IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от majnata Разгледай мнение

    Ауууу , лорде , не така арогантно де ......ако се осъзнаят "скотовете" и се върнат на село , ше духаш супата ...
    той супичката си я духа и сега. и вика а дано се върнат че има една съборетина на село подготвил я е за продан. засега 400К я е обявил

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
      https://www.blitz.bg/ikonomika/kakvo...ews660614.html
      Невиждано поскъпване на наемите!
      Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

      То, пък хиляда лева големия наем. Като искаш да си НА центъро завирате се 4 скота за по 250лева и опраено
      освен да ви пожелаем успех .... Тъкмо ше се изнижат още по бърже ората от там (населението ше стане 1 млн. словом и цифром)..... Ако искате аз мое ви дам мойта коптора панелка пред разпад "само за" 700 стин на 5 мин. с метрампажа е от центрото ммм ??! ..... не смеем да влезем в асансьора щот не го знам дали ше е в настроение да ме качи до горе, детска площадка имеме но е пълна с паркирани 15 годишни коли (някои са недвижими имоти) така че децата малко ше почекат, но кучета мое си разхождате и мое да се метат боклуци от прозорците ........

      бахти ората не познават парите, нищо ве има време ше започнете да ги познавате бех постнал в същата тема наеми в Хановер и Грац с ебаси качеството за 800 стин леа по-евтини от коптората в София .....
      Last edited by michaelis12; 03.04.2019, 13:59.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

        То, пък хиляда лева големия наем. Като искаш да си НА центъро завирате се 4 скота за по 250лева и опраено
        Ауууу , лорде , не така арогантно де ......ако се осъзнаят "скотовете" и се върнат на село , ше духаш супата ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение

          То, пък хиляда лева големия наем. Като искаш да си НА центъро завирате се 4 скота за по 250лева и опраено
          Да, но това не са нормални условия за живот. То е лесно да го кажеш, но пробвай ти да живееш така.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Copacabana Разгледай мнение

            Като има кой да плаща...Тва е като цените на Витошка в заведенията. Уж скъпо, ама всичко е пълно.
            То, пък хиляда лева големия наем. Като искаш да си НА центъро завирате се 4 скота за по 250лева и опраено

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение

              Определено са нереално високи цените. В центъра много трудно може да се намери двустаен за 1000 лева.
              Като има кой да плаща...Тва е като цените на Витошка в заведенията. Уж скъпо, ама всичко е пълно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Sahib31 Разгледай мнение
                https://www.blitz.bg/ikonomika/kakvo...ews660614.html
                Невиждано поскъпване на наемите!
                Определено са нереално високи цените. В центъра много трудно може да се намери двустаен за 1000 лева.

                Коментар


                • https://www.blitz.bg/ikonomika/kakvo...ews660614.html
                  Невиждано поскъпване на наемите!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Левчо ма ти наистина ли вярваш не медии???!!!Сериозно ли!!!!!Моята дъщеря я бяха питали студенти в Англя в прехвален университет имаме ли в България Луна имаме ли телевизия и други подобни неща.Детето първо мислело че се шегуват ама се оказало че толко им е акъла
                    Допускам че тези толкова и знаят къде е България дето са я питали. Може да са се объркали с Ботсуана. По-големи инфантили от студентите в Англия не съм виждал, та нищо чудно че са питали. Дали са недвусмислена заявка колко знаят. Те скоро само с телевизия може да останат.
                    Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                      Майкъл, иди в С. Корея, сигурен съм че ще бъде интересно. Като посещение на друг свят вероятно. Но недей сравнява, не подозираш какво никога няма да ти позволят да видиш. Четох веднъж в чужда преса....бедността и мизерията са страшни. Ти ще видиш площада в Пхенян, но колибите с птичи трупове за храна от обитателите, животни и хора в общи помещения и бавна смърт от белтъчен недоимък никога. Става дума за страшен геноцид...нашия манталитет е ориенталски по отношение на хвърлянето на фасове....и други по едри предмети. То ако са само фасовете ще се преживее някак. В САЩ и на улицата не можеш една цигара да дръпнеш, идва веднага копоят и ти посочва кошчето далеч едно единствено с определено място за пушене...няма парк, няма навън...никъде. там прав до кофата с боклук и място за загасване на фасовете.
                      Левчо ма ти наистина ли вярваш не медии???!!!Сериозно ли!!!!!Моята дъщеря я бяха питали студенти в Англя в прехвален университет имаме ли в България Луна имаме ли телевизия и други подобни неща.Детето първо мислело че се шегуват ама се оказало че толко им е акъла

