IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Наемите в София

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ratkOFF , не си любезен

    Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
    да,
    ей тия сайтове
    imot.bg
    imoti.net
    home.bg
    защо препращаш хората към сайтове....нали всички Цени Падат надолу ?!..

    намери им нещо ефтино , нали това твърдите (цялото попонижително войнство.)..

    тези хора имат само един пост И очевидно сте Ги Дезинформирали отн. Цените...а сега злоупотребяваш с нуждата им.....

    на тяхно масто бих ти отправил едни "послания".....

    защо не си откровен с хората..кажи им , всичко Поскъпва , това са наемите...

    които Виждате а не които ви харесват....или не ти стиска , а ???
    .
    .
    .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от petiovi Разгледай мнение
      Някой може ли да ми помогне за инфо на наем в Лозенец до 4то РПУ на апартамент с 2 спални...
      Ако си склонен на една спалня със съквартиранти в РПУ-то ще е безплатно
      Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petiovi Разгледай мнение
        Някой може ли да ми помогне за инфо на наем в Лозенец до 4то РПУ на апартамент с 2 спални...
        да,
        ей тия сайтове
        imot.bg
        imoti.net
        home.bg
        препоръка е

        Коментар


        • Някой може ли да ми помогне за инфо на наем в Лозенец до 4то РПУ на апартамент с 2 спални...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
            Е, уместно е, . Аз просто акцентирах на "чии го дири тук банката". Съгласен съм, че това е един съвсееем друг поглед върху нещата може би.

            А може ли да вметна, че всъщност, ако искаш да станеш собственик на нещо - би трябвало да го закупиш. Ако не искаш да го закупиш или просто цената не те кефи - търсиш друго нещо, което да те радва, явно това не е твоето нещо. Свят широк и спасение дебне отвсякъде . Но много малко хора го разбират.

            А и не мисля, че апартаментът, в който живееш под наем и апартаментът , който закупуваш са един и същ апартамент. Тоест - ако на човек му предлагат на една и съща цена - наем или вноска към банкотината, едва ли разумен човек би се навил. При покупка мнооого повече неща се гледат. Абе все едно да се жениш или да си хванеш гадже. Разлика има.
            дебне....ама без Д-то )))
            розавия шрифт от скептичната стефи ми стана любим.

            така си е, различни са нещата и всеки се опитва да избере за себе си най-доброто.
            късмет на тази, които го правят без да вредят на другите.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
              уместно ли е да спомена, че като плащаш на банката в едим момент може да станеш собственик на жилището.
              при плащане на хазяин шанса накрая да ти отстъпи жилището, вярвам твърдо в това, е доста по-малък.
              Е, уместно е, . Аз просто акцентирах на "чии го дири тук банката". Съгласен съм, че това е един съвсееем друг поглед върху нещата може би.

              А може ли да вметна, че всъщност, ако искаш да станеш собственик на нещо - би трябвало да го закупиш. Ако не искаш да го закупиш или просто цената не те кефи - търсиш друго нещо, което да те радва, явно това не е твоето нещо. Свят широк и спасение дебне отвсякъде . Но много малко хора го разбират.

              А и не мисля, че апартаментът, в който живееш под наем и апартаментът , който закупуваш са един и същ апартамент. Тоест - ако на човек му предлагат на една и съща цена - наем или вноска към банкотината, едва ли разумен човек би се навил. При покупка мнооого повече неща се гледат. Абе все едно да се жениш или да си хванеш гадже. Разлика има.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от verimg Разгледай мнение
                Е то нЕма лошо, по-добре да ги даваш на хазаина, отколкото на банката. Поне някой да е добре, а не като със заемите - всички да са губещи.
                Като плащаш наем - даваш ги на конкретен човек, а като плащаш заем - на колективната безотговорност.
                уместно ли е да спомена, че като плащаш на банката в едим момент може да станеш собственик на жилището.
                при плащане на хазяин шанса накрая да ти отстъпи жилището, вярвам твърдо в това, е доста по-малък.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                  аха и докато се усетиш си навъртел 20 -25 години стаж като наемател.
                  платил си на хазяина имота барбар с гпр-то и тогава ти блесва в ума "дали да не си бех купил!?"
                  Е то нЕма лошо, по-добре да ги даваш на хазаина, отколкото на банката. Поне някой да е добре, а не като със заемите - всички да са губещи.
                  Като плащаш наем - даваш ги на конкретен човек, а като плащаш заем - на колективната безотговорност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Usercho Разгледай мнение
                    Така е. Но и друго го има - заем се връща, наем - не.
                    аха и докато се усетиш си навъртел 20 -25 години стаж като наемател.
                    платил си на хазяина имота барбар с гпр-то и тогава ти блесва в ума "дали да не си бех купил!?"
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Така е. Но и друго го има - заем се връща, наем - не.

                      Коментар


                      • Трябва да си изключително сигурен в работата си (не знам в наши дни как точно може да си), за да се закотвиш с 30 годишен заем. Аз лично не бих.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                          Но според мен, те ако са двойка с добри доходи, вместо наем 500 лв, спокойно могат заем с вноска 500 лв да вземат. Има такива двойки на 25 г, студенти или работещи, които си търсят гнездо за под наем, ама са малко шашави (бие ги хормона) и според мен едва ли ще са 100% коректни в сметките.

                          Някой хора от провинцията са доста добри в поддържането, чисто, подредено, The cult for domesticity and family,
                          То на 25 години всеки е бил малко или повече шашав, но пък знае ли човек - може да е признак на акъл - не искат да се фиксират с 30-годишен заем, искат нещо за 3-5 години. Аз ако бях , така щях да разсъждавам. Че то след 30 години никой не може да каже какво точно ще е положението с имоти/наеми. Но до десетина , ако няма ядрена война..

                          А от провинцията, те вече не станаха ли 'софиянци', има ли още да идват?
                          Иначе съм съгласен, че които преди 10,15 години са дошли - измежду тях има много нормални, тъкмо - по-скромни и не са лапнали да ходят у Немско.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Но все пак са плащали висок наем, макар и с малко закъснение.

                            Предполагам са били готини (секси) и са смъркали и са си правели кефа?
                            ти май бая наеми ще опростиш
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                              Да кажем, че с нищо не са заслужили различно от нормалното отношение от собственик към наемател. А като се добавят усложненията - криене, пиянски истории, конфликти със съседите, полиция и т.н. - вече е ясно, че няма как да получат добро отношение.
                              И наемът не е толкова висок, колкото може би изглежда, поне за тази зона, и за район с практически отсъстваща битова престъпност.
                              OK
                              Сигурно апартаментът е ново строителство, с нови мебели, просторен, в южните квартали или центъра,

                              Коментар


                              • Да кажем, че с нищо не са заслужили различно от нормалното отношение от собственик към наемател. А като се добавят усложненията - криене, пиянски истории, конфликти със съседите, полиция и т.н. - вече е ясно, че няма как да получат добро отношение.
                                И наемът не е толкова висок, колкото може би изглежда, поне за тази зона, и за район с практически отсъстваща битова престъпност.

                                Коментар

                                Working...
                                X