IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В какво бихте вложили 5-6000 лв?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
    Лелееее, не се подигравам на колегата, но е наистина смешно някой да вярва, че може да изкарва 30% годишно без риск и без да му отнема времето! Наистина кухи теми! Тези хора не си ли задават въпроса, че ако има такава игра банките, хората с милиардите и т.н. нямаше въобще да се занимават с нищо? Всички ние очакваме някакво хапче или формула с която ще направиме останалите хора на земята балъци.
    Като имаш 5 000 лв ги вложи в нещо, от което разбираш! Нито тука, нито където и да е било някой ще ти даде рецепта за 30% год., а все пак ако някой ти даде, аз съм готов да се обзаложа на по-голяма сума, че или те лъже, или просто ще прави пари на късмет до време и после ще фалира! Примери в този форум има доста за "разбирачи", съдени след това!!!
    Колега, 1-2 часа на ден не е малко време, някой го сметна по назад че това са три работни месеца за годината, а аз питам за 5 хиляди, не за 500 000 как да се вземат 30%. Има голяма разлика.
    Освен това аз този процент го постигам, дори стигам около 45%, но за определена сума, оттам нататък не ми стига времето и искам да опитам нещо друго, по-лесно, в което да "вкарам" майка ми, която е безработна, понеже моята работа в момента е твърде специфична и тя няма да се справи с нея.
    Знам че вероятността някой да пише за нещо действащо е малка, но все пак - пробвам.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KSS Разгледай мнение
      Здравейте
      в какво според вас мога да вложа сума от около 5000 лв, което да ми носи поне 30% печалба на годишна база, без да ми отнема повече от час/два на ден?
      )
      Лелееее, не се подигравам на колегата, но е наистина смешно някой да вярва, че може да изкарва 30% годишно без риск и без да му отнема времето! Наистина кухи теми! Тези хора не си ли задават въпроса, че ако има такава игра банките, хората с милиардите и т.н. нямаше въобще да се занимават с нищо? Всички ние очакваме някакво хапче или формула с която ще направиме останалите хора на земята балъци.
      Като имаш 5 000 лв ги вложи в нещо, от което разбираш! Нито тука, нито където и да е било някой ще ти даде рецепта за 30% год., а все пак ако някой ти даде, аз съм готов да се обзаложа на по-голяма сума, че или те лъже, или просто ще прави пари на късмет до време и после ще фалира! Примери в този форум има доста за "разбирачи", съдени след това!!!

      Коментар


      • Не са малко, не са и много 6 хиляди. Зависи какво целиш.
        ремонт на покриви

        Коментар


        • Ако откриеш такъв начин , моля сподели, че аз ( па и други ) имаме да инвестираме също . Са - размера разправят не бил важен

          Първоначално изпратено от KSS Разгледай мнение
          Здравейте
          Сигурно ви е смешен въпросът, може би доста от вас са заможни, но наистина става дума само за 5-6 хиляди лева. Аз по принцип си се занимавам с разни неща (покупко-продажби) от които се изхранвам, но ме интересува ако заделям по нещо, в какво според вас мога да вложа сума от около 5000 лв, което да ми носи поне 30% печалба на годишна база, без да ми отнема повече от час/два на ден?
          Понеже имам опит само в онлайн търговията, а във валутната търговия и разните други борси, не вярвам да направя нещо, надявам се някой да подхвърли някоя друга идея, която може да свърши работа, каквато и да е тя.
          Благодаря предварително.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от KSS Разгледай мнение
            Благодаря за отговорите.
            Всъщност аз се занимавам с онлайн търговия, и от това си докарвам една доста ниска заплата (но за провинцията е добре), обаче всичко е свързано с много снимане и пускане в разни сайтове - доста време се губи, а стоката за 2-3 години стана повечко, и не ми стига времето да въртя повече, т. е. има един максимум от около 20-25 хиляди лева стока, които едвам завъртам, понеже са по-евтини неща. Оттам нататък може би мислех нещо по-голямо, но и сигурно, понеже 2007-ма взех едно място за 7 и го препродадох почти двойно след половин година, но сега няма как да стане с имот и не ми хрумва нищо сигурно.
            С каква точно on-line търговия се занимаваш в провинцията? Питам, защото и аз с това се занимавам, ама при доходност 150-200% месечно. Ако те интересува, пиши на л.с.
            www.finance5.bg

