IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парцели земеделска земя.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absfresh Разгледай мнение
    Здравейте, имам желание да закупя малко земеделска земя. Кризата ме завари кешов и сега се озъртам за нещо по-изгодно. Като всеки човек искам да взема максимално качествено, за минимални пари .
    Според вас към кого да се обърна за парцели от 500 декара нагоре? Пробвах 4-5 агенции, които имат оферти, но се оказа, че имали едно време и да съм подпишел договор и да ми търсели.
    Според вас какви са реалните пазарни цени на парцели между 500-2000 декара 2-а до 5-а категория.
    Фондовете, които инвестират в земя, дали биха имали интерес да я продават?
    Какви парцели от 500 дка нагоре мечтаеш??? Няма такива!
    Аз съм купувал за фондовете - 20 дка парцел имаше на месец веднаж!
    И за какво ти е 500 дка комасиран? Те арендаторите си ги комасират за обработка.
    В източна БГ трудно ще намериш и 5 дка за 1000 лв./дка, а 500 - никакси!
    И 2000 лв. да предложиш - няма да намериш.
    Айде - успех в покупките да имаш!
    "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от faberge Разгледай мнение
      Маркова - стига спами !
      Разляла се е навсякъде...
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Маркова - стига спами !

        Коментар


        • Продавам атрактивни парцели Варна и Аксаково и Бяла

          1.Парцел с площ от 4670 кв. м. е разположен на 4 км от град Варна до летище Варна и с. Тополи има лице 37 м на главния път за София ГП 4.Това е оживен първокласен път, със силен автомобилен трафик .Парцелът граничи със Западната промишлено-икономическа зона на гр. Варна. Парцелът е много добър за бъдеща инвестиция в един от най-красивите черноморски градове в България. Цена 30 евро кв.м.
          2. Парцел с площ от 2850 кв. м. в гр. Аксаково, намира само на 6 км. от Варна.Парцелът може да се използва за складови и промишлени дейности. Има изградена много добра пътна инфраструктура до Варна. Само на 5 минути с кола от Варна. Аксаково е град с около 10 000 жители. Добре развита икономическа и индустриална зона. Близостта му да гр. Варна само на 6 км.,го прави привлекателен и атрактивен за инвеститори. С ниски данъци и добре изградена пътна инфраструктура. Цена 35 евро кв.м.
          3. Парцел с площ 48 000 m2 - разположен само на 10 км. от гр. Бяла, който се намира на брега на Черно море и на 2 км. от Автомагистрала. Парцелът се намира в с.Юнец община Долни Чифлик. Парцелът е много добър за бъдеща и печеливша инвестиция. Цена 6 евро кв.м.
          4. Продавам лозе 535 кв.м. в гр Аксаково само на 6 км. от гр. Варна. Чудесен парцел за вилно строителство. Местността Янчова поляна в която се намира лозето е тиха и спокойна,непосредствено до Аксаково, има построени Вили и малки къщи до лозето. Цена 9000 евро.
          Николай - частно лице. 0888102773.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Стоянова,

            преди да купуваш цели 2 хапартамента у Софето, кажи кой ти купи тоя у Бургас, че да преценя дали да те чета въобще?

            П.П. Относно темата дан' забрайкам за земеделската земля - продавайте, че аз вече го направих. Догодина ще е късно
            Държа да отбележа, че изобщо не ми дреме кой ще ме чете и кой не
            Но понеже няма какво да крия или от какво да се срамувам - апартамента ми е наследствен от дядо ми С гледка море понеже питаш, поне да се похваля

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tstoyanova Разгледай мнение
              Има ли такива цени в София? Ако има веднага си продавам апартамента в Бургас и си купувам 2 в столицата, тамън ще ми стигнат и парите
              Има със сигурност но за да се доредиш трябва да си поизмешала крачета с г-н Апартаменто
              За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tstoyanova Разгледай мнение
                Има ли такива цени в София? Ако има веднага си продавам апартамента в Бургас и си купувам 2 в столицата, тамън ще ми стигнат и парите
                Стоянова,

                преди да купуваш цели 2 хапартамента у Софето, кажи кой ти купи тоя у Бургас, че да преценя дали да те чета въобще?

                П.П. Относно темата дан' забрайкам за земеделската земля - продавайте, че аз вече го направих. Догодина ще е късно

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stoianov Разгледай мнение
                  Продавам нива с. Вакарел до бензиностанцията площ на имота : 5.500 дка. 10 евро на кв. м. - 55 хиляди евро. Нивата има панорамна гледка вижда се Стара планина, Витоша, Рила и Родопите. Мястото е на баир и на 300 метра от регулация с. Вакарел. Начин на трайно ползване - Нива. Категория на земята при неполивни условия - Девета. 0893455602


                  Тия верно си мислят, че 'орицата берат парите по дърветата - хихи

                  П.П. Иначе за протокола, аз па всяка нощ гледам Луната, съзвездията Малка мечка, Голяма мечка, Орион и т.н., барабар с Вечерницата, ама не искам на 'орицата пари

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                    Купувам ново строителство в центъра на софия / около която и да е метростанция за 200 евро/ кв
                    Има ли такива цени в София? Ако има веднага си продавам апартамента в Бургас и си купувам 2 в столицата, тамън ще ми стигнат и парите

                    Коментар


                    • Продавам УПИ 4923 кв.м. в м.Рибарницата, с.Лозенец, общ.Царево, свободно застрояване 35 %, кинт 1.2, Н-10 м., 50 % озеленяване, най-хубавото място но българското черноморие, между с. Лозенец и к-г Корал, прекрасна панорама, лека денивелация на парцела, която може да се използва като преимущество, възможно закупуване на фирмата, собственик на парцела - ЕООД.
                      При сериозен интерес на ЛС или на thetrader@start.bg

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kostas19 Разгледай мнение
                        Купувам ново строителство в центъра на софия / около която и да е метростанция за 200 евро/ кв
                        Гладна кокошка просо сънува...

                        Коментар


                        • Продавам нива с. Вакарел до бензиностанцията площ на имота : 5.500 дка. 10 евро на кв. м. - 55 хиляди евро. Нивата има панорамна гледка вижда се Стара планина, Витоша, Рила и Родопите. Мястото е на баир и на 300 метра от регулация с. Вакарел. Начин на трайно ползване - Нива. Категория на земята при неполивни условия - Девета. 0893455602

                          Коментар


                          • Купувам ново строителство в центъра на софия / около която и да е метростанция за 200 евро/ кв

                            Коментар


                            • Такива големи, комасирани парцели дори и при фондовете е трудно да се намери.И да има парцели от 500 дка и нагоре, те ще са на двойна цена в сравнение с малки парцели в същата местност.
                              По-добре си купи по-малък парцел, но атрактивен, в момента цените са ниски, и го продай след време.

                              Коментар


                              • Провавам 2-3 декара в морето , при интерес може и повече.
                                Простак съм Азъ - Непобедим !!!

                                Коментар

                                Working...
                                X