IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пирамиди, фараони и балъци за милиони

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Наименованието на темата е страхотно, нали има и такава песен, станала голям хит навремето(на Володя Стоянов https://youtu.be/XMs4xskwL5M). Също и Далавера, Далавера https://youtu.be/f8-o0Ufe74s, където .... "и министри и банкери взимат сухо неведнъж ".........
    Иначе верно е, че всякакви мошеници има, като се почне от времето на Магурата, през East-west international holding на Иво Недялков, през Югоагент ........ та до днешните мошеници. Ама едни от най-големите са и тези, които усвояват евро-фондове .......... та до малките мишоци, дето крадат детски велосипеди.
    Last edited by ПИЧ; 31.03.2021, 12:27.

    Коментар


    • ПРЕДИ 3 ГОДИНИ тези шмекери са въртяли същите измами, тиквата от банкя и келеша гешев ЧАК СЕГА СЕ СЕТИЛИ ПРЕДИЗБОРНО да ги хващат!

      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Проекта Earth 2 има признаци на пирамида

        Коментар


        • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
          Това е второто ми връщане във форума след присъединяването към ERM-2. Смятам, че поводът е важен. Най-сетне подпукаха мошениците от Глобал Маркетс, ама наистина . Интересно ми е защо няма коментари тук в Инвестора? Многократно сме писали тук за тези мошеници, независимо от това под какво име са се подвизавали. Общото между различните им превъплъщения е адресът на регистрация на фирмите им:
          гр. София, район Витоша, ж.к. „Манастирски ливади”, ул. „Майстор Алекси Рилец” № 38. Още по-интересно е, че според прокуратурата мошениците са разполагали през всичките тези години с медийна група, която се е задействала при появата на критични публикации и е смачквала всякакви сигнали за дейността им, включително чрез заплахи за съдебно преследване за клевета.

          https://standartnews.com/balgariya-k...da-456633.html
          Здравей мрежа пиши по често тука
          Last edited by national power; 29.03.2021, 13:17.

          Коментар


          • Това е второто ми връщане във форума след присъединяването към ERM-2. Смятам, че поводът е важен. Най-сетне подпукаха мошениците от Глобал Маркетс, ама наистина . Интересно ми е защо няма коментари тук в Инвестора? Многократно сме писали тук за тези мошеници, независимо от това под какво име са се подвизавали. Общото между различните им превъплъщения е адресът на регистрация на фирмите им:
            гр. София, район Витоша, ж.к. „Манастирски ливади”, ул. „Майстор Алекси Рилец” № 38. Още по-интересно е, че според прокуратурата мошениците са разполагали през всичките тези години с медийна група, която се е задействала при появата на критични публикации и е смачквала всякакви сигнали за дейността им, включително чрез заплахи за съдебно преследване за клевета.

            https://standartnews.com/balgariya-k...da-456633.html
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Защо се загуби доктор Черкезов, да не са му дали хеликоптера от последната сбирка във Велинград и да е станал асистент да носи скиптъра на пастора-психолог нейде из индия))))
              Липсва ми доктора, оправяше ми настроението понякога за 2-3 дена напред )))
              - Вярно бе! Що станА с Дохтурът? Някак бе започнало да ми липсва неговото обявление, че "ние инвестираме" и т.н. от рода. Да не са го намерили някои братлета с вратлета, че лошо, лошо...

              Коментар


              • „Тоя пост ма кара... да стана фараон.“

                Аз последно време чета психология и започват да ми се изясняват системните грешки в мисленето на хората, които ги карат да „инвестират“.

                Някои от книгите:
                • Даниъл Канеман, „Мисленето“
                • Даниъл Левитин, „Организираният ум“
                • Джон Нофсингър, „Психология на инвестирането“ (в процес на четене, имам някои забележки)
                • Даниъл Пинк, „Мотивацията“
                • Кели Макгонигъл, „Самоконтрол“
                • Чарлз Дюиг, „Силата на навиците“
                • Малкълм Гладуел, „Повратната точка“
                • Ричард Броуди, „Психическите вируси“
                • Ленард Млодинов, „Походката на пияницата“
                • Ленард Млодинов, „Подсъзнателното“
                • Насим Талеб, „Надхитрени от случайността“
                • Насим Талеб, „Черният лебед“
                • Насим Талеб, „Антикрехкост“
                Два прости метода за легално намаляване на данъците

                Коментар


                • След като SCI/Saveway е вече история, мисля за редно да насочим вниманието си към следващите схеми за лесни и бързи пари. Напоследък Понци схемите, прикрити зад МЛМ бизнеси станаха отново актуални. Постоянно получавам покани от познати да се включа в поредния "уникален" бизнес.
                  Първо един бегъл познат се опита да ми представи бизнес с така наречените криптовалути като компанията се казва Swiscoin и изглежда като класическа Понци схема.
                  После на следващата седмица ми се обади друг бегъл познат, който ме агитира да се включа в компания предлагаща софтуерни продукти на име Stiforp, която въпреки, че изглежда по-приемлива поради по-ниската първоначална инвестиция си е отново пирамида откъдето и да я погледнеш.
                  Прави ми впечатление и че старите пушки, които се подвизаваха в пирамиди като SCI, Lyoness и прочие сега са се включили в новоизлюпените схеми като някои от тях членуват буквално във всяка схема... Де що има МЛМ с прикрита Понци схема те са там...
                  Вие били ли сте агитирани да се включите към въпросните компании?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    А какво стана с Меко и неговия мечтан Форд
                    А светлия пастор щеше да раздава бемвета на светлите бизнес-партньори ))) Началниците, като доктор Черкезов щяха да летят с вертолети Самия доктор май беше направил един полет над велинград ))))) (не като пилот естествено))))
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • А какво стана с Меко и неговия мечтан Форд

                      Коментар


                      • Защо се загуби доктор Черкезов, да не са му дали хеликоптера от последната сбирка във Велинград и да е станал асистент да носи скиптъра на пастора-психолог нейде из индия))))
                        Липсва ми доктора, оправяше ми настроението понякога за 2-3 дена напред )))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Убавци на зор

                          Ха ха хааа, Иляди, стотици и милиони еврака получавате Вие мераклии големи, само за 1 /ЕДНО/ еВро- че и без ДДС Няма такава далавера просто! Няма по-безсмислено похарчени ДВА леФа! Абе Госин Директора на Витаголд химиите, ка ще ги направиш тез милиони евра бе пич, с по два леФа на стинки?
                          Начи верно само Глупостта е безкрайна!!! Идиоти в БГ пълно!
                          Нали бяха 10 евро на месец, сега 1 евро, очаквайте скоро само за 1 цент даже
                          Attached Files
                          Поп Ментак

                          Коментар


                          • Доза хумор за добро утро :
                            Attached Files

                            Коментар


                            • Е тва е магазин

                              Първоначално изпратено от briko Разгледай мнение
                              Еееееееееее, пълни извратеняци
                              Ако някой не знае, тва е най-новата мода сред онлайн магазията, особено на извратените нови фараончовци.....! Тез ще задминат Амазон, верно е, ако някой се съмнява е беден по душа Лапай народе, плащай и лапай въздух на воля и ходи гладен цял живот, ОЛИГОФРЕНИИИИИИ!
                              Attached Files
                              Поп Ментак

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Anti_popa Разгледай мнение
                                Начи тез кретени страОтни, трябва да си много неграмотен и проЗт за да им дадеш и един лев.
                                Еееееееееее, пълни извратеняци

                                Коментар

                                Working...
                                X