IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Мисля че все повече ще можем да работим/учим от разстояние (това е бъдещето!) но все пак е добре да сме близо до София. Кварталите са доста зле - грозни и претъпкани и ако хората все повече са независими от това всеки ден да се разкарват до офиса ще търсят някакво спокойствие и повече квадратура. В момента масово народа се е набил в малки жилища в грозни квартали но всички искаме нещо по приятно за семейството.
    сега вече по-малко звучи като инвестиция и повече като имот за обитаване.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

      Продължавай да сънуваш.Сънищата са безплатни а в реалния живот е гадно софиянец в панелка некъде около Пазарджик с бурени и магарешки бодили купена с огромен кредит.В сънищата обаче всичко е розово.Друго хубаво на сънищата е че не може чрез тях да се променя реалния живот.Щото в реалния се живее на тясно и се плаща огромен кредит.И понеже си смачкан къде да се направиш на отворко ми в анонимен форум...
      ако това ще те кара да се чувстваш по-добре и поне малко значим, приеми, че живея в кашон пред блока и банката ме е навряла там заради кредитите.
      за локацията и бурените, нямам претенции, украсявай го според твоите разбирания.

      но за поколението ти и за манталитета съм прав нали? лошото е че, си представям какви гени и възпитание са наследили от теб децата и внуците.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

        Югозападните села към и около Перник изхода и пътя с оглед магистралния път и метрото което ще стигне един ден Перник. Не съм ходил из тези тупраци, но казах защо го мисля. Имам колега строи къща в свой парцел на изхода от Горна баня и друг който купи в Мърчаево.
        Онзи ден дадоха лек коментар за вътрешната миграция по ТВ. Много предпочитат да обитават жилища извън София и да ходят на работа пътувайки. Но това са определени групи хора - може да работят и от къщи с компа, въобще имат специфично естество на работа. За този който трябва в 8 да е на работно място е трудничко. Той ще си седи в претъпкания шумен град. Не е болка за умиране.
        Мисля че все повече ще можем да работим/учим от разстояние (това е бъдещето!) но все пак е добре да сме близо до София. Кварталите са доста зле - грозни и претъпкани и ако хората все повече са независими от това всеки ден да се разкарват до офиса ще търсят някакво спокойствие и повече квадратура. В момента масово народа се е набил в малки жилища в грозни квартали но всички искаме нещо по приятно за семейството.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          точно от това поколение и тоя негов най-ярък пример са най-калпавите работници, пиянки, дето чакат "чорбаджията" да им дава заплата за присъствие на обекта.
          те от своя страна му отговарят с истинска и неподправена ненавист, защото не ги оценява, защото е по-тъп от тях и поради други техни си разбирания.
          те самите никога не стават работодатели, тях системата е длъжна да им осигурява всичко.
          Продължавай да сънуваш.Сънищата са безплатни а в реалния живот е гадно софиянец в панелка некъде около Пазарджик с бурени и магарешки бодили купена с огромен кредит.В сънищата обаче всичко е розово.Друго хубаво на сънищата е че не може чрез тях да се променя реалния живот.Щото в реалния се живее на тясно и се плаща огромен кредит.И понеже си смачкан къде да се направиш на отворко ми в анонимен форум...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            Кои села около София са с най голям потенциал за инвестиция в къща/земя и защо така мислите?

            Лозен, Герман, Панчарево, Бистрица, Владая, Мало Бучино, Мърчаево, около Банкя ?
            Югозападните села към и около Перник изхода и пътя с оглед магистралния път и метрото което ще стигне един ден Перник. Не съм ходил из тези тупраци, но казах защо го мисля. Имам колега строи къща в свой парцел на изхода от Горна баня и друг който купи в Мърчаево.
            Онзи ден дадоха лек коментар за вътрешната миграция по ТВ. Много предпочитат да обитават жилища извън София и да ходят на работа пътувайки. Но това са определени групи хора - може да работят и от къщи с компа, въобще имат специфично естество на работа. За този който трябва в 8 да е на работно място е трудничко. Той ще си седи в претъпкания шумен град. Не е болка за умиране.
            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
              Кои села около София са с най голям потенциал за инвестиция в къща/земя и защо така мислите?

              Лозен, Герман, Панчарево, Бистрица, Владая, Мало Бучино, Мърчаево, около Банкя ?
              Аз съм бил само в първите пет и съм за Герман.
              г-жа Фирдевс.2015г.

