IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    съгласен, човека купува и е редно, да пообиколи повече обяви. ако не друго, поне събира опит и му се изчиства идеята какво да гледа и да търси.
    влизал съм във вход на сравнително нов блок 2008-ма с изпочупени плочки и надрани и нарисувани стени. явно плод на лоша комбинация от калпав строител и представители на расата на бай пешо за наематели.
    но има и панели в които си живеят нормални хора и си плащат и си поддържат и най-важното не са на принципа *бал съм им мамата и на шопите и на хазяите, дай да правим каквото умеем най-добре /свинства/.

    за бай пешо, дълго време и аз мислех като теб, но много започна да проповядва вандализъм и да е агресивен.
    сега мисля, че е неуспял и озлобен дребен човечец. всички са му виновни, само той е критерий.
    разбираш, може да му съчувстваш, но не и да го поощряваш в отклоненията му.

    SoHo, аз лично бягам далече, като видя такива мега комплекси с натрапчиви реклами.
    иначе има телефони в обявата, ако те интересува може да ги чуеш.
    Ей тва ви е проблема на тъпите шопи.Не може някой да е над вас не може да е по умен по красив да има по голям доход.Не може да е по образован.Живеете си в един кенеф и ако някой посмее да ви каже истината веднага става лузър.Мен лично ма боли фара ти кво мислиш.Не си меря онова нещо особено пък с такива дето явно им е по малко.Не живея в гарсониера в Дружба 3258 и не това е върхът на живота ми.Само имотите ми в София са десет пъти повече от жалката ти гарсониера.Ти явно не можеш да разбереш че извън София има друг свят който просто тотално ви превъзхожда.Казах ти вече че най добре е да си стоите в панелките по софийските кърища и да не напускате кенефа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от analog Разгледай мнение

      Споко, има няколко милиона баш като него. Което обяснява всичко свързано с позиционирането на БГ в Европа и света
      Ами не съм съгласен, не е много по темата, но все пак ще го кажа - Бате Пешо е от едно поколение, дето наистина се има за център на света, но все пак има развитие и при него в правилната посока. Само за инфо ще кажа, пак за това, т.е. предишното поколение, една история от един от дядовците ми, царски офицер, участвал във Втората световна. Баща му, фелдефебел от Балканските войни и Първата световна, винаги му е бил контра с аргумента "аз от л@йното си акъл не ща". Малко тип тази история тип Иван Грозни - "аз съм те създал, аз мога да те убия" Отвличам се, но идеята е, че тези хора с астранни по своему и много крайни, което не ги прави лоши работници и хора, които пречат на обществото като разни лапачи и по-мургави събратя.
      Хора като бате Пешо бачкат и създват реален продукт, което му дава право да се гордее със себе си, но в самочивстието си на успял човек залита по крайности тип Путин, икономистите са олигофрени, София е кочина, затова избягах на село и т.н. Толкоз и спирам, че темата не е за това.
      Успех на търсещите и намиращите/продащите жилища в столицата ни!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        - дано има повече като него!
        Споко, има няколко милиона баш като него. Което обяснява всичко свързано с позиционирането на БГ в Европа и света

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          режа го за да не е дълъг поста
          съгласен, човека купува и е редно, да пообиколи повече обяви. ако не друго, поне събира опит и му се изчиства идеята какво да гледа и да търси.
          влизал съм във вход на сравнително нов блок 2008-ма с изпочупени плочки и надрани и нарисувани стени. явно плод на лоша комбинация от калпав строител и представители на расата на бай пешо за наематели.
          но има и панели в които си живеят нормални хора и си плащат и си поддържат и най-важното не са на принципа *бал съм им мамата и на шопите и на хазяите, дай да правим каквото умеем най-добре /свинства/.

          за бай пешо, дълго време и аз мислех като теб, но много започна да проповядва вандализъм и да е агресивен.
          сега мисля, че е неуспял и озлобен дребен човечец. всички са му виновни, само той е критерий.
          разбираш, може да му съчувстваш, но не и да го поощряваш в отклоненията му.

