IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сглобяеми къщи

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    А парцели /ниви/ приемате ли за застрояване и до колко етажа е изпълнимо този
    тип строителство ?
    Офис за североизточна Бг. ? Нещо построено в близост?с басейнче
    Това не е мой бизнес ,а на приятел.Най-добре е той да отговори на въпросите. http://valmo.eu/contact/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
      Цена на груб строеж само на къщата без основата - около 60-80 лв./кв.м.


      А парцели /ниви/ приемате ли за застрояване и до колко етажа е изпълнимо този
      тип строителство ?
      Офис за североизточна Бг. ? Нещо построено в близост?с басейнче
      Last edited by inta53; 06.09.2016, 16:12.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Тва цялото ли ще лети или на части?
        Бъзикам се. Харесва ми, но цената не е много по-ниска от тухлата май.
        Цена на груб строеж само на къщата без основата - около 60-80 лв./кв.м.

        Коментар


        • за бунгало става, за къща - не.
          препоръка е

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
            Нещо ново за българския пазар : http://valmo.eu/blog/2016/06/28/top-house/
            Тва цялото ли ще лети или на части?
            Бъзикам се. Харесва ми, но цената не е много по-ниска от тухлата май.

            Коментар


            • Нещо ново за българския пазар : http://valmo.eu/blog/2016/06/28/top-house/

              Коментар


              • какво мислите за поставянето на такава къща по северна Гърция, край морето. Нещо съм се замислил сериозно, но все ме човърка дали да действам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бонвиван Разгледай мнение
                  Не забрявяйте и хубава застраховка на дома. След един пожар при монолитен строеж остават стени и плочи. При сглобката остава само пепел. За собственика остава удоволствието да смете мечтите си от фундамента в една кофа за боклук.
                  За съжаление май и при плочите се компрометират нещата...

                  Коментар


                  • Не забрявяйте и хубава застраховка на дома. След един пожар при монолитен строеж остават стени и плочи. При сглобката остава само пепел. За собственика остава удоволствието да смете мечтите си от фундамента в една кофа за боклук.
                    Ако една книга не си заслужава да я прочетеш втори път, не си е заслувавало и първия прочит.

                    Коментар


                    • Имам познат, който преди години си направи такава къща някъде по пътя към Боровец и страхотна, а той много доволен...Мога да разпитам коя компания е ползвал, защото къщата е великолепна!

                      Коментар


                      • Програма "Вашият ДОМ"

                        Още една програма за монолитно строителво на ед. къщи - "Вашият ДОМ". Цените са фиксирани и започват от 325 евро/м2 (включват проекта, строителвото, движение на документи, строителен надзор):
                        http://www.ytong.bg/projects_2069.php

                        Коментар


                        • В интерес на истината ми е много близък приятел, за когото мога само положителни неща да ви говора до утре сутринта! Говоря за собственика на фирмата
                          Мнението ми не е препоръка!!!

                          Коментар


                          • sweethomebulgaria

                            И аз търся информация за тях.
                            Ако някой знае нещо , ще му бъда благодарен !

                            Коментар


                            • Молба за съвет

                              Здравейте,

                              Някой да има отзиви за тази компания: www.sweethomebulgaria.com?

                              Мерси предварително!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                                Здравейте и от мен.
                                Има ли някой от тази тема, който в момента да живее в сглобяема къщичка?
                                Интересуват ме предимствата и минусите, защото мисля да си взема подобна за около 15 000 лв. от Околовръстното, ако се сещате...
                                Здравейте,
                                много глупости се пишат по отношение на сглобяемите къщи.
                                Аз живея от 6 години в такава и в момента подготвяме проекта за втора къща .
                                Който се вълнува от повече информация нека пише на имеил:catanassova@gmail.com

                                Коментар

                                Working...
                                X