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KSS Разгледай мнение
              Здравейте
              Сигурно ви е смешен въпросът, може би доста от вас са заможни, но наистина става дума само за 5-6 хиляди лева. Аз по принцип си се занимавам с разни неща (покупко-продажби) от които се изхранвам, но ме интересува ако заделям по нещо, в какво според вас мога да вложа сума от около 5000 лв, което да ми носи поне 30% печалба на годишна база, без да ми отнема повече от час/два на ден?
              Понеже имам опит само в онлайн търговията, а във валутната търговия и разните други борси, не вярвам да направя нещо, надявам се някой да подхвърли някоя друга идея, която може да свърши работа, каквато и да е тя.
              Благодаря предварително.
              пич - депозит и не се занимавай.
              Даже и да направиш 30%(което няма как да стане без риск) това са ти 2К за 2 часа на ден = 65 дена = 3 месеца работа за 2 бона
              не знам каква "заплата" взимаш от онлайн търговията ама според мене не си струва...

              Коментар


              • В ракия ги вложи пич!

                Купи си 1000 литра хубава ракия. С връзки, от сигурен производител. И има да си къркаш дестина години.... докат получиш цироза
                Няма инфлация, няма нищо...
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Аман от кухи теми! Имаме си една за 400 000, една за 200 000, сега и за 5 000!!! Ами гледайте отговорите и делете или умножавайте по мащаба, който е за вас, по дяволите! Тук дали стана бюро справки или всеки търси това, което му липсва - акъл?!?

                  Коментар


                  • kilimandjaro

                    Храни в оборот , магазинче за хранителни стоки..Храна хората няма как да не си купят и ако трябва всичките си пари ще дават за нея. Не ни чакат добри времена.
                    D.Y.F-091066

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                      Вложи ги в онлайн търговия , парите в момента нямат стойност като инвестиционен капитал и наистина е проблем доходността
                      Идеялният вариант е да имаш бизнес в който да са вложени например в храни , ще бъдеш 100% защитен от предстоящите събития.
                      Какви храни бе, ти да не си някой овчар! Храните имат давност !!! При това свито потребление, кой ще ги купува !!!
                      Човекът е дилетант, освен това се предполага, че търси и ликвидност !!! Овчарлъци не му трябват !!!

                      Коментар


                      • Благодаря за отговорите.
                        Всъщност аз се занимавам с онлайн търговия, и от това си докарвам една доста ниска заплата (но за провинцията е добре), обаче всичко е свързано с много снимане и пускане в разни сайтове - доста време се губи, а стоката за 2-3 години стана повечко, и не ми стига времето да въртя повече, т. е. има един максимум от около 20-25 хиляди лева стока, които едвам завъртам, понеже са по-евтини неща. Оттам нататък може би мислех нещо по-голямо, но и сигурно, понеже 2007-ма взех едно място за 7 и го препродадох почти двойно след половин година, но сега няма как да стане с имот и не ми хрумва нищо сигурно.

                        Коментар


                        • Полуразпад на ЕЗ - 99% вероятен
                          D.Y.F-091066

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                            Вложи ги в онлайн търговия , парите в момента нямат стойност като инвестиционен капитал и наистина е проблем доходността
                            Идеялният вариант е да имаш бизнес в който да са вложени например в храни , ще бъдеш 100% защитен от предстоящите събития.
                            ...не, че много знаем, какви ще са те, де

                            Коментар


                            • KSS

                              Вложи ги в онлайн търговия , парите в момента нямат стойност като инвестиционен капитал и наистина е проблем доходността
                              Идеялният вариант е да имаш бизнес в който да са вложени например в храни , ще бъдеш 100% защитен от предстоящите събития.
                              D.Y.F-091066

                              Коментар


                              • Че как бе, Върхов, от депозит ще изкяри 30% ??? Той повече от 6 няма да земе...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X