          SoHo, аз лично бягам далече, като видя такива мега комплекси с натрапчиви реклами.
          иначе има телефони в обявата, ако те интересува може да ги чуеш.
          Last edited by ratten; 28.12.2016, 11:02.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
            http://www.garitagepark.com/

            Някой да знае на какви цени вървят жилищата ?
            поредният проект тип Царградски или Сити ъф фонтейнс - възползват се, че сега пазарът расте и нагаретата хвърчат, но реално това е поредният бетонен комплекс с нулева комуникация. Аз лично не бих взел там и като подарък, но всеки си има вкус. Успех
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              честито френд.
              ако бяхме говорили щях да се опитам да ти спестя тръпката от огледите в панели и епк.
              Няма как да му я спестиш, защото нашенецът е на принципа - пари ми дай, акъл не ща Освен това има панели и панели, епк и епк, и макар аз да съм твърд противник на всякакъв панеляк, не мога да отрека, че някои от тях са почти перфектни на фона на новото строителство - отлично местоположение, нормални съседи (на късмет е), хубаво разпределение и не на последно място - реална площ. Давам пример с последния апартамент, който закупих в "престижен квартал" на гранична улица на един от хубавите паркове в столицата - беше обявен за 105 квадрата, по документи се оказа 85, имаше 2 огромни тераси по 15 квадрата (после се усовиха, т.е. самият стрител ги преустрои, но му било по-ленсо да ги направи тераси) и реално бяха 2 стаи по 12 квадрата, едно холче 18 квадрата, 5 квадрата антре и 4 квадрата баня -ми как да ти кажа Е, после се оправиха нещата, но се наложи да доплащам за корекциите.

              Иначе новото си е ново - тук две мнения няма, като най-доброто на новото всъщност са съседите - няма мирисът на кисело зеле, общоте части са добре поддържани, всички (от 21 апартамента 20 са редовни платци) си плащат и т.н. Ето, поставихме и камери в блока, асаньорът е ное и малко по-голям от тези на панелките и т.н. Но пък е доста по-скъпо за реалната площ и често е на доста насрано място, което няма нито комуникация, нито гледка, нито нищо, често забито до друга сграда с нулево лично пространство - спокойно си гледаш съседите какво правят, защото са ти на една ръка разстояние.

              А за Бате Пешо трябва да проявявате разбиране - човекът си има позиция и си я отстоява. Може да не съм съсгласен с част от нещата които пише, но е доста чист и свестен човек, който заслужава уважение - дано има повече като него!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • http://www.garitagepark.com/

                Някой да знае на какви цени вървят жилищата ?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

                  Френд бях обещал да те държа в течение ама се разсеях и не писах. Сори. Преди месец, месец и половина купих в чисто ново блокче в източните квартали. Излезе 840 евро квадрата някъде, евтино ама направо от строителя и в брой. До 2-3 месеца мисля да се нанасям ама преди това майсторите имат работа че е на замаска иначе интериорните врати са сложени. Мързи ме да опиша през какви огледи минах преди това през някакви панеляци епк-та и други ужасии. Някой от огледите прекратявах още като мина през входната врата на блока. Стените с фулмастери от горе до долу, стълбища замазани от мръсотия парцал не видяли през живота си. Ама всички са наясно де. Така че бързо взех решение, новото си е ново и честно казано и 1000 евро да беше пак не бих се замислил след баталните сцени из софийските блокове.
                  честито френд.
                  ако бяхме говорили щях да се опитам да ти спестя тръпката от огледите в панели и епк.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Не бих искал да засягам никого персонално, нека всеки ако може и желае да се опита да се ситуира в мозайката и палитрата от персонажи.
                    знам, че си тактичен и дори да сте нещо като градски, ти не споделяш нагласата на бай пешо да рушиш чуждото и останалите му вандалски приоритети.
                    поздрави,
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                      Ти явно не ме разбираш.Хората не се бутат в София те не са там от слободия и не горят от желание да са там.Там са щото им унищожихте живота е затова са там.Скоро и всички цигани ще дойдат в София щото всички пари на държавата се влагат само в София.Казах ти че хората извън София няма да плеснат с ръце да се прегърнат и да умрат.Ще дойдат ще купуват имоти ще станат началници из фирмите щото са борбени образовани и кадърни.И няма да обичат София щото това не техния град.Ако е възможно това софиянците бъдете така добри да си стоите в София и не я напускайте не сте желани никъде.Прав си имам проблем със София.Ако зависеше от мен нямаше да дам и стотинка държавна пара за тоя смрадлив цирей.И всички фирми щях да изгоня от там.И няма да търпя разни идиоти да ми казват че съм прост след като ги храня с данъците си
                      разбирам те много добре, родата ми е от Видин, дядо ми от прост селянин кравар село Ракитница се издига до нещо като министър на културата за Видинска област по ония години - наясно съм... израснал съм като дете и там и във Варна и винаги е имало определен тип хора, с които не сме се разбирали само поради факта, че съм от София разликата между мен и тези хора(към които очевидно и ти се числиш) е, че аз осъзнавам че няма значение кой къде е роден, а кой колко има у тиквата и у сърцето - сиреч акъл и добрина.

