IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте, търся мнение за един затворен комплект в кв. Манастирски ливади - Запад. Казва се Алегро Хоум. Знам, че първият строител е фалирал, друг го довършва. Странното обаче е, че има много свободни апартаменти на акт 15. А тук всичко се изкупува още на зелено. Има ли начин да разбера дали изобщо ще се стигне до акт 16, защо досега има толкова малко продадени апартаменти и изобщо дали всичко там е ок?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      ма как се намерихте двете....

      Здравейте,

      Не съм търсила никой! Просто споделих мнението си за Контракт Сити, а то е че те не искат да инвестират повече в този обект и са насочили цялото си внимание и ресурс към настоящите и бъдещи проекти. Все пак те са получили парите си от този апартамент и вече не представляваме интерес за тях, т.е. те са те са некоректни към клиентите, които са им гласували доверие и са инвестирали в техен имот. Както виждате от предишните ми постове, сменила съм си интериорните вратите без да се оплаквам. Ако Контракт Сити бяха достатъчно коректни да си оправят проблема с терасите ми не бих си създала труда да пиша, защото знам, че понякога може да да изникне непредвидена ситуация. Все пак бременна съм с третото ни дете и е логично да искаме да се нанесем преди да родя.


      Хубав ден!

      Нели
      Last edited by nelly_n; 30.08.2018, 11:45.

      Коментар


      • ма как се намерихте двете....
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от KoMetov Разгледай мнение

          "Имаме сериозни проблеми с асансьорите, поставени от Изамет. Те също са поставени преди акт 16 и дават постоянни проблеми." - Какви очаквания имате? Асансьорите кога да бъдат поставени? След акт 16 ли? Знаете ли какво означава т.нар. акт 16? За вратите пишете също, че са поставени ПРЕДИ акт 16. За тях какво - добре ли е или е лошо, че са поставени ПРЕДИ!? Пишете за гаранции. Имате ли понятие от кога тече гаранцията въобще!?

          Интериорните врати трябва да се поставят на готов под в противен случай ги зазиждаш. Няма фирма за интериорни врати, която да държи на името си и да се съгласи да ти сложи вратите преди да си си направил подовата настилка.
          Относно асансьорите аз нямам впечатления, но това което знам от домоуправителите на двата блока е имало проблеми с пускането им в експлоатация.
          За входните врати също нямам впечатление, но хора които разбират от врати ме посъветваха да я сменя. Тук не става въпрос за гаранция а за качество.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Loly Разгледай мнение
            Здравейте, и аз бих искала да споделя моето мнение за Контракт Сити. От около 1.5 година живеем в техен блок на ул. Любляна, Вратите - интериорни ии входна, са от най - ниско качество. Входните врати са монтирани преди акт 16 и вече са извън гаранция и е необходимо да инвестираме допълнителн средства или да приемем очевидните дефекти. Имаме сериозни проблеми с асансьорите, поставени от Изамет. Те също са поставени преди акт 16 и дават постоянни проблеми. Вече се притеснявам и какви са вложените материали. Ако и те са с аналогично качество, значи сме направили една неразумна инвестиция. Аз лино втори път не бих купила от тях.
            Напълно съм съгласна с Вас за интериорите врати. Аз не издържах и ги смених. Освен, че бяха с ниско качество, но не можеха и да се затварят. Не мога да коментирам входната врата и асансьора, защото не съм натрупала впечатления.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Loly Разгледай мнение
              Здравейте, и аз бих искала да споделя моето мнение за Контракт Сити. От около 1.5 година живеем в техен блок на ул. Любляна, Вратите - интериорни ии входна, са от най - ниско качество. Входните врати са монтирани преди акт 16 и вече са извън гаранция и е необходимо да инвестираме допълнителн средства или да приемем очевидните дефекти. Имаме сериозни проблеми с асансьорите, поставени от Изамет. Те също са поставени преди акт 16 и дават постоянни проблеми. Вече се притеснявам и какви са вложените материали. Ако и те са с аналогично качество, значи сме направили една неразумна инвестиция. Аз лино втори път не бих купила от тях.
              "Имаме сериозни проблеми с асансьорите, поставени от Изамет. Те също са поставени преди акт 16 и дават постоянни проблеми." - Какви очаквания имате? Асансьорите кога да бъдат поставени? След акт 16 ли? Знаете ли какво означава т.нар. акт 16? За вратите пишете също, че са поставени ПРЕДИ акт 16. За тях какво - добре ли е или е лошо, че са поставени ПРЕДИ!? Пишете за гаранции. Имате ли понятие от кога тече гаранцията въобще!?
              Last edited by KoMetov; 29.08.2018, 14:51.

