IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    Здрасти, Миломе, да ти кажа честно, за тези пари - 600 кинта, спокойно могат да си вземат 3-стаен ново строителство и в Лозенец (ок, малко по-малък от 120 квадрата и ок, в доста пренаселен район, но пък суепр комуникативен на пешеходно разстояние дори), за да ходи дъщеря ти пеша до училището. Наистина неразбирам подобна цена за Бъкстон - безпожно много е, колкото и да е нова сградата, все пак това си е на края на града
    може би се е съобразила с приятелката си
    тя работи в някакъв мол
    може пък на нея да и близо
    луди ,млади ,да си трошат главите
    а на въпроса с парите
    съм и казал,че я кредитирам
    или си намира работа да си помага
    или е отличничка-сега засега нищо не дължи
    ще правим уравнението след 1вия семестър
    Last edited by MILOM; 24.09.2013, 15:46.
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
      Към 500 кинта минимум си заминават без квартирата..
      дупе знае и две , и двеста - тази поговорка я знаеш, нали На мен едно време имаше семестри, в които само литературата ми излизаше подобна сума Но пък липсата на пари стимулира намирането на работа, така че...
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Здрасти, Миломе, да ти кажа честно, за тези пари - 600 кинта, спокойно могат да си вземат 3-стаен ново строителство и в Лозенец (ок, малко по-малък от 120 квадрата и ок, в доста пренаселен район, но пък суепр комуникативен на пешеходно разстояние дори), за да ходи дъщеря ти пеша до училището. Наистина неразбирам подобна цена за Бъкстон - безпожно много е, колкото и да е нова сградата, все пак това си е на края на града
        Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
        тя не е сама
        делят си наема с приятелка
        той е топлоизолиран
        аз не познавам пазара в софето
        та затова попитах
        иначе ще магистри в СУ
        кооперацията е от 2г с акт 16
        като са избирали местоположение
        може и да се съобразила с приятелката си
        с две думи тя си избира и харесва
        въпроса ми беше по скоро като ниво
        на наем
        щото 300 кинта за гарсониера
        на майна си райна също не е решение
        като започва преди години
        отначало беше в някъкъв затворен комплекс
        надежда или толстой/само да не съм изръсил някоя глупост с разположението
        на кварталите/
        то докато стигнеш до СУ-ФФ
        ти идва време да се пенсионираш
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от DidoDinev Разгледай мнение
          Добро решение са взели, макар че Бъкстон не е топ локация (има и доста по-зле де ).

          Ако не е тайна, какъв месечен бюджет си определил на студентката грубо (наем, режийни, храна, джобни и пр.)? Питам се нещо от сорта на 700-800 лв. бруто месечно достатъчно ли е за издръжка на студент - говорим за нормален стандарт, без някакви специални екстри.
          Към 500 кинта минимум си заминават без квартирата..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
            доста обикаляха
            и свястна гарсониера за 250-300 или двустаен за 400-450 не намериха
            или необзаведени или обзаведени с мебели
            от последната световна война
            /а те искаха кухненски уреди и пералня/
            или пък неремонтирани от години
            общо взето -обявите са едно
            действителността малко по-различна
            Добро решение са взели, макар че Бъкстон не е топ локация (има и доста по-зле де ).

            Ако не е тайна, какъв месечен бюджет си определил на студентката грубо (наем, режийни, храна, джобни и пр.)? Питам се нещо от сорта на 700-800 лв. бруто месечно достатъчно ли е за издръжка на студент - говорим за нормален стандарт, без някакви специални екстри.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
              С кола, ако е с градски транспорт малко повече. Иначе намери в студ. град за тези пари добра квартира.
              Aз не се наемам да препоръчвам на момичето къде да живее.Щом си е харесало Бъкстон добре.Да му пожелаем успех в университета а на баща му да е як и да плаща наема и издръжката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                С кола, ако е с градски транспорт малко повече. Иначе намери в студ. град за тези пари добра квартира.
                доста обикаляха
                и свястна гарсониера за 250-300 или двустаен за 400-450 не намериха
                или необзаведени или обзаведени с мебели
                от последната световна война
                /а те искаха кухненски уреди и пералня/
                или пък неремонтирани от години
                общо взето -обявите са едно
                действителността малко по-различна
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Ще лети ли това дете?От Бъкстон до Студентски град за 15 минути!!!!!!С такси ли?С какво?И за 15 минути до центъра??????
                  С кола, ако е с градски транспорт малко повече. Иначе намери в студ. град за тези пари добра квартира.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    ...
                    то докато стигнеш до СУ-ФФ
                    ти идва време да се пенсионираш
                    Сега се замислих - ако е това на Четвърти километър, тя и сега няма да стига по-бързо.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                      Според мен си заслужава. По Цар Борис за 15 -20 мин в центъра. Околовръстното е наблизо. 15-20 мин Младост, Ст . град, 15 мин НБУ. Наем като за сносен двустаен, които са трудни за намиране в добро състояние. След като е на газ не е необходимо да го грее целия. Ако живее с приятел или приятелка ще си делят наема и разходите. Колкото до изхода за Варна няма всеки ден да да си ходи.

