IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напоследък налазиха като хлебарки из под килима, всички негодни арбайтери от ЗЕС с неосъществими въжделения за жилище в Столицата.
    Лошото е, че много овоняха най-оборотна тема за НИ.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

      Е не знаех че това е твоя критерии за елит
      Говоря за елитен квартал, а не за обществен елит. Макар че там изглежда пребивават доста преуспели типове. Всъщност тази вилна зона се оформя при социализъма и още оттогава става място за избрани.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        От Месечината ли пишеш? Говоря за кварталчето, не толкова за обитателите му. Там са около 300 имота с добър размер, добри сгради, добри дворове, добър достъп до важни транспортни артерии. Нямат обществена паркова среда, освен храсталаците наоколо, ала те си имат собствени паркове, кой как си ги е уредил. Бая големи басейни имат някои. Отвсякъде са заслонени, та вятърът е по-слаб, отколкото в Младост. Може би ги спохождат пролетни слани, та който си гледа домате като теб, страда. Ако можех да си го позволя, щях да се изместя там. Пък било и в по-скромен имот. Малко са в изолация зад тез дувари. Все пак може да са се създали микрообщности.
        Е не знаех че това е твоя критерии за елит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

          Това е елит колкото аз съм космонавт
          От Месечината ли пишеш? Говоря за кварталчето, не толкова за обитателите му. Там са около 300 имота с добър размер, добри сгради, добри дворове, добър достъп до важни транспортни артерии. Нямат обществена паркова среда, освен храсталаците наоколо, ала те си имат собствени паркове, кой как си ги е уредил. Бая големи басейни имат някои. Отвсякъде са заслонени, та вятърът е по-слаб, отколкото в Младост. Може би ги спохождат пролетни слани, та който си гледа домате като теб, страда. Ако можех да си го позволя, щях да се изместя там. Пък било и в по-скромен имот. Малко са в изолация зад тез дувари. Все пак може да са се създали микрообщности.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Районът на запад от Американския колеж до бул. "Св. Климент Охридски". Макар уличната мрежа да не е идеална. Местоположението си е почти елитно.
            Това е елит колкото аз съм космонавт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

              Подкрепям мнението ти за разликата между елит и лукс. Но има ли изобщо някъде елитен квартал...
              Районът на юг и югозапад от Американския колеж до бул. "Св. Климент Охридски". Макар уличната мрежа да не е идеална. Местоположението си е почти елитно.
              Last edited by Trakatrak; 21.04.2021, 17:35.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ricognito Разгледай мнение

                Подкрепям мнението ти за разликата между елит и лукс. Но има ли изобщо някъде елитен квартал...
                Е и аз питам ама още не са ми отговорили.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                  Ааа тоя който предполагам визираш не е от квартал Иван Вазов.За мен елитен квартал е квартал в който живеят добри хора.Обичат се помагат си заедно са в добро и лошо не ламтят за чуждото не крадат не лъжат не убиват не прелюбодействат почитет родителите си и уважават мъдростта на по възрастните хора.Квартал в който хората не си хвърлят боклуците кой къде свари не налагат брутално интересите над другите.Елит и лукс са различни неща.Лъскавите квартали с лъскави сгради и скъпи коли с лустросани хора не са елит.
                  Подкрепям мнението ти за разликата между елит и лукс. Но има ли изобщо някъде елитен квартал...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

                    Все едно си направил пълно и всестранно описание на един лирически герой от кв. Иван Вазов
                    Ааа тоя който предполагам визираш не е от квартал Иван Вазов.За мен елитен квартал е квартал в който живеят добри хора.Обичат се помагат си заедно са в добро и лошо не ламтят за чуждото не крадат не лъжат не убиват не прелюбодействат почитет родителите си и уважават мъдростта на по възрастните хора.Квартал в който хората не си хвърлят боклуците кой къде свари не налагат брутално интересите над другите.Елит и лукс са различни неща.Лъскавите квартали с лъскави сгради и скъпи коли с лустросани хора не са елит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      Много добре знам къде е Левски Г и за колко време се стига до центъра.Бедността не е порок и беден не означава лош.Познавам доста богати които са помияри нагли прости помияри.Бедността и болката прави хората смирени а здравето и богатдвтвото им дава измамно самочувствие и ги прави лоши...За разлика от вас аз не се гнуся от бедността предпочитам да живея с по бедни ама добри хора отколкото с богати боклуци...А такива дето порадират колко са богати и колко са над другите ги съжалявам.
                      Все едно си направил пълно и всестранно описание на един лирически герой от кв. Иван Вазов

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Левски Г е по-евтин от Люлин, но не е предпочитан.

                        Аз ходя там да пазарувам от един хипермаркет. В квартала живеят все бедни хора, но има и блокчета ново строителство.

                        До центъра се стига за около 30 мин, което е много и наемите не вървят там.
                        Много добре знам къде е Левски Г и за колко време се стига до центъра.Бедността не е порок и беден не означава лош.Познавам доста богати които са помияри нагли прости помияри.Бедността и болката прави хората смирени а здравето и богатдвтвото им дава измамно самочувствие и ги прави лоши...За разлика от вас аз не се гнуся от бедността предпочитам да живея с по бедни ама добри хора отколкото с богати боклуци...А такива дето порадират колко са богати и колко са над другите ги съжалявам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          Левски Г е подходящ и за хора в посока Сърбия и магистрала Тракия и магистрала Струма.Като чета какви пари искат никак не ми се струва за хора без пари.Щото 150000 евро са си пари
                          Левски Г е по-евтин от Люлин, но не е предпочитан.

                          Аз ходя там да пазарувам от един хипермаркет. В квартала живеят все бедни хора, но има и блокчета ново строителство.

                          До центъра се стига за около 30 мин, което е много и наемите не вървят там.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            къде бе, пеше пак се буташ у младост
                            при въртеливите дупета ли искаш
                            Те врътеливите дупета си отидоха по родните места и скоро няма да се върнат да не кажа никога...Три пъти си плюх в пазвата от уплах че ми предлагаш да се бутам у Младост.Утре отивам да ми леят куршум

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Левски Г е перфектен за хора, които нямат пари. Блоковете не са стари.

                              Широк булевард, има хипермаркет, поляни, обаче жителите са бивши работници от Кремиковци. И не става за под наем.

                              И е подходящ за хора, които уикенда си отиват по родните места по магистрала Хемус. Бързо излизат от София.
                              Левски Г е подходящ и за хора в посока Сърбия и магистрала Тракия и магистрала Струма.Като чета какви пари искат никак не ми се струва за хора без пари.Щото 150000 евро са си пари

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение
                                Левски Г не е и никога няма да бъде престижен район дори с метрото.Това че някой не може да си продаде апартаментите на скъпа цена и си е платил на поръчкови журналисти не прави квартала престижен.Същите поляни същия кър като Младост Люлин Надежда да не изброявам и другите престижи.Извинявай ама 1100 евро квадратния метър за живот на края на града требе да не си със сичкия.В съседния Ботунец колко е цената?
                                Левски Г е перфектен за хора, които нямат пари. Блоковете не са стари.

                                Широк булевард, има хипермаркет, поляни, обаче жителите са бивши работници от Кремиковци. И не става за под наем.

                                И е подходящ за хора, които уикенда си отиват по родните места по магистрала Хемус. Бързо излизат от София.

                                Коментар

                                Working...
                                X