IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
    Испания ще дава месечна помощ на младите, за да се изнесат от родителите си

    Младежите до 35 години ще получават по 250 евро за наем, ако годишните им доходи са под 24 хил. евро

    https://www.investor.bg/po-sveta/453...ite-si-343948/

    Дали не е време и в България да направят така. Може най-сетне жонката и каръка да олабат напрежението.
    Това трябва да е общинска политика в големите градове. Ако не могат да предоставят общинско жилище на нуждаещи се, да се предоставя помощ за настаняване под наем. В момента държавата оказва такава помощ на военнослужещи и полицаи.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 13ADROL Разгледай мнение

      Там случаите са безнадеждни. Няма как да се грижат сами за себе.
      възрастовата граница са прекрачили
      сега тепърва, жени, апартаменти...няма кой да ги чака
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение
        Испания ще дава месечна помощ на младите, за да се изнесат от родителите си

        Младежите до 35 години ще получават по 250 евро за наем, ако годишните им доходи са под 24 хил. евро

        https://www.investor.bg/po-sveta/453...ite-si-343948/

        Дали не е време и в България да направят така. Може най-сетне жонката и каръка да олабат напрежението.
        Там случаите са безнадеждни. Няма как да се грижат сами за себе.

        Коментар


        • Испания ще дава месечна помощ на младите, за да се изнесат от родителите си

          Младежите до 35 години ще получават по 250 евро за наем, ако годишните им доходи са под 24 хил. евро

          https://www.investor.bg/po-sveta/453...ite-si-343948/

          Дали не е време и в България да направят така. Може най-сетне жонката и каръка да олабат напрежението.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

            Аз винаги съм се чудил наторяваме градините с кравешки, птичи ЛАЙНА па човешките в канализацията и реката?!?
            Само човеците ядат боклуци, кво се чудиш

            Коментар


            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

              По добре у дупка у земята отколкото в реката или в морето
              Аз винаги съм се чудил наторяваме градините с кравешки, птичи ЛАЙНА па човешките в канализацията и реката?!?
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RealUser Разгледай мнение

                Срещу мол Сердика, от другата страна на Ситняково Слатина ли се води?
                Води се Община " Слатина " , но е кв Гео Милев и Редута.

                Коментар


                • Слатина е чак след Коперник. Срещу мола си е супер. Само да не си на първа линия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                    Точно за Слатина... тука има непропорционално много реститути, защото кварталът сравнително доскоро беше чисто село. Едва преди няколко години си отидоха последните баби и дядовци, които гледаха прасета и кокошки сред блоковете. А по-миналата година зад "Манията" се натъкнах на стадо гъски. Блоковете на септични ями май ги оправиха вече.

                    Та има разни пълни аграри на по 40+, без ден трудов стаж, които рентиерстват. В момента има наистина много свободни апартаменти, но с месеци не свалят цените. Половината от шопска злоба, половината заради натрупани тлъстинки.
                    Срещу мол Сердика, от другата страна на Ситняково Слатина ли се води?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                      По добре у дупка у земята отколкото в реката или в морето
                      Така е, трябва да се поддържате тия със землянките Не мой сички да сме капитани.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                        Чи, то на Лорда тва не му пречи....
                        Той все още по радомирско си оди в дупката у земята.....
                        По добре у дупка у земята отколкото в реката или в морето

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение
                          Отдясно на китайския на Слатинска и блокчетата непосредствено зад Манията бяха до преди две три години макс с камион лайнарка. Пич, живея в тази квартал, а имам роднини още от селско време.
                          Чи, то на Лорда тва не му пречи....
                          Той все още по радомирско си оди в дупката у земята.....

                          Коментар


                          • Отдясно на китайския на Слатинска и блокчетата непосредствено зад Манията бяха до преди две три години макс с камион лайнарка. Пич, живея в тази квартал, а имам роднини още от селско време.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                              Хахаха, на селска чест обидихме някого. Дядото на Ропотамо умря преди две години, а трети братовчед на бащата си гледа прасето до поне 2015-та на една от улиците с номерация към ПЖИ-то. Болен шоп, обикаляше кофите да събира хвърлена храна и се хвалеше, че прасето му излиза без пари. Гъските ги гледат или гледаха в една къща бетер селскостопански двор в храсталаците покрай пътеката от блоковете до Шипченски. Има си развитие обаче. От две години някъде вече не виждам камиона лайнарка да смуче ямите на блоковете.
                              Пълни измислици от шипковия храст.
                              мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от terziеv Разгледай мнение

                                Хахаха, на селска чест обидихме някого. Дядото на Ропотамо умря преди две години, а трети братовчед на бащата си гледа прасето до поне 2015-та на една от улиците с номерация към ПЖИ-то. Болен шоп, обикаляше кофите да събира хвърлена храна и се хвалеше, че прасето му излиза без пари. Гъските ги гледат или гледаха в една къща бетер селскостопански двор в храсталаците покрай пътеката от блоковете до Шипченски. Има си развитие обаче. От две години някъде вече не виждам камиона лайнарка да смуче ямите на блоковете.
                                Глупости на търкалета, ями, лайнарки, прасета, пълни идиотии, дай факти и конкретика! Селска чест са твоите писания, аз съм и в Редута и Овча купел в София, не съм в един квартал.
                                Посочи един блок където е ходила лайнарка да изпомпва септични ями и ти обещавам, че ще говоря с живущите за потвърждение. Не съм сигурен, обаче дали знаеш какво е септична яма, само в Драгалевци и Бенковски останаха такива
                                Last edited by 13ADROL; 14.09.2021, 00:30.

                                Коментар

                                Working...
                                X