IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за търговия с опции

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
    тия гадове TLT няма ли да слизат най сетне еее, какво са се разбесняли като невиждали. До Октомври дали ше излезе лотарията не се знае знае ли се

    Vertical TLT 18 Okt -140/+145 call sell@ -2.58$ cr - текуща -3.52$cr тц тц тц тц цел долар загуба тяхната кожа



    егати тоягите на месечна

    target reached, айде довиждане и на на тая сделка .....

    Коментар


    • тия гадове TLT няма ли да слизат най сетне еее, какво са се разбесняли като невиждали. До Октомври дали ше излезе лотарията не се знае знае ли се

      Vertical TLT 18 Okt -140/+145 call sell@ -2.58$ cr - текуща -3.52$cr тц тц тц тц цел долар загуба тяхната кожа



      егати тоягите на месечна

      Last edited by michaelis12; 30.08.2019, 10:15.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
        продължаваме с още един къс ланец

        Naked /GCZ9 25 Nov 1800 sell call@ -6.60$ cr
        айде чал 6$ db да има 50 кинта за цигари

        Коментар


        • продължаваме с още един къс ланец

          Naked /GCZ9 25 Nov 1800 sell call@ -6.60$ cr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

            мдааа за Алчния не знам, но явно тука лотарията най-вероятно нема се получи и ше треа да прайм матрафукции та да погасим погрома, кат например нещо продажби на 1.75 PUTs за Октомври .... гледам некой вече е сложил точно там едни 23К контракта скромно 5 млн. ми що да не сложи, кво му пречи да го ева, ше вземе ебаси заплатата след 2 месеца .....

            https://ibb.co/99Gvp4Y

            айде чал на лотарията Vertical /NGX9 18 Okt -2.3/+5.5 call sell@ 0.122$ db че не знам дали ше има втори шанс да си приберем некоя стотинка от тия раоти с шанс 5% ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
              ше го изпампуриме тука с алчния ми се струва, тва как пада каче ли ше я дават на вересия тая газ и бакшовете на метан ше утрепат кочината от печалби ....

              мдааа за Алчния не знам, но явно тука лотарията най-вероятно нема се получи и ше треа да прайм матрафукции та да погасим погрома, кат например нещо продажби на 1.75 PUTs за Октомври .... гледам некой вече е сложил точно там едни 23К контракта скромно 5 млн. ми що да не сложи, кво му пречи да го ева, ше вземе ебаси заплатата след 2 месеца .....

              https://ibb.co/99Gvp4Y

              Last edited by michaelis12; 23.08.2019, 11:11.

              Коментар


              • Ей тука ако случайно някой го интересува списание Lucky Box месечно издание на Tastyworks за трейд на фючърси, опции и кво ли не

                https://filebin.net/9kik486wnsagiurr...pdf?t=3gjxi9lk

                https://filebin.net/9kik486wnsagiurr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

                  В момента златото се движи с обратна корелация с индексите аз очаквам септември златото да падне още и тогава ще е добре да затвориш или поне като пробие предишното дъно 1480.
                  аз нали ти казах целта каква е - 50%, то дали ше падне до 1480$ или нема да падне на мене ми е все тая поради изтичане на времето. Може да го върнат малко, после пак да го опнат за retest на върха, може и да не е, а да си стои така - де да го знам. Но ако го върнат и пак опънат рязко нагоре с дигане на волатилност ше му прасна едни голи февруарски колове на 1800$ шорт за повечко мангизи. Ако искаш да тренираш на тия джаджи, отвори едно демо в TD Ameritrade поне това може мисля и разцъкай, може па да ти хареса ....

                  P.S. погледнах EXANTEто на оня фен и не става за тия работи, верно предлагат опции от всички пазари, но платформите не могат да правят спредове и други комбинации, както вече споменах за съжаление само американските брокери го могат тоя фокус.
                  Last edited by michaelis12; 22.08.2019, 09:13.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение


                    на тия са първо call и после put .... а я глей са кво става с голите call като падне волатилността онова горе в ъгъла беше 100 сега е 62 ... фючърса на златото не е мръднал особено, седи там и спи, бях ги продал на средно 9.40$ сега са 6.30-6.70$

                    https://ibb.co/jkF4sQn

                    ставаше въпрос за тая сделка, това е предимството на опциите, стои не мърда ама пак си на печалба ... с шорт CFD на XAU/USD няма как да стане филма. Ти викаш скъпо е, да но вероятността като е голяма в твоя полза и знаеш, че ше вземеш си заслужава. Целта беше 50% да се вземе на сделката, значи чакаме 4.50-5$ и сме вънка, няма да стоим до края на падежа
                    В момента златото се движи с обратна корелация с индексите аз очаквам септември златото да падне още и тогава ще е добре да затвориш или поне като пробие предишното дъно 1480.
                    Last edited by Todor Sabev; 22.08.2019, 08:12.

