IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Парцели земеделска земя.

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Продавам 28 дка близо до Видин.

    Коментар


    • Продавам 24 000 м2 по 38 стотинки м2 до Годеч....

      Коментар


      • Продавам 14500 м. до Сарафово

        Парцел до Сарафово 14500 м.

        Коментар


        • Re: искам да продам 92дка земеделска земя-в община Антоново

          Първоначално изпратено от topi
          Не мога да разбера, защо няма никакъв интерес?
          Или искаш много пари...Или е ниска категория...или липсват потенциални арендатори...Или е разпарчетосана...Или е на седалищните части на географията...Или липсват поливни условия...Или е комбинация от няколко от изброените!

          Коментар


          • Мисля че мога да помогна за Добрич и раиона
            500 декара и нагоре е много трудно- да не кажа невъзможно
            цени от 400лв не мисля че скоро ще има -специално в Добруджа
            Категорията на земята е предимно трета , като в отделни землища може да се срешне дори 2 ра
            Атрактивноста на земеделската земя в Добруджа е че е изключително качественна, има сравнително големи парцели,обработва се, рентите са високи,има търсене,както и има бърза ликвидност при остра нужда от пари, търси се и за ветрогенератори, фотоволтаични и др. проекти,част от землищата имат излаз на черно море
            съвет - купуваите поне над 10 декара
            А на въпроса дали има някои които е достатъчно наясно със земите - отговорът е да има......явно не сте попаднали

            пп не съм агенция

            Коментар


            • искам да продам 92дка земеделска земя-в община Антоново.

              Не мога да разбера, защо няма никакъв интерес?
              monilai@662406

              Коментар


              • Re: Парцели земеделска земя.

                Първоначално изпратено от absfresh
                Здравейте, имам желание да закупя малко земеделска земя. Кризата ме завари кешов и сега се озъртам за нещо по-изгодно. Като всеки човек искам да взема максимално качествено, за минимални пари .
                Според вас към кого да се обърна за парцели от 500 декара нагоре? Пробвах 4-5 агенции, които имат оферти, но се оказа, че имали едно време и да съм подпишел договор и да ми търсели.
                Според вас какви са реалните пазарни цени на парцели между 500-2000 декара 2-а до 5-а категория.
                Фондовете, които инвестират в земя, дали биха имали интерес да я продават?
                Много е трудно толкова голям парцел, наскоро търсихме в доста по малък и още не сме намерили. Проблема е че в землищата масово са между 2 и 10 дкара парцелите и тръгнеш ли да ги изкупуваш, хората почват да си мислят че всичко ти зависи от техните 2 декара и почват да надуват цената. Така че при земята за разлика от други стоки, колкото е по-голям парцела - толкова е по-скъп. Ако искаш да купуваш с цел да препродадеш, ти препоръчвам да се въоръжиш с търпение и да почнеш ти да уеадряваш.

                Коментар


                • Re: Парцели земеделска земя.

                  Първоначално изпратено от absfresh
                  Здравейте, имам желание да закупя малко земеделска земя. Кризата ме завари кешов и сега се озъртам за нещо по-изгодно. Като всеки човек искам да взема максимално качествено, за минимални пари .
                  Според вас към кого да се обърна за парцели от 500 декара нагоре? Пробвах 4-5 агенции, които имат оферти, но се оказа, че имали едно време и да съм подпишел договор и да ми търсели.
                  Според вас какви са реалните пазарни цени на парцели между 500-2000 декара 2-а до 5-а категория.
                  Фондовете, които инвестират в земя, дали биха имали интерес да я продават?

                  един съвет от мен
                  търси си земя в Добруджа
                  1.много качествена земя
                  2.силна конкуренция на арендатори и то добри с възможности
                  3.сравнително големи парцели можеш да вземеш в едно землище
                  препоръчвам ти района от Добрич-Ген Тошево към морето
                  добро отношение рента/цена
                  инвестирал съм в земя на няколко места в БГ
                  и това са ми наблюденията
                  ако искаш повече инфо пиши ЛС

                  Коментар


                  • absfresh имаш лично съобщение

                    Коментар


                    • оферта

                      Комасирани парцели над 500 дка се срещат рядко на пазара. Цената им се върти около 1000 -1200 лв./дка. Фондовете не са склонни да продават, особено в районите, където имат интерес. Само че ти нали ги искаш за инвестиция?! Това означава някой да иска да ги купи след теб на 1500 лв. примерно. По-добре се ориентирай към по-дребни, но чувствително по-евтини парцели, защото при тях растежът ще бъде по-голям. Промените на Закона за собствеността и ползването на земеделските земи, приети миналата седмица, решават и доста въпроси около комасацията. Аз се занимавам с изкупуване на земеделски земи и в момента разполагам с известно количество за продажба. Ако някой проявява интерес, моля запитванията на лични съобщения.

                      Коментар


                      • Re: Парцели земеделска земя.

                        Първоначално изпратено от absfresh
                        Здравейте, имам желание да закупя малко земеделска земя. Кризата ме завари кешов и сега се озъртам за нещо по-изгодно. Като всеки човек искам да взема максимално качествено, за минимални пари .
                        Според вас към кого да се обърна за парцели от 500 декара нагоре? Пробвах 4-5 агенции, които имат оферти, но се оказа, че имали едно време и да съм подпишел договор и да ми търсели.
                        Според вас какви са реалните пазарни цени на парцели между 500-2000 декара 2-а до 5-а категория.
                        Фондовете, които инвестират в земя, дали биха имали интерес да я продават?
                        Най-добре според мен е да следиш за частни обяви. Аз поне не съм чувал за добра агенция, специализирана в търговията със земеделска земя. Общо взето работата им е да си правят база данни от оферти, да свързват купувача с продавача и да вземат комисионна.Това между другото е свободна пазарна ниша в момента, която се надявам някой скоро да запълни. Успех!
                        Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                        Коментар


                        • Ако искаш да купуваш големи масиви в обраборваеми райони 90 % ще удариш на фонд. Избери някой неземеделкси район комасирай голямо парче на ниски цени и го препродай после.Колкото и да е зле пазара със земите в момента за без пари никой не продава.

                          Коментар


                          • от опит ти казвам-парцел от 500 нагоре трудно ще намериш,а цената от 400 лв просто я забрави

                            Коментар


                            • При средна цена на придобиване за последните 3 месеца на разпокъсани парчета земя с включени разходи по сделките - 350-360 лв/дка - умножи по 3 и ще имаш ориентир за цена, а дали ще продават фондовете си ги питай тях - адресите им са публични

                              Коментар


                              • Парцели земеделска земя.

                                Здравейте, имам желание да закупя малко земеделска земя. Кризата ме завари кешов и сега се озъртам за нещо по-изгодно. Като всеки човек искам да взема максимално качествено, за минимални пари .
                                Според вас към кого да се обърна за парцели от 500 декара нагоре? Пробвах 4-5 агенции, които имат оферти, но се оказа, че имали едно време и да съм подпишел договор и да ми търсели.
                                Според вас какви са реалните пазарни цени на парцели между 500-2000 декара 2-а до 5-а категория.
                                Фондовете, които инвестират в земя, дали биха имали интерес да я продават?
                              Working...
                              X