IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Не знам дали това е правилното място за този пост...но не работете с агенция Astral. Никога не съм срещала толкова некоректно и нагло отношение. Не заслужават никакво доверие, поместват "украсени" обяви, които после се оказват с по-висока цена или въобще не съществуват. Не си губете времето с тях.

    Коментар


    • Здравейте, имам интерес да закупя апартамент от фрима "Бароко" (Barocco) в София, Студентски град. Може ли някой да сподели дали стройтелството е качествено и дали си заслужава да се занимавам с тази фрима? Благодаря предварително за тоговорите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от georgiev1995 Разгледай мнение

        Здравейте!
        Възнамерявам да си купувам имот от New Building Property. Бихте ли ми казали какво се е случило при Вас, за да мога да взема максимално точно решение? Благодаря Ви, предварително!
        Поздрави,
        Георги Георгиев
        Рискът на купуването на зелено...винаги го има в зара все пак...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от IVAN.IVANOV4 Разгледай мнение
          НЕ КУПУВАЙТЕ АПАРТАМЕНТИ ОТ Ню Билдинг Пропърти ЕООД / New Building Property НЕ ЗАВЪРШВАТ СГРАДИТЕ В СРОК ОТ ЗАПОЧНАТИ 4 СГРАДИ В СОФИЯ НИТО ЕДНА ВСЕ ОЩЕ НЕ Е ЗАВЪРШЕНА. ЩЕ СИ ДАДЕТЕ ПАРИТЕ НАПРАЗНО. САМО МАНИПУЛИРАТ ХОРАТА ПЪРВАТА СГРАДА, КОЯТО ЗАПОЧНАХА В СТУДЕНТСКИ ГРАД ПОВЕЧЕ ОТ ДВЕ ГОДИНИ И ПОЛОВИНА НЕ МОГАТ ДА ЗАВЪРШАТ, А СГРАДАТА Е НИЩО И НИКАКВА. ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ СА ВЗЕЛИ ПАРИТЕ И НА ДРУГИ ТРИ СГРАДИ И НИТО ЕДНА ОТ ТРИТЕ НЕ ВЪРВИ. СТРОЯТ ДО МОМЕНТА, ДО КОГАТО ПРОДАДАТ АПАРТАМЕНТИТЕ И ПОСЛЕ ЗАПОЧВАТ НОВ ПРОЕКТ И ПОСЛЕ СПИРАТ ДА СТРОЯТ. БАЛОНА СЕ СПУКА ПРИ ТЯХ. ПРЕДПАЗВАЙТЕ СЕ НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЕЗИ!
          Здравейте!
          Възнамерявам да си купувам имот от New Building Property. Бихте ли ми казали какво се е случило при Вас, за да мога да взема максимално точно решение? Благодаря Ви, предварително!
          Поздрави,
          Георги Георгиев

          Коментар


          • ВНИМАВАЙТЕ с фирма ДЕМИЛЕКС ЕООД- гр. Пловдив! Некоректни и несериозни, това мога да кажа за тях. Купих апартамент от тази фирма като ме убеждаваха, че сградата ще е готова и с акт 16 през май месец 2017 година. Това се случи средата на ноември 2017 г. След месец май управителя на фирмата казваше, че другия месец ще е готова и така до ноември. Отделно се уговорихме жилището да бъде завършено по един начин, а на края нямаше нищо общо с това, което ми бе обещано.

            Коментар


            • Интересувам се за фирма Експерт Строй ООД дали някой има мнение за нея

              Коментар


              • Изключително съм изненадан от крайното мнение на kuzunova. Останах с много добри впечатления от Хаусмайстер, след ремонта у дома. Спазиха всички срокове с които се ангажираха, и майсторите бяха вежливи и спретнати. Работата им е на доста високо ниво.

                Коментар


                • Здравейте,
                  Може ли мнение за Бългериън Пропъртис? Във Връбница строят комплекс Sofia North Park. Търся мнение за тях

                  Коментар


                  • Присъединявам се към призива да се държим далече от Стоян Стоичков – ДС ГРУП. Мошеник е. Елате да видите във Варна местност Сотира каква глупост сътвори, взе парите и избяга.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от yordanovi68 Разгледай мнение
                      Здравейте,

                      Интересувам се относно фирма ''Тобо Груп'' , предстои ми закупуване на жилище от тях, но никъде няма информация за фирмата?
                      Това не ми се струва добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от yordanovi68 Разгледай мнение
                        Здравейте,

                        Интересувам се относно фирма ''Тобо Груп'' , предстои ми закупуване на жилище от тях, но никъде няма информация за фирмата?
                        мисля, че си завършват обектите...със закъснения, големи.
                        калпав технически ръководител и лабав контрол на под изпълнителите.
                        тегава комуникация.
                        качество - около средното.
                        препоръка е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от yordanovi68 Разгледай мнение
                          Здравейте,

                          Интересувам се относно фирма ''Тобо Груп'' , предстои ми закупуване на жилище от тях, но никъде няма информация за фирмата?
                          знам за 2 техни обекта. Ст.град и Горна баня. завършени имам пред вид

                          Коментар


                          • Здравейте,

                            Интересувам се относно фирма ''Тобо Груп'' , предстои ми закупуване на жилище от тях, но никъде няма информация за фирмата?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ivan Mihov Разгледай мнение
                              Някой знае ли нещо за Булстрой? Мисля да купувам от тях
                              Знам, че са сериозни от близки хора...

                              Коментар


                              • Аз също се интересувам от Булстрой

                                Коментар

                                Working...
                                X