IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сглобяеми къщи

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
    Тези и на мен ми харесват. Практични изглеждат, на добра цена. Не знам за постоянно колко стават, но за вила ми изглежда много добре.
    Да. Аз глася една такава за вила.
    При тези цени няма какво да се мъча, да строя.
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
      Е, не бих го сравнявал с бетонов, но мен не ме притеснява особено и този..
      В крайна сметка няма да я монтирам до реката, а над реката.. Примерно.
      Виж този сайт..

      http://www.mig-03.com/content/modul-kmping-s-banya

      Проучвах пазара дълго, за мен тези цени са най-приемливи.
      Външния вид (боята) бих искал да е друг фасон, но това е бял кахър..
      Тези и на мен ми харесват. Практични изглеждат, на добра цена. Не знам за постоянно колко стават, но за вила ми изглежда много добре.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от shusho Разгледай мнение
        Да. Да. Точно това ме интересува. За целогодишно живеене. Имате ли представа дали се дават гаранции и горе-долу какви години на издръжливост имат?
        Иначе изглеждат ок при секцията за големи индивидуални модели.
        Е, не мога да отговарям от името на производителя..
        Попитай ги, ще ти отговорят, това им е работата.

        Ако може и да споделиш тук с нас после..
        Last edited by Manyface God"; 27.10.2016, 09:44.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Да. Да. Точно това ме интересува. За целогодишно живеене. Имате ли представа дали се дават гаранции и горе-долу какви години на издръжливост имат?
          Иначе изглеждат ок при секцията за големи индивидуални модели.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от shusho Разгледай мнение
            А сали са удачни за постоянно жимеене ? Или по-скоро за вила?
            Това е въпрос на квадратура и нужди. Хора живеят в такива продукти.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Е, не бих го сравнявал с бетонов, но мен не ме притеснява особено и този..
              В крайна сметка няма да я монтирам до реката, а над реката.. Примерно.
              Виж този сайт..

              http://www.mig-03.com/content/modul-kmping-s-banya

              Проучвах пазара дълго, за мен тези цени са най-приемливи.
              Външния вид (боята) бих искал да е друг фасон, но това е бял кахър..
              А сали са удачни за постоянно жимеене ? Или по-скоро за вила?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shusho Разгледай мнение
                Това не го знаех. А този фундамент достатъчно стабилен ли е в сравнение с фундамента на сглобяемите къщи?
                Е, не бих го сравнявал с бетонов, но мен не ме притеснява особено и този..
                В крайна сметка няма да я монтирам до реката, а над реката.. Примерно.
                Виж този сайт..

                http://www.mig-03.com/content/modul-kmping-s-banya

                Проучвах пазара дълго, за мен тези цени са най-приемливи.
                Външния вид (боята) бих искал да е друг фасон, но това е бял кахър..
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Това не го знаех. А този фундамент достатъчно стабилен ли е в сравнение с фундамента на сглобяемите къщи?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от shusho Разгледай мнение
                    То има нещо подобно. Преносими. А има и разгъващи се.
                    Но не са много добра опция според мен, щото при едно наводнение сигурно по-лесно биха станали "водни".
                    Преносимите къщи имат собствен фундамент, поне качествените.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • То има нещо подобно. Преносими. А има и разгъващи се.
                      Но не са много добра опция според мен, щото при едно наводнение сигурно по-лесно биха станали "водни".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                        ....за труд.
                        ако освен сглобяеми са и разглобяеми, може да се замисли човек)))))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • А с металната конструкция?
                          Има ли някой, който си е строил такава къщи и би могъл да даде информация от каква сума е тръгнал идейно и на каква сума е платил крайният продукт?
                          Горе-долу да се ориентирам реално в крайна сметка на каква цена стъпва една такава къща.
                          И специално за металните минусите има ли някой запознат какви са ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                            Цена на груб строеж само на къщата без основата - около 60-80 лв./кв.м.
                            Да не си забравил да сложиш по още една нула на цената?
                            В този сайт говорят за 250-300Е на груб строеж (поне според моя английски). Или за БГ пазара технологията е на преференциални цени?
                            http://www.popup-house.com/en/what-i...a-popup-house/
                            допълнение: 250 - 300 Е са само материалите, във Франс излизало има няма 1100 - 1700 Е/кв.м.
                            Last edited by kc_3011; 07.09.2016, 20:24.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                              Цена на груб строеж само на къщата без основата - около 60-80 лв./кв.м.
                              ....за труд.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BAD Разгледай мнение
                                Цена на груб строеж само на къщата без основата - около 60-80 лв./кв.м.
                                Цената, която цитираш звучи подозрително ниска.

                                Коментар

                                Working...
                                X