IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искате ли да си купите жилище в столицата?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • В София още като се очертаха линиите на метрото, като го задълбаха смело и особено като обявиха пешеходната зона (крайно време беше) се очерта какво ще стане и в кои райони. И може да се бъзикам, че мяза на Каркас, обаче центъра на София си го харесвам, но като гледам и там като тук във Варна събарят старите сгради да вдигат някакви картонени простотии. А иначе голям рев, че щели да строят мини-''небостъргач'', щял да развали града ще си кажеш, че ще събарят университета да го вдигат там, а не някъде на майната си.
    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
      ти да не си брокер
      Поназнайвам от имоти, но опази боже да съм брокер. Никога не съм искал. Впрочем, много хора си мислят, че брокерите са някакви дето си умират да ви ловят за клиенти, но реално им от единия крачол в другия. Освен ако не са от зомбитата в ''големите фирми'' (тия с многото офиси) дето ги зомбират с някакви глупости как да продават с тъпи клишета и са като продавачки в Кауфланд и някъде толкова умни. Скоро мярнах някакво предаване по ТВ някакви си търсиха жилище в София и паднах от смях с брокерите - мъжьь по сакенце, и някаква мома.
      http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
        А 2012 г. никой не искаше да си купува апартаменти в София, ''щото спада тепърва почвал и щели да са по 100 $ квадрата и хората да се молели да им ги купиш''. Поне така пишеха 90% от форумните умници Тогава един клиент, младо момче си купи 2 апартамента, един от които на Витошка, а после още един, удари им ремонт, обзаведе ги доста изискано, донякъде скъпо, но не чак толкова и понеже си има контактите покрай бизнеса на баща си, ги пусна под много дебел наем на мениджъри на чужди компании. Във Варна макар този път по-скромно, но качествените апартаменти са са рядкост, строителство почти няма, защото няма място къде и в момента има силен недостиг.
        ти да не си брокер

        Коментар


        • А 2012 г. никой не искаше да си купува апартаменти в София, ''щото спада тепърва почвал и щели да са по 100 $ квадрата и хората да се молели да им ги купиш''. Поне така пишеха 90% от форумните умници Тогава един клиент, младо момче си купи 2 апартамента, един от които на Витошка, а после още един, удари им ремонт, обзаведе ги доста изискано, донякъде скъпо, но не чак толкова и понеже си има контактите покрай бизнеса на баща си, ги пусна под много дебел наем на мениджъри на чужди компании. Във Варна макар този път по-скромно, но качествените апартаменти са са рядкост, строителство почти няма, защото няма място къде и в момента има силен недостиг.
          http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение
            Един колега беше написал невярна информация, че населението на София е намаляло с 25000 души. Това е изобщо невярно...населението на столицата в момента е над 1320 000 жители. Е, как да намаля търсенето?!
            София е единствения град, който устойчиво ще расте през следващите две десетилетия и то както с постоянно, така и с временно пребиващи. Ще има търсене на жилища за покупка и за наем. Ако индустриалното оживление около Пловдив продължи, той ще е другия град с висок строителен растеж. По морето строителните обеми се ограничават поради изчерпване на терени и интерес. Следва уплътняване от дребни инвеститори, от там ново презастрояване и загрозяване. Всяко курортно селище със средна кота на строеж над 8 метра залага на атракциона, пиенето и хазарта, а не на отмора и рекреацията. Жалко, но големи пасажи от черноморското ни крайбрежие са почти погубени.

            Коментар


            • Бих купил имот в Столицата,само с ивеститорска цел,но не и да живея там.
              Причини-милион!!!
              Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

              Коментар


              • Един колега беше написал невярна информация, че населението на София е намаляло с 25000 души. Това е изобщо невярно...населението на столицата в момента е над 1320 000 жители. Е, как да намаля търсенето?!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  ама много е забавен като се пъне така да се изкара нещо повече от това, което е.
                  от толко зор, започва изречението с "аз не си го меря" и завършва с "и да знаеш, че имам 10 пъти повече нещо си от тебе"
                  Продължавай и действай по усърдно белким с писани си промениш действителността

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    нямаме общ език, но мога да спра да го дразня...докато пак не реши да идва да руши и да уринира по "ендекато".