                      успех на теб и внимавай с негативните настроения, че често се връщат като бумеранг към изпратилия ги

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        там са интилигентните и възпитани съселяни на форумния мъдрец бай пешо.
                        там всички са чели много книги и са потенциални шефове на софийските фирми и ведомства.

                        френд, чакат се документи и ще има ново и в мусагеница "въртопо". ако ти е интересно ще ти кажа като излезе.
                        Френд бях обещал да те държа в течение ама се разсеях и не писах. Сори. Преди месец, месец и половина купих в чисто ново блокче в източните квартали. Излезе 840 евро квадрата някъде, евтино ама направо от строителя и в брой. До 2-3 месеца мисля да се нанасям ама преди това майсторите имат работа че е на замаска иначе интериорните врати са сложени. Мързи ме да опиша през какви огледи минах преди това през някакви панеляци епк-та и други ужасии. Някой от огледите прекратявах още като мина през входната врата на блока. Стените с фулмастери от горе до долу, стълбища замазани от мръсотия парцал не видяли през живота си. Ама всички са наясно де. Така че бързо взех решение, новото си е ново и честно казано и 1000 евро да беше пак не бих се замислил след баталните сцени из софийските блокове.
                        г-жа Фирдевс.2015г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          по-пълно и точно писание на бай пешо не бях чел до сега.
                          матрял = бай пешо!
                          Не бих искал да засягам никого персонално, нека всеки ако може и желае да се опита да се ситуира в мозайката и палитрата от персонажи.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                            Матрияла има един основен проблем - потънал е в комплекси и разделението на класи е основната черта от която се ръководи, на по- и най- на елит (обикновени утайки, но оформят елит), на селяни и граждани, на столичани и провинциалисти. Простака няма цвят, няма и принадлежност, агресивните лумпени с колата на пътя или в магазина или в кръчмата кой ги знае кви са - софиянци или обикновени келеши с предрешена визия и стъпало на развитие.
                            Матрияла знае всичко и никой не може да го поучава, той винаги е образован и можещ и никога не е част от действителността която е ежедневието ни, той винаги е изключение.
                            А броя му е умопомрачително висок - доминира и определя обществото, не осъзнава защото не може и не го интересува кой и кои от селяните или гражданите наистина имат качества и са ценни за столицата и за малкия град.
                            по-пълно и точно писание на бай пешо не бях чел до сега.
                            матрял = бай пешо!
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                              Тук вече е момента да кажа че мразя селяните в София, мразя и софиянците. Мразя всички (гризя си ноктите).
                              Матрияла има един основен проблем - потънал е в комплекси и разделението на класи е основната черта от която се ръководи, на по- и най- на елит (обикновени утайки, но оформят елит), на селяни и граждани, на столичани и провинциалисти. Простака няма цвят, няма и принадлежност, агресивните лумпени с колата на пътя или в магазина или в кръчмата кой ги знае кви са - софиянци или обикновени келеши с предрешена визия и стъпало на развитие.
                              Матрияла знае всичко и никой не може да го поучава, той винаги е образован и можещ и никога не е част от действителността която е ежедневието ни, той винаги е изключение.
                              А броя му е умопомрачително висок - доминира и определя обществото, не осъзнава защото не може и не го интересува кой и кои от селяните или гражданите наистина имат качества и са ценни за столицата и за малкия град.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                                Никой не се бута в София..Наглите тъпи шопи съсипахте страната окрадохте заводите унищожихте цяла Северна България.Половин милион тюфлеци работят из министерства и община.Офисите на всички национални фирми са само в София.Тия тюфлеци ги издържаме с данъците си всички българи.Затова ще идваме в София и ще трошим и ломим.Като не ви харесва куфарите и да ви няма.Какво очаквате хората извън София да мрат ли?По скоро че дойдеме у София и че я унищожиме.Тоя цирей требе да се отдели в отделна държава и да се забрани на жителите му да идват във България
                                http://www.investor.bg/evropa/334/a/...l-grad-223514/

                                Ей тая статия,като я прочета,но вместо Берлин пише София в нея,много ще се изкефя...Това ще означава ,че в България ситуацията много се е подобрила.

                                Коментар

                                Working...
                                X