                      Ще лети ли това дете?От Бъкстон до Студентски град за 15 минути!!!!!!С такси ли?С какво?И за 15 минути до центъра??????

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                        тя не е сама
                        делят си наема с приятелка
                        той е топлоизолиран
                        аз не познавам пазара в софето
                        та затова попитах
                        иначе ще магистри в СУ
                        кооперацията е от 2г с акт 16
                        като са избирали местоположение
                        може и да се съобразила с приятелката си
                        с две думи тя си избира и харесва
                        въпроса ми беше по скоро като ниво
                        на наем
                        щото 300 кинта за гарсониера
                        на майна си райна също не е решение
                        като започва преди години
                        отначало беше в някъкъв затворен комплекс
                        надежда или толстой/само да не съм изръсил някоя глупост с разположението
                        на кварталите/
                        то докато стигнеш до СУ-ФФ
                        ти идва време да се пенсионираш
                        Не знам, аз си го харесвам района Синковецът не се е оплакал от транспортни неволи Аз не им разбирам на транспорта

                        Коментар


                        • Щом ще си делят наема - значи 300 плюс сметките. Доколкото разбирам има и трета спалня, т.е. наемът и сметките може да паднат още. Щом са си харесали квартала, значи са си направили сметката за пътя. Успех на детето

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ще я строявам, щом ще ми е махла)) Инак за този хапартамент на газ приготви още 500 кинта месечно за топло Да са живи и здрави, но моят хубостник 120 квадрата апартамент под наем няма да получи, само щото ми е син
                            тя не е сама
                            делят си наема с приятелка
                            той е топлоизолиран
                            аз не познавам пазара в софето
                            та затова попитах
                            иначе ще магистри в СУ
                            кооперацията е от 2г с акт 16
                            като са избирали местоположение
                            може и да се съобразила с приятелката си
                            с две думи тя си избира и харесва
                            въпроса ми беше по скоро като ниво
                            на наем
                            щото 300 кинта за гарсониера
                            на майна си райна също не е решение
                            като започва преди години
                            отначало беше в някъкъв затворен комплекс
                            надежда или толстой/само да не съм изръсил някоя глупост с разположението
                            на кварталите/
                            то докато стигнеш до СУ-ФФ
                            ти идва време да се пенсионираш
                            http://milom.blog.bg/

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              ами да ти кажа честно - не си заслужава, както и да го погледнеш. Далече е от всичко (не знам къде учи дъщеря ти, но само нбу е наблизо, предполагам, че е студентка, нали), а за кола (ако и дадеш и такава екстра) доста сухо ще ти потроши, за градски транспорт е много далече от всичко, а за таксита да не отварям дума. Далече ти е и от изхода за Варна и т.н. Щом кооперацията е нова, значи не е изсъхнала, т.е. първата зима доста ще се озориш откъм сметките за топло. Наем от 600 кинта е много висок за София, за краен квартал без особена инфраструктура. За подобни пари можеш да наемеш където и да е в центъра, макар и не същата квадратура, която пък не ти трябва, защото предполагам не говорим за семейство с 2 деца, нали? Ако мога да си изкажа мнението - офертата е кофти и по-добре насочи щерка си към нещо по-нормално, т.е. по-централно или по-близо до вуз-а й.
                              Според мен си заслужава. По Цар Борис за 15 -20 мин в центъра. Околовръстното е наблизо. 15-20 мин Младост, Ст . град, 15 мин НБУ. Наем като за сносен двустаен, които са трудни за намиране в добро състояние. След като е на газ не е необходимо да го грее целия. Ако живее с приятел или приятелка ще си делят наема и разходите. Колкото до изхода за Варна няма всеки ден да да си ходи.
                              Last edited by space-man; 24.09.2013, 14:51.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                                наемам
                                кооперацията е нова,обзавеждането също
                                /първи наемател/
                                ,има локално отопление на газ,
                                не съм ги мерил квадратите,но е много просторен
                                3 спални,огромен дневен тракт ,две бани и тоалетни
                                готина гледка-2 тераси има-сигурно Витоша е отсреща
                                /хич ме няма в софийските подробности/
                                дъщерята го избира
                                аз плащам сметката
                                ами да ти кажа честно - не си заслужава, както и да го погледнеш. Далече е от всичко (не знам къде учи дъщеря ти, но само нбу е наблизо, предполагам, че е студентка, нали), а за кола (ако и дадеш и такава екстра) доста сухо ще ти потроши, за градски транспорт е много далече от всичко, а за таксита да не отварям дума. Далече ти е и от изхода за Варна и т.н. Щом кооперацията е нова, значи не е изсъхнала, т.е. първата зима доста ще се озориш откъм сметките за топло. Наем от 600 кинта е много висок за София, за краен квартал без особена инфраструктура. За подобни пари можеш да наемеш където и да е в центъра, макар и не същата квадратура, която пък не ти трябва, защото предполагам не говорим за семейство с 2 деца, нали? Ако мога да си изкажа мнението - офертата е кофти и по-добре насочи щерка си към нещо по-нормално, т.е. по-централно или по-близо до вуз-а й.
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X