                    Коментар



                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev

                      А на тея кви съм им опциите.
                      Голи Пут.. или Call girls
                      на тия са първо call и после put .... а я глей са кво става с голите call като падне волатилността онова горе в ъгъла беше 100 сега е 62 ... фючърса на златото не е мръднал особено, седи там и спи, бях ги продал на средно 9.40$ сега са 6.30-6.70$

                      https://ibb.co/jkF4sQn

                      ставаше въпрос за тая сделка, това е предимството на опциите, стои не мърда ама пак си на печалба ... с шорт CFD на XAU/USD няма как да стане филма. Ти викаш скъпо е, да но вероятността като е голяма в твоя полза и знаеш, че ше вземеш си заслужава. Целта беше 50% да се вземе на сделката, значи чакаме 4.50-5$ и сме вънка, няма да стоим до края на падежа

                      Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение
                      Naked /GCZ9 28 Okt 1650 sell call@ -7.40$ cr

                      добавка към това горното още един контракт, тва не е много мъдро да добавяш към губещи позиции, но волатилността е макс IV Rank 100, а това не може да продължи вечно ....

                      Naked /GCZ9 28 Okt 1650 sell call@ -13.50$ cr - средна цена 9.4$ cr шанс 82% ....

                      Last edited by michaelis12; 22.08.2019, 07:07.

                      Коментар


                      • Какво учат в тия наши университети?
                        http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                        Коментар


                        • Todor Sabev

                          много добре си напрайл, че си го открил. Значи тук ще постваме сделки и всичко свързано с опциите ...
                          Last edited by michaelis12; 18.08.2019, 13:18.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hushman Разгледай мнение
                            Бих искал да споделя и още нещо за тези, които искат да открият сметка в интерактив - ако тръгнете да откривате сметка като физическо лице нещата изглеждат нормални, но ако откриете сметка на името на ваша фирма, всички data feed fees стават доста солидни и неща, които като физическо лице са евтини или безплатни, тук стават доста скъпи. Това е (както ми обясниха), защото считат сметките открити на фирми със professional status.
                            Така е. Търгуваш ли през фирма си professional Само за щатски борси ми идваше около 200 кинта data feed и level 2

                            Коментар


                            • Абсолютно си прав за пут спреда, понякога търгувам и така, но не исках да се впускам в това, за да не става дълъг постинга и да не е досаден.

                              Не, в интерактив търгувам отскоро по-голям акаунт с опции. Това, което описах за делта неутралните стратегии съм търгувал само в thinkorswim досега.

                              Бих искал да споделя и още нещо за тези, които искат да открият сметка в интерактив - ако тръгнете да откривате сметка като физическо лице нещата изглеждат нормални, но ако откриете сметка на името на ваша фирма, всички data feed fees стават доста солидни и неща, които като физическо лице са евтини или безплатни, тук стават доста скъпи. Това е (както ми обясниха), защото считат сметките открити на фирми със professional status.

                              Първоначално изпратено от televox Разгледай мнение
                              Hushman,

                              Интересен постинг. Пробвах thinkorswim /те са америтрейд/, но ми отговориха че са само за US-residents. Имам сметка в optionsxpress, но комисионните им са безумни. Сега отварям в interactivebrokers, където комисионните изглеждат направо привлекателни. Защо тогава споделяш, че дохода от неутралните стратегии се изяждат от тях? Аз продавам iron condor върху седмични опции на QQQ с активна защита на всяка част от позицията. Имал ли си подобен опит в интерактив?
                              Колкото до стратегията ти - изглежда разумна, но защо вместо гол пут не продаваш пут спред - тогава ще рискуваш само 1000 долара със горе долу същия краен ефект? .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ceneto Разгледай мнение
                                може ли да разкажеш малко повече откриваш сметка или работиш за prop firm
                                Ами всъщност сметката си е на мое име, но те ме следят много отблизо - има някакъв риск мениджър, който уж отговарял за мен и още няколко души. Но парите са си мои и си работя за моя сметка. Ако някой проявява интерес, нека каже как и ще му пратя споразумението, което съм подписал, за да се видят нещата в подробности.
                                Друго нещо, което е полезно за дейтрейдъри е, че няма правилото за PDT и има доста по-висок левъридж, но това е само, ако не оставяш позиции за през нощта. Примерно при акаунт от 40000 долара, можеш да ползваш левъридж 1:6 - 1:8, ако искаш. Основното им предимство е, че имат директен достъп до ECN и би могъл да получиш по-добри изпълнения, ако за теб това е нужно.

                                Някой спомена в друг отговор, че td ameritrade са само за американски резиденти - може и да е вярно за нови сметки - не съм проверявал. Ако е така - извинявам се, че съм ви подвел. Но за стари клиенти засега няма проблеми.

                                Коментар

                                Working...
                                X