IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Старшинка, апартаменти в София има... и читави.... но няма кой да ги купува.
    Смачкай боклука!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Todor Jivkov Разгледай мнение
      Старшинка, ти пак май се изказа неподготвен!




      ЧНГ на всички! Здраве и благоденствие!
      Цитирал си мой постинг от преди точно година. И е верен, свършиха ли, свършиха. Хайде кажи можеш ли да купиш нещо читаво в столицата? Май ще ти е трудно....


      П.П. И съм старшина, колкото ти- Тодор Живков.
      Last edited by LANDLORD 31; 02.01.2014, 20:43.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Лорда Разгледай мнение
        ПОБЪРЗАЙТЕ !!! защото евтините жилища не са пред свършване, а отдавна свършиха!
        http://www.imoti.net/%CC%EE%ED%E8%F2...--nno7743.html


        Старшинка, ти пак май се изказа неподготвен!




        ЧНГ на всички! Здраве и благоденствие!
        Смачкай боклука!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Big Stan Разгледай мнение
          Лорде,

          Един апартамент се е освободил в блока на Н.Куцкова в Овча Купел....Мое го купиш ако искаш. Свали розовите очила, че от високо мноо боли кат паднеш на дупе.

          Сполай и със здраве за 2014г.
          Ама за какви розови очила пишеш?
          В ЮАР стават по 50 убийства на ден, ама това не значи, че който инвестира в златни мини ще спре да го прави.
          Ако под падане по дупе имаш предвид пазара на софийски имоти, то явно падане няма. Изменение за 1 година- от 1447,33лв. на 1444,83лв.
          ЦЕЛИ 2,5лв.!
          Ти майтапиш ли се

          Коментар


          • Лорде,

            Един апартамент се е освободил в блока на Н.Куцкова в Овча Купел....Мое го купиш ако искаш. Свали розовите очила, че от високо мноо боли кат паднеш на дупе.

            Сполай и със здраве за 2014г.
            Last edited by Big Stan; 02.01.2014, 04:22.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение
              Приятели искат да си купят жилище в София, но направо ;цените им се виждат абсурдни. Почвам да се чудя дали си заслужава.
              Не си заслужава. Виж Каспичан е друга бира.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mydearest Разгледай мнение
                Засега гледам в Ст. град и в Люлин - има обяви за по 25000 евро нови, двустайни. Ама дали са реални не знам. Искам с парите от панелките да взема тухлен, иначе ясно, че за в пъти повече пари ще намеря по-добро.
                В студентски можеш да намериш приличен апартамент на шпакловка и замазка за около 700-800 Евра на кв.м. И гледай вниманетелно архитектурното решение, защото един функционаен 2-стаен може да е по-добър от нефункционален 3-стаен...
                Last edited by Мажоритаря; 20.02.2013, 17:13.
                Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                Коментар


                • Засега гледам в Ст. град и в Люлин - има обяви за по 25000 евро нови, двустайни. Ама дали са реални не знам. Искам с парите от панелките да взема тухлен, иначе ясно, че за в пъти повече пари ще намеря по-добро.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mydearest Разгледай мнение
                    Искам и ще се радвам, ако дадете съвет. Имам боксониера и 1/2-ра двустаен (ще го продаваме - така че в пари) - и 2-те панелки в Люлин 6. Какъв ми е шанса да продам боксониерата, да додам останалите пари и да взема малко, ново и тухлено? Заслужава ли си акробатиката?
                    Зависи в кой квартал искаш да си вземеш.... Разликата е в пъти...
                    Мнението не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа.

                    Коментар


                    • Искам и ще се радвам, ако дадете съвет. Имам боксониера и 1/2-ра двустаен (ще го продаваме - така че в пари) - и 2-те панелки в Люлин 6. Какъв ми е шанса да продам боксониерата, да додам останалите пари и да взема малко, ново и тухлено? Заслужава ли си акробатиката?

                      Коментар


                      • Подкрепям твоите познати

                        Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение
                        Приятели искат да си купят жилище в София, но направо ;цените им се виждат абсурдни. Почвам да се чудя дали си заслужава.
                        Аз пък исках да си купувам Мерсецес...но като видях цените .....просто не си "заслужава"
                        разбрах че само с мерак не става - трябват и Пари..

                        анкетата е доста добре балансирана - отчита много фактори ,

                        в т.ч. и Най-важния - Мерака.......който за съжаление трябва да се "угаси" с Пари

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от John Gotti Разгледай мнение
                          Както прочетох някъде из форумите: кореняк софиянец си тогава когато си изплатиш ипотеката.
                          E в такъв случай тия дето са купували без ипотека сигурно трябва направо да ги правят почетни граждани.
                          За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                          Коментар


                          • Както прочетох някъде из форумите: кореняк софиянец си тогава когато си изплатиш ипотеката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                              искам!

                              в столиците на Австрия, Швейцария, Германия, Франция, Англия, Австралия




                              И аз се присъединявам ама пусти нашенски стандарт.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Delhi Разгледай мнение
                                Приятели искат да си купят жилище в София, но направо ;цените им се виждат абсурдни. Почвам да се чудя дали си заслужава.
                                И аз преди година гледах в Мюнхен и Регенсбург и на мене ми се сториха абсурдни.
                                За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                                Коментар

                                Working...
                                X