                      Коментар


                      • Така и трябва да бъде. Ред трябва да има, а не някакви типове да ми се разхождат с цигари по тротоари, където минават всякакви хора, да издишат в муцуните им, и да тръскат на земята. Това е бетер домашните кучета, които се изхождат навсякъде и така си остава, а на стопаните грам не им пука. Няма да пушите и готово, ще спортувате.
                        Last edited by Бай Сачо; 16.02.2019, 14:17.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                          ми да ти каа аз обичам да има ред, да е чисто и подредено дори и в С.Корея е такова между другото ако ми се отвори парашута ше отида на екскурзия и ше пратим специално снимки от най-големата диктатура в света как е, а то е 100 пъти по-чисто и подредено от нас ....
                          У нас е кочина, ама акана бардак, нема ред никакъв за нищо, нит за пресичане, нито за сградите външен вид, нито за чистота нешо, паркиране ньет, нит на зелено никой не го ебе, нема пешеходни пътеки нема нищо никви правила, фасовете се изхвърлят от балконите дирекшън доле на улицата и тротоара ееееми тва не ме кефи да, а то не идва от Американската, Съветската, Турската и секви окупации, идва от ората ве, от нас идва, начи явно ние не стааме за нишо според тва което виждам навънка и у нас ......
                          Майкъл, иди в С. Корея, сигурен съм че ще бъде интересно. Като посещение на друг свят вероятно. Но недей сравнява, не подозираш какво никога няма да ти позволят да видиш. Четох веднъж в чужда преса....бедността и мизерията са страшни. Ти ще видиш площада в Пхенян, но колибите с птичи трупове за храна от обитателите, животни и хора в общи помещения и бавна смърт от белтъчен недоимък никога. Става дума за страшен геноцид...нашия манталитет е ориенталски по отношение на хвърлянето на фасове....и други по едри предмети. То ако са само фасовете ще се преживее някак. В САЩ и на улицата не можеш една цигара да дръпнеш, идва веднага копоят и ти посочва кошчето далеч едно единствено с определено място за пушене...няма парк, няма навън...никъде. там прав до кофата с боклук и място за загасване на фасовете.
                          Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                            ми да ти каа аз обичам да има ред, да е чисто и подредено дори и в С.Корея е такова между другото ако ми се отвори парашута ше отида на екскурзия и ше пратим специално снимки от най-големата диктатура в света как е, а то е 100 пъти по-чисто и подредено от нас ....
                            У нас е кочина, ама акана бардак, нема ред никакъв за нищо, нит за пресичане, нито за сградите външен вид, нито за чистота нешо, паркиране ньет, нит на зелено никой не го ебе, нема пешеходни пътеки нема нищо никви правила, фасовете се изхвърлят от балконите дирекшън доле на улицата и тротоара ееееми тва не ме кефи да, а то не идва от Американската, Съветската, Турската и секви окупации, идва от ората ве, от нас идва, начи явно ние не стааме за нишо според тва което виждам навънка и у нас ......
                            Ти па са, че ходиш на гости у Северна Корея, неква фасада и ще посетиш места само където ти позволят и некви азиатски зомбита. Ако все пак те влече диктатурата посети Куба там е друга бира, може и да праснеш некоя кубинка.

                            https://www.youtube.com/watch?v=UPvJD0_t2Zs
                            Last edited by Todor Sabev; 15.02.2019, 09:25.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                              ми да ти каа аз обичам да има ред, да е чисто и подредено дори и в С.Корея е такова между другото ако ми се отвори парашута ше отида на екскурзия и ше пратим специално снимки от най-големата диктатура в света как е, а то е 100 пъти по-чисто и подредено от нас ....
                              У нас е кочина, ама акана бардак, нема ред никакъв за нищо, нит за пресичане, нито за сградите външен вид, нито за чистота нешо, паркиране ньет, нит на зелено никой не го ебе, нема пешеходни пътеки нема нищо никви правила, фасовете се изхвърлят от балконите дирекшън доле на улицата и тротоара ееееми тва не ме кефи да, а то не идва от Американската, Съветската, Турската и секви окупации, идва от ората ве, от нас идва, начи явно ние не стааме за нишо според тва което виждам навънка и у нас ......

                              като идеш в ск внимавай със снимките. да не е снимките да дойдат, но ти да поостанеш.
                              за другото си прав. калпав е матрЯла.
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от michaelis12 Разгледай мнение

                                ми да ти каа аз обичам да има ред, да е чисто и подредено дори и в С.Корея е такова между другото ако ми се отвори парашута ше отида на екскурзия и ше пратим специално снимки от най-големата диктатура в света как е, а то е 100 пъти по-чисто и подредено от нас ....
                                У нас е кочина, ама акана бардак, нема ред никакъв за нищо, нит за пресичане, нито за сградите външен вид, нито за чистота нешо, паркиране ньет, нит на зелено никой не го ебе, нема пешеходни пътеки нема нищо никви правила, фасовете се изхвърлят от балконите дирекшън доле на улицата и тротоара ееееми тва не ме кефи да, а то не идва от Американската, Съветската, Турската и секви окупации, идва от ората ве, от нас идва, начи явно ние не стааме за нишо според тва което виждам навънка и у нас ......
                                Мишо така е.Ма иначе са ни виновни другите

                                Коментар

                                Working...
                                X