IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Некоректни фирми за недвижими имоти и строители

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mammita Разгледай мнение
    Доста достоверен източник използваш "една жена каза" като гледам в момента как турците изкупуват каквото могат в България ми е малко трудно да й повярвам на тази жена. Туците в момента имат много пари и търсят в какво да ги инвестират. Ние сме им най-близката и удобна дестинация.
    )) това е за който го интересува.
    поздрави.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
      една жена ми каза, че трите високи блока на турския инвеститор в младост няма да се построят.
      Доста достоверен източник използваш "една жена каза" като гледам в момента как турците изкупуват каквото могат в България ми е малко трудно да й повярвам на тази жена. Туците в момента имат много пари и търсят в какво да ги инвестират. Ние сме им най-близката и удобна дестинация.

      Коментар


      • една жена ми каза, че трите високи блока на турския инвеститор в младост няма да се построят.
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vasilvasev Разгледай мнение
          здравейте, някакви мнения за Ню Билдинг Пропърти ЕООД / New Building Property имат две нови сгради в малинова
          Здравейте, преди около месец приключихме сделка с тях за апартамент в сградата, която вече е почти завършена до Кауфланд. Нямаше проблеми, хората са много точни и според мен разбират от работата с която са се захванали. Аз съм доволен.

          Коментар


          • агенция Фактор

            Здравейте,
            моля споделете информация или опит за агенция за недв.имоти Фактор(Пловдив).
            Благодаря

            Коментар


            • Внимавайте с брокер Ирина Неделчева.
              Last edited by ivanovinv; 04.03.2016, 22:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от n774357 Разгледай мнение
                Строят без мазета и гаражи? Ползват, хората за роби, нищо хубаво не чакай . Не плащат на работниците си.? Търгаши, какво да кажа , това са .Същите, като феримонт, няма ли закони в тези ни държава?
                Мен ме интересува дали си довършват сградите до край (до акт 16)?

                Коментар


                • Дам

                  Строят без мазета и гаражи? Ползват, хората за роби, нищо хубаво не чакай . Не плащат на работниците си.? Търгаши, какво да кажа , това са .Същите, като феримонт, няма ли закони в тези ни държава?

                  Коментар


                  • Здравейте, Не бих ги допуснал до дома си,

                    Първоначално изпратено от ivak Разгледай мнение
                    Някой има ли наблюдение върху тази фирма ( Каризма Утис-2 ) и дали са коректни спрямо клиентите си? В момента строят в студентски град - гр.София
                    Наемат изключително неадекватен персонал, на който не плащат. Направете си сметка, какво ще получите.

                    Коментар


                    • Здравейте, Не бих ги допуснал до дома си,

                      Първоначално изпратено от ivak Разгледай мнение
                      Някой има ли наблюдение върху тази фирма ( Каризма Утис-2 ) и дали са коректни спрямо клиентите си? В момента строят в студентски град - гр.София
                      Наемат изключително неадекватен персонал, на който не плащат. Направете си сметка, какво ще получите.

                      Коментар


                      • Каризма Утис-2

                        Някой има ли наблюдение върху тази фирма ( Каризма Утис-2 ) и дали са коректни спрямо клиентите си? В момента строят в студентски град - гр.София

                        Коментар


                        • За живущите и правещите сделки в Бургас, ще кажа да внимават с тринити хоумс. Крайно непрофесионално отношение и претенции за това, че вършат нещо. Никога повече.

                          Коментар


                          • пълно е с фирми-тарикати, които осигуряват по двама работника на постоянна работа, а същевременно сключват договори за стотици хиляди, опичайте си акъла
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • здравейте, някакви мнения за Ню Билдинг Пропърти ЕООД / New Building Property имат две нови сгради в малинова

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
                                Уф с тези измамници и аз съм си имал работа.
                                Обадих се по обява и половин час ми обясняваха, че не е така, както е написано!
                                един поглед да им хвърлиш на всичките обяви и ще ти светне. общи снимки отвън, една или две и стандартно описание в обявата. а ако си гледал и преди обяви може да видиш, че ползват чужди снимки
                                нещастници

                                Коментар

                                Working...
                                X