на4ини за пе4елене , но засега не попадам.
                            телетрейд и професионализъм...ами пълен нонсенс и ти го демонстрира на 100 % ...
                            този метод на реклама ,чрез мнението на "доволен" клиент е толкова изтъркан и безплоден, че само арогантни хора като тебе продължават да го практикуват..
                            Върви и при петко караиванов изкарай още един курс за да добиеш съвсем завършен вид....

                            не ми казвай ..сама знам ,че съм проста и тъпа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от djuliana
                              ...... , но засега не попадам.
                              няма и да попаднеш
                              “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от djuliana
                                как пък реши 4е съм един месец на демо ??? И ти си много тъпа , не ми пиши като не ти влиза нищо в главата
                                ти пък къде го прочете това, че така се обиди за единия месец
                                или вече забрави каква ти е историята с която искаш да си направиш реклама

                                един съвет:
                                -следващият път като се хвалиш да знаеш, че освен профита е интересно и с какъв риск си постигнала резултата
                                и се замисли дали резултата ти за 1 месец е статистически значим или е всяко чудо за 5 минути
                                “The best time to plant a tree was 20 years ago. The second best time is now.”

                                Коментар

                                Working...
                                X