IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Пазете се от "Миан консулт" ЕООД в Люлин, София. Изключително некоректа фирма! Не изпълняват условията и сроковете по договор, не изплащат дължимата за това неустойка и отгоре на това работата им е с ниско качество, а когато нещата опрат до покриване на гаранция (пак според договора) отказват да го направят, покриват се, лъжат и обвиняват в лъжа. Иначе преди да сключите договор са много любезни и "добронамерени"... За да си спестите проблеми, главоболия и юридическа намеса стойте далече от тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от KamenPetrov Разгледай мнение

      A ако се консултирам с адвокат? Или фирмите пък няма да подпишат нещо сигурно.
      като фалират има ли значение кво са подписали. за зелено адвокат не ти требе, требе да се молиш да стане

      Коментар


      • Не знам кой са коректни и кой не.Ама на една позната в Студентски град така и обърнали наклона в банята ,че водата влиза в спалнята.
        Честито
        http://avtokurs.alle.bg

        Коментар


        • каменпетров, питал съм те нещо долу

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bonboniada Разгледай мнение

            Аз имах такъв договор и по-добре ремонтът да не се беше случвал, за всичко имат оправдание и така се извъртат нещата, че видиш ли клаузите били спасени
            A ако се консултирам с адвокат? Или фирмите пък няма да подпишат нещо сигурно.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от KamenPetrov Разгледай мнение
              Няма да спорим. Приемете го както искате, но аз имам два закупени апартамента от тях. Съжалявам, че някой има негативен опит.
              може ли само да кажеш с коя фирма подписа предварителните договори?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от KamenPetrov Разгледай мнение
                Няма да спорим. Приемете го както искате, но аз имам два закупени апартамента от тях. Съжалявам, че някой има негативен опит.
                Все едно, аз искам да попитам някой сключвал ли е тук договор с фирма за ремонт и получавал ли е след това обезщетение при неспазване на клаузите?
                Аз имах такъв договор и по-добре ремонтът да не се беше случвал, за всичко имат оправдание и така се извъртат нещата, че видиш ли клаузите били спасени

                Коментар


                • Няма да спорим. Приемете го както искате, но аз имам два закупени апартамента от тях. Съжалявам, че някой има негативен опит.
                  Все едно, аз искам да попитам някой сключвал ли е тук договор с фирма за ремонт и получавал ли е след това обезщетение при неспазване на клаузите?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    регистрация и първо мнение в същия ден...
                    и то точно тук...
                    малко авто реклама предполагам.
                    дааааа , нема лоша реклама. между другото аз съм чувал за тая фирма даже знам 2 сгради.още от 2006 година ги знам. пичове защо питате у форума дето секи си пише кво му скимне, а не проверявате в търговския регистър. там има информация за това кога е регистрирана фирмата колко е капитала кои е собственик и управител. а ако разбирате от финансови отчети и тях може да видите
                    Last edited by nradev; 03.05.2018, 13:04.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от KamenPetrov Разгледай мнение

                      Купувал съм от тях, защото ми ги препоръчаха. Имат над 20 години опит, оцелели са не след една, след няколко кризи на пазара на имоти, значи може да се разчита на тях. От личния ми опит с тях кога да кажа, че са коректни. Чета ги отвреме-навреме в Капитал ги цитират. Шефът се казва Георги Шопов.
                      регистрация и първо мнение в същия ден...
                      и то точно тук...
                      малко авто реклама предполагам.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от minerals Разгледай мнение

                        Това не ми се струва добре.
                        Купувал съм от тях, защото ми ги препоръчаха. Имат над 20 години опит, оцелели са не след една, след няколко кризи на пазара на имоти, значи може да се разчита на тях. От личния ми опит с тях кога да кажа, че са коректни. Чета ги отвреме-навреме в Капитал ги цитират. Шефът се казва Георги Шопов.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение

                          виждам че си тарекат. от смрадлив панел си се подготвил да се преместиш на ново. най изгодно е на дупка че ако може и преди дупка(само че после трябва да се молиш да стане) и най тънко излиза и избор има голям. нанасянето между 1 и 100 години зависи от строителя. схемата на плащане вече е въпрос на договаряне. обикновено на дупка се дават 20-30%
                          Бате, разби ме от смях
                          hakama, относно въпроса, aко се абстрахираш от смразяващото чувство за ирония на NRADEV, наистина човекът ти е отговорил коректно и директно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hakama Разгледай мнение
                            Да попитам на акт 14 ли е най-изгодно да се купи имот (и да имаш избор) и какъв % се заплаща? След колко време може да се нанесеш.
                            Става дума за продажба на панелен апартамент (тристаен) и покупка на НС поне 60 квадрата чиста площ (с доплащане евентуално).
                            виждам че си тарекат. от смрадлив панел си се подготвил да се преместиш на ново. най изгодно е на дупка че ако може и преди дупка(само че после трябва да се молиш да стане) и най тънко излиза и избор има голям. нанасянето между 1 и 100 години зависи от строителя. схемата на плащане вече е въпрос на договаряне. обикновено на дупка се дават 20-30%
                            Last edited by nradev; 12.03.2018, 07:13.

                            Коментар


                            • Да попитам на акт 14 ли е най-изгодно да се купи имот (и да имаш избор) и какъв % се заплаща? След колко време може да се нанесеш.
                              Става дума за продажба на панелен апартамент (тристаен) и покупка на НС поне 60 квадрата чиста площ (с доплащане евентуално).

                              Коментар


                              • Пазете се от фирм Врати Златев в Овча Купел!!! Страшно нагли,некомпетентни и неграмотни! Наглеци,които се подиграват с клиентите! Пъвро закъсняха с 1 месец с монтажа без ни най малко обяснение камо ли извинение,после ни нанесоха повреда на апартамента и се скриха без следа! Оставили са една невъзпитана и едва успяваща да пише секретарка да вдига телефона и се крият като мишки!!! Мошенници големи! Пазете се,ако не искате да си хабитте нервите с тези!

                                Коментар

                                Working...
                                X