              Коментар


              • Кои села около София са с най голям потенциал за инвестиция в къща/земя и защо така мислите?

                Лозен, Герман, Панчарево, Бистрица, Владая, Мало Бучино, Мърчаево, около Банкя ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                  И да знаеш че е заслужена след погрома над страната
                  Погромът е от децата на свинарите и краварите, станали министри. т.е. пак от вашата среда.
                  Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    По добре изобщо не пътувай.Много добре знам как карате и затова ви бият хората.То е едно самочувствие една демонстарция на класа една надменност и затова дръвцето ви играе по главата.Ние на село не се избиваме по кръстовищата не си крадем джантите и чистачките и няма да търпим разни лузъри да ни обиждат
                    Така е. Вие си крадете кокошките и бурканите
                    Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      тези хора с астранни по своему и много крайни, което не ги прави лоши работници и хора, които пречат на обществото като разни лапачи и по-мургави събратя.
                      точно от това поколение и тоя негов най-ярък пример са най-калпавите работници, пиянки, дето чакат "чорбаджията" да им дава заплата за присъствие на обекта.
                      те от своя страна му отговарят с истинска и неподправена ненавист, защото не ги оценява, защото е по-тъп от тях и поради други техни си разбирания.
                      те самите никога не стават работодатели, тях системата е длъжна да им осигурява всичко.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
                        Каква любов към столичани цари... всенародна
                        И да знаеш че е заслужена след погрома над страната

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

                          Ами то не е лъжа. Като пътувам из севера ме е страх да оставя колата си със Софииска регистр. някъде за повече от час.
                          По добре изобщо не пътувай.Много добре знам как карате и затова ви бият хората.То е едно самочувствие една демонстарция на класа една надменност и затова дръвцето ви играе по главата.Ние на село не се избиваме по кръстовищата не си крадем джантите и чистачките и няма да търпим разни лузъри да ни обиждат

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            по-пълно и точно писание на бай пешо не бях чел до сега.
                            матрял = бай пешо!
                            Разбирам че това описание те засяга лично и се оправдаваш с другите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение

                              разбирам те много добре, родата ми е от Видин, дядо ми от прост селянин кравар село Ракитница се издига до нещо като министър на културата за Видинска област по ония години - наясно съм... израснал съм като дете и там и във Варна и винаги е имало определен тип хора, с които не сме се разбирали само поради факта, че съм от София разликата между мен и тези хора(към които очевидно и ти се числиш) е, че аз осъзнавам че няма значение кой къде е роден, а кой колко има у тиквата и у сърцето - сиреч акъл и добрина.

                              успех на теб и внимавай с негативните настроения, че често се връщат като бумеранг към изпратилия ги
                              Това че аз имам имоти в София не ме прави нещо повече от някой който няма.Това че съм завършил ТУ София не ме прави нещо повече от някой завършил Ту Варна или Габрово.Затова се дразня на келеши които са с празни глави и смятат хората извън София за второ качество

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Ами не съм съгласен, не е много по темата, но все пак ще го кажа - Бате Пешо е от едно поколение, дето наистина се има за център на света, но все пак има развитие и при него в правилната посока. Само за инфо ще кажа, пак за това, т.е. предишното поколение, една история от един от дядовците ми, царски офицер, участвал във Втората световна. Баща му, фелдефебел от Балканските войни и Първата световна, винаги му е бил контра с аргумента "аз от л@йното си акъл не ща". Малко тип тази история тип Иван Грозни - "аз съм те създал, аз мога да те убия" Отвличам се, но идеята е, че тези хора с астранни по своему и много крайни, което не ги прави лоши работници и хора, които пречат на обществото като разни лапачи и по-мургави събратя.
                                Хора като бате Пешо бачкат и създват реален продукт, което му дава право да се гордее със себе си, но в самочивстието си на успял човек залита по крайности тип Путин, икономистите са олигофрени, София е кочина, затова избягах на село и т.н. Толкоз и спирам, че темата не е за това.
                                Успех на търсещите и намиращите/продащите жилища в столицата ни!
                                Груйчи много грешиш ама много.на мен ми дреме за Путин просто в тоя форум дразня седерастията която е седнала на западния хуй и си мисли че в самолета първа класа

                                Коментар

                                Working...
                                X