IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
    за квартирата, която плащам ми намалиха наема с 25% без пазарлък
    за да има повече тежест поста, според мен, е хубаво да е по-конкретен. Цена, локация, имот, състояние.

    Коментар


    • УПИ е
      Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
        Абе Пичове тук във вашата тема някой има ли селско имотче край София ,а пък няма време да го стопанисва???
        Аз съм любител градинар и цветар и съм готов да се грижа за 100-200 кв.м ,наем ще си плащам и ще си говорим за инвестициите си тъкмо .Благодаря предварително и успех
        Имам около 400 квадрата на брега на Струма е но е подивял щото няма как да го стопанисвам не живея там.Преди време исках да го продам но не знам защо се отказах..Имота е в регулация.На 20 км от София по магистралата...Ако има кой да даде 3000-3500 евро и да се разправя с прехвърлянето му го харизвам.Имота е идеална част целият е към 600 кв.м но винаги сме си знаели кое е нашето и кое на другите хора никога не е имало проблеми...Навремето беше градина садяха там картофи зелен боб краставици...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение

          Имам един имот 2000м2 Предната част е оградена и е с обособена овошна градина с над 50-60бр 5-10 годишни плодни дръвчета. Има топлоизолиран военен фургон в имота и сонда с вода без изчерпване. Задната част от 1000м2 не се иползва. Тока е пред имота.

          Имота е равен и плодороден в софийски квартал от вътрешната страна на околовръстното.
          Нямам време да го стопанисваме и вариантите са или да го продам или да го дам под наем. Докато бе жив баща ми имота цъфтеше, но аз нямам интерес към земеделието. Цената при продажба ще е около 70-90евро/м2
          Ако имаш интерес-пиши.
          140к Е за земеделска земя....не си лош и ти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
            Абе Пичове тук във вашата тема някой има ли селско имотче край София ,а пък няма време да го стопанисва???
            Аз съм любител градинар и цветар и съм готов да се грижа за 100-200 кв.м ,наем ще си плащам и ще си говорим за инвестициите си тъкмо .Благодаря предварително и успех
            Имам един имот 2000м2 Предната част е оградена и е с обособена овошна градина с над 50-60бр 5-10 годишни плодни дръвчета. Има топлоизолиран военен фургон в имота и сонда с вода без изчерпване. Задната част от 1000м2 не се иползва. Тока е пред имота.

            Имота е равен и плодороден в софийски квартал от вътрешната страна на околовръстното.
            Нямам време да го стопанисваме и вариантите са или да го продам или да го дам под наем. Докато бе жив баща ми имота цъфтеше, но аз нямам интерес към земеделието. Цената при продажба ще е около 70-90евро/м2
            Ако имаш интерес-пиши.
            Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ПИЧ Разгледай мнение
              Чувам, че по ул.Пиротска магазините опрощават 2 наема и за по-нататък свалят с 50%(наполовина) наемите. За да запазят наемателите. А там собственици са евреи, араби и не знам какви си .... така че известна гъвкавост ще е необходима.
              Нищо подобно ! Например ,аз чух ,че собствениците там им се молят да ги осиновяват
              Бизнеса ,ако не може да се справи сам с една такава ситуация ,би трябвало на секундата да фалира ! Това е добре за всички фирми за да могат да останат жизнеспособните ,а не пишман бизнесмените !!!

              Коментар


              • Чувам, че по ул.Пиротска магазините опрощават 2 наема и за по-нататък свалят с 50%(наполовина) наемите. За да запазят наемателите. А там собственици са евреи, араби и не знам какви си .... така че известна гъвкавост ще е необходима.
                Last edited by ПИЧ; 11.05.2020, 12:09.

                Коментар


                • Абе Пичове тук във вашата тема някой има ли селско имотче край София ,а пък няма време да го стопанисва???
                  Аз съм любител градинар и цветар и съм готов да се грижа за 100-200 кв.м ,наем ще си плащам и ще си говорим за инвестициите си тъкмо .Благодаря предварително и успех

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                    Ми да се местят. С една раница на гърба и една чанта дрехи не е тежко. Могат да сменят за разнообразие няколко. Да борят скуката, даже е полезно.
                    А пък брокериците какви истории съчиняват, не е истина,

                    Но тук там има и някоя възпитана, да говори културно и професионално.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sultan Разгледай мнение
                      Утре ще водя преговори с хазяина. Ще искам 50% намаление и подобрения. В противен случай си вдигам чукалата. Доходите ми не са се променили много, но ситуацията е за "извиване на ръце". Ще играя "ва банк", пък каквото сабя покаже.
                      Аз направо ще поискам от хазяина да ми плаща щото съм избрал да живея точно в неговият апартамент

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                        Ми да се местят. С една раница на гърба и една чанта дрехи не е тежко. Могат да сменят за разнообразие няколко. Да борят скуката, даже е полезно.
                        Завиждам им да ти кажа.
                        Аз 1 бус, 2-ри бус, няколко пъти с колите и едвам събрах от 4 имотя покъщнината. А дървении не съм вземал, само сгъваеми столове
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                          То в обявите хубаво пише, че заплатата е 1500 лв ама дали наистина получават толкова работещите вече е съвсем друг въпрос.
                          Ами любимата ми е зареждаща рафтове на 1150чистак, без ваучерите за рана и транспорт

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Обаче, при сегашните условия, главно се местят по-бедни и неплатежоспособни наематели. Търсят евтино или на промоция.
                            Ми да се местят. С една раница на гърба и една чанта дрехи не е тежко. Могат да сменят за разнообразие няколко. Да борят скуката, даже е полезно.
                            Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mauricio84 Разгледай мнение

                              Хората дето дават квартири се опитват на задържат наемателите защото ако напуснат после може месеца да не намерят нови.
                              А когато наемателите почнат да се лигавят щото така чули им клякат. Ако има основание може да го докаже, така съм съгладен, човещина е. Но да ме изнудва някой черпя го едно малко на вратата и му пожелавам късмет с новата квартира. Какво като не намеря нови. И без това ако наемите паднат преставам да отдавам. Няма никаква полза, даже загуба е. Виж има ефтинки, сигурно доста, без кой знае какви вложения за наемодателя. Да ходят там под наем.
                              Останете си гладни, останете си глупави - Стив Джобс

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bulgarian lev Разгледай мнение

                                Ми да си ги вдига, кой го спира. Наемодателят може и да не търси нови наематели по време на пандемия, ама наемателят със сигурност ще трябва да обикаля за нов евтин коптор.
                                Обаче, при сегашните условия, главно се местят по-бедни и неплатежоспособни наематели. Търсят евтино или на промоция.

                                Коментар

                                Working...
                                X