              Коментар


              • Здравейте, и аз бих искала да споделя моето мнение за Контракт Сити. От около 1.5 година живеем в техен блок на ул. Любляна, Вратите - интериорни ии входна, са от най - ниско качество. Входните врати са монтирани преди акт 16 и вече са извън гаранция и е необходимо да инвестираме допълнителн средства или да приемем очевидните дефекти. Имаме сериозни проблеми с асансьорите, поставени от Изамет. Те също са поставени преди акт 16 и дават постоянни проблеми. Вече се притеснявам и какви са вложените материали. Ако и те са с аналогично качество, значи сме направили една неразумна инвестиция. Аз лино втори път не бих купила от тях.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение

                  на колко го платихте ако не е тайна.
                  контракт се водят, че са от относително читавите строители.... но явно и те претупат покрай зора да не изтърват канарчетата докато ги има.
                  Купихме го на зелено преди около 2 години и не помня точно, но беше над 900Е кв.м.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nelly_n Разгледай мнение
                    Здравейте,

                    Преди да купя жилище от Контракт Сити реших да прегледам коментарите за качеството на тяхното строителство. Отзивите, които намерих бяха стари, но с положителна оценка(по тази причина реших да напиша по-актуално мнение за тази строителна фирма).Така със съпруга ми решихме, че това е нашата строителна фирма и си купихме голям и хубав апартамент. От тази година имаме разрешение за ползване (03.2018г). Всичко беше много хубаво. Уверяваха ни, че много ще ни хареса да имаме апартамент на Контрак Сити, но уви на нас не ни хареса. Появи се проблем с терасите ни ( и с двете тераси - източната и западната), които пропускат вода в апартаментите под нас. Представям си какво им е на комшиите, у които тече от 3 месеца.


                    Отправяхме молби към Контрак Сити да отстранят проблема в най-кратки срокове, за да можем да довършим така желания от нас апартамент, но за съжаление никой не ни взима на сериозно, т.е бавят се много, не могат да диагностицират проблема и не знаят какви действия са нужни. Изпращат работник през 3-4 дена, който вече четири седмици разкопава 2 сифона. Все пак вече сме го платили и не представляваме интерес за тях. Даже един от началниците си позволи да ми крещи, все едно аз съм виновна, че те не са си свършили работата.

                    С тази информация се надявам да съм полезна на всички бъдещи клиенти на тази фирма.
                    на колко го платихте ако не е тайна.
                    контракт се водят, че са от относително читавите строители.... но явно и те претупат покрай зора да не изтърват канарчетата докато ги има.
                    това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                    Коментар



                    • Здравейте,

                      Преди да купя жилище от Контракт Сити реших да прегледам коментарите за качеството на тяхното строителство. Отзивите, които намерих бяха стари, но с положителна оценка(по тази причина реших да напиша по-актуално мнение за тази строителна фирма).Така със съпруга ми решихме, че това е нашата строителна фирма и си купихме голям и хубав апартамент. От тази година имаме разрешение за ползване (03.2018г). Всичко беше много хубаво. Уверяваха ни, че много ще ни хареса да имаме апартамент на Контрак Сити, но уви на нас не ни хареса. Появи се проблем с терасите ни ( и с двете тераси - източната и западната), които пропускат вода в апартаментите под нас. Представям си какво им е на комшиите, у които тече от 3 месеца.


                      Отправяхме молби към Контрак Сити да отстранят проблема в най-кратки срокове, за да можем да довършим така желания от нас апартамент, но за съжаление никой не ни взима на сериозно, т.е бавят се много, не могат да диагностицират проблема и не знаят какви действия са нужни. Изпращат работник през 3-4 дена, който вече четири седмици разкопава 2 сифона. Все пак вече сме го платили и не представляваме интерес за тях. Даже един от началниците си позволи да ми крещи, все едно аз съм виновна, че те не са си свършили работата.

                      С тази информация се надявам да съм полезна на всички бъдещи клиенти на тази фирма.

                      Коментар


                      • Здравейте! Търся отзиви за фирма Реал Инвест Строй за град София.

                        Коментар


                        • Здравейте,
                          някой може ли да сподели инфо за строителя СТАР БАТ БЪЛГАРИЯ ООД
                          и фирма ХЕРОС РИАЛ ЕСТЕЙТ ЕООД - възложител/инвеститор?
                          Благодаря!!

                          Коментар


                          • Здраейте,

                            Някой има ли повече информация за фирма Билд Инвест България АД. В момента строят комплекс Амая Резидънс? Благодаря.

                            Коментар


                            • През 2004-та някъде, не бяха така (Тобо де). Сега е масова практика, по-скоро другите фирми са изключение.

                              И по темата - пръкна се едно строежче близо до мен - разрешение за строеж от 10-ти Април, а още няма информация в НАГ...wtf?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от KamenPetrov Разгледай мнение

                                С ТОБО Груп.
                                глупости.
                                тобо правят нова фирма за всеки нов строеж.
                                фирмите са с капитал от 100лв.
                                и така е от 8 години насам.

                                ето ти и един по-пресен пример, да не се правиш на ПР специалист.
                                http://buntovnik.bg/contract.html
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X