                    малко по темата, преди време купих в плана един парцел. понякога минавам от там. събота и неделя има хора, но през седмицата е по-пусто.
                    върви градски рейс до там и се чисти пътя, но не знам до кога ще е така. става за живеене, но трябва да са ти големи децата и да пътуват или живеят самостоятелно в града.
                    за къща през викендите е екстра. на 30 минути ми е от нас /кашона в пазарджишкото поле/
                    Tи не мое ме дразниш щото разликата е голяма ма вервай си и продължавай с фантазиите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Да, с децата е основния ключов момент. Аз на моя колега с къщата в Мърчаево му се радвам, но приятелски го подкачам че трябва сам да ходи и да почива там. Децата му няма да искат, те са свикнали с кипежа на града, трябва да ги научи ако успее. Но за уикенда е добре. А този дето строи мина през трудности - архитекти, разрешителни, водопроводи, канализация, ток, пара се ля, не излезе и евтино, но той е спокоен, не се нерви и напредва. Иска там и това е.
                      да, младежите не искат да стъпят на тия къщи, водят ги родителите докато не са отраснали и после не могат да ги накарат да дойдат.
                      понякога се оказва по-лесно да купиш къща, която да ремонтираш основно. в нашето място къща не е имало и ще минем през цялата кушия, когато му дойде времето.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        нямаме общ език, но мога да спра да го дразня...докато пак не реши да идва да руши и да уринира по "ендекато".

                        малко по темата, преди време купих в плана един парцел. понякога минавам от там. събота и неделя има хора, но през седмицата е по-пусто.
                        върви градски рейс до там и се чисти пътя, но не знам до кога ще е така. става за живеене, но трябва да са ти големи децата и да пътуват или живеят самостоятелно в града.
                        за къща през викендите е екстра. на 30 минути ми е от нас /кашона в пазарджишкото поле/
                        Да, с децата е основния ключов момент. Аз на моя колега с къщата в Мърчаево му се радвам, но приятелски го подкачам че трябва сам да ходи и да почива там. Децата му няма да искат, те са свикнали с кипежа на града, трябва да ги научи ако успее. Но за уикенда е добре. А този дето строи мина през трудности - архитекти, разрешителни, водопроводи, канализация, ток, пара се ля, не излезе и евтино, но той е спокоен, не се нерви и напредва. Иска там и това е.
                        Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                          Минете на общ език, защо се дърлите? И двамата не харесвате палячовщината и простотията, злобния манталитет и други такива.
                          Ратко не е смачкан, тук има едни други - те избиват комплекси. Затова е кофти писането във форум, на живо сега можеше да ви черпя по едно и двамата, а себе си две и всичко щеше да приключи.
                          нямаме общ език, но мога да спра да го дразня...докато пак не реши да идва да руши и да уринира по "ендекато".

                          малко по темата, преди време купих в плана един парцел. понякога минавам от там. събота и неделя има хора, но през седмицата е по-пусто.
                          върви градски рейс до там и се чисти пътя, но не знам до кога ще е така. става за живеене, но трябва да са ти големи децата и да пътуват или живеят самостоятелно в града.
                          за къща през викендите е екстра. на 30 минути ми е от нас /кашона в пазарджишкото поле/
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                            Продължавай да сънуваш.Сънищата са безплатни а в реалния живот е гадно софиянец в панелка некъде около Пазарджик с бурени и магарешки бодили купена с огромен кредит.В сънищата обаче всичко е розово.Друго хубаво на сънищата е че не може чрез тях да се променя реалния живот.Щото в реалния се живее на тясно и се плаща огромен кредит.И понеже си смачкан къде да се направиш на отворко ми в анонимен форум...
                            Минете на общ език, защо се дърлите? И двамата не харесвате палячовщината и простотията, злобния манталитет и други такива.
                            Ратко не е смачкан, тук има едни други - те избиват комплекси. Затова е кофти писането във форум, на живо сега можеше да ви черпя по едно и двамата, а себе си две и всичко щеше да приключи.
                            Last edited by bulgarian lev; 28.12.2016, 15:16.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение

                              Има едно единствено нещо дето съм научил от този форум и това е че бате пешо не можеш го надприказва, така че не знам има ли смисъл да се мъчиш
                              ама много е забавен като се пъне така да се изкара нещо повече от това, което е.
                              от толко зор, започва изречението с "аз не си го меря" и завършва с "и да знаеш, че имам 10 пъти повече нещо си от тебе"
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                ако това ще те кара да се чувстваш по-добре и поне малко значим, приеми, че живея в кашон пред блока и банката ме е навряла там заради кредитите.
                                за локацията и бурените, нямам претенции, украсявай го според твоите разбирания.

                                но за поколението ти и за манталитета съм прав нали? лошото е че, си представям какви гени и възпитание са наследили от теб децата и внуците.
                                Има едно единствено нещо дето съм научил от този форум и това е че бате пешо не можеш го надприказва, така че не знам има ли смисъл да се мъчиш
                                г-жа Фирдевс.2015г.

                                Коментар

                                Working...
                                X