IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да си намеря парцел директно от собственик?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колкото и да са ми неприятни комисионерите без тях е много трудно. И на мен ми е чудно защо хората не отделят 20 мин и да си пуснат сами обявата.

    Аз до момента и двата ми апартамента съм ги купил от собственици, но когато преди година реших единият да го дам поднаем за 6 месеца не се обади нито един желаещ - само агенции и комисионери. В крайна сметка го дадох през агенция.

    В момента се заглеждам за парцел и всички обяви са от комисионери - предлагат едно и също с разлики от 10Е до 20Е на квадрат

    Коментар


    • Е защо да го няма? Ако всеки започне да си публикува обявите в сайтове, който са обособени за името без посредници и без комисионни ще бъде много по-лесно за всички нали? Така ще си спестите време и пари и вероятността да откриете това което търсите е голяма.
      Недвижим имоти без посредник и без комисионна! - http://www.imotifree.bg

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ricco Разгледай мнение
        И това в епохата на интернет?! Боже, защо има толкова мъка по тая земя, Боже?!
        Евтин , хубав парцел без посредник в интернет няма , ама никъде, това дето го иска става само с ходене от къща на къща.

        Коментар


        • С брокер, който е в час ще платиш по-малко

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ттитто Разгледай мнение
            Някой има ли идея как е най-вероятно да попадна на собственик на парцел в пловдив без да ми посредничи някоя агенция. Аман от тези паразити!
            Намери ЧОВЕКА в общината,който срещу 100лв ще ти свали от кадастара скици на парцелите със съответстващите имена и адреси на собствениците.

            Коментар


            • Боже!

              Първоначално изпратено от Jay Gould Разгледай мнение
              Всеки ден си пускаш обяви, отделно проверяваш всички излезли. Пускаш и платена реклама в няколко издания, или обикаляш от врата на врата и лепиш обява, че купуваш без посредник.
              И това в епохата на интернет?! Боже, защо има толкова мъка по тая земя, Боже?!

              Коментар


              • А какво пречи посредника?
                Няма да му плащаш комисионна.
                Да си я плаща собственика.
                Без купувач сделка няма!
                Некое брокерче ще се разсърди сигурно, ама така си е.
                "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                Коментар


                • Имам парцел за продан

                  Парцела е в Сарафово в близост до летището.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ттитто Разгледай мнение
                    Някой има ли идея как е най-вероятно да попадна на собственик на парцел в пловдив без да ми посредничи някоя агенция. Аман от тези паразити!
                    Всеки ден си пускаш обяви, отделно проверяваш всички излезли. Пускаш и платена реклама в няколко издания, или обикаляш от врата на врата и лепиш обява, че купуваш без посредник. Все ще си намериш някой да продава, но след като не ти се иска да платиш за посредник, ще се наложи да свършиш и част от неговата работа.
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Прощавайте колеги

                      Извинявам се много,просто предлагам свои собствени парцели за да помогна на колегите във форума . Аз съм един обикновен и прост човечец от Варна извинете ме.

                      Коментар


                      • мислех, че темата е "как да си намеря парцел директно от собственик", а не е "обяви за продажба на парцели". все едно аз да пусна тема "как да си различим качествените от некачествените интериорни врати, вестници, работа в чужбина, осигуровки, Green Master, Green Master, оракул, Чарли Чаплин, врати София, Интериорни врати София, Yogurt
                        ", а в същото време да публикувам вътре обяви за врати...не се връзва нещо
                        Last edited by bormanbg; 03.05.2012, 16:30.
                        врати, Green Master

                        Коментар


                        • ПРОДАВАМ ЧЕТИРИ ПАРЦЕЛА до ВАРНА

                          1.Парцел с площ от 4670 кв. м. е разположен на 4 км от град Варна до летище Варна и с. Тополи има лице 37 м на главния път за София ГП 4.Това е оживен първокласен път, със силен автомобилен трафик .Парцелът граничи със Западната промишлено-икономическа зона на гр. Варна. Парцелът е много добър за бъдеща инвестиция в един от най-красивите черноморски градове в България. Цена 30 евро кв.м.
                          2. Парцел с площ от 2850 кв. м. в гр. Аксаково, намира само на 6 км. от Варна.Парцелът може да се използва за складови и промишлени дейности. Има изградена много добра пътна инфраструктура до Варна. Само на 5 минути с кола от Варна. Аксаково е град с около 10 000 жители. Добре развита икономическа и индустриална зона. Близостта му да гр. Варна само на 6 км.,го прави привлекателен и атрактивен за инвеститори. С ниски данъци и добре изградена пътна инфраструктура. Цена 35 евро кв.м.
                          3. Парцел с площ 48 000 m2 - разположен само на 10 км. от гр. Бяла, който се намира на брега на Черно море и на 2 км. от Автомагистрала. Парцелът се намира в с.Юнец община Долни Чифлик. Парцелът е много добър за бъдеща и печеливша инвестиция. Цена 6 евро кв.м.
                          4. Продавам лозе 535 кв.м. в гр Аксаково само на 6 км. от гр. Варна. Чудесен парцел за вилно строителство. Местността Янчова поляна в която се намира лозето е тиха и спокойна,непосредствено до Аксаково, има построени Вили и малки къщи до лозето. Цена 9000 евро.
                          Николай - частно лице. 0888102773.

                          Коментар


                          • Много щедро, аз толкова много пари не мога да взема

                            Коментар


                            • В кое землище е земята,която продаваш? Ако е в Бургаско може и да се замисля

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr_crash Разгледай мнение
                                Първоначално изпратено от inta53
                                Само да попитам, парцел провоъгълен 8 601м2. сразмери 55/155м ,///кат.зем. земя със всички съгласувания за промяна предназначение за жил. застрояване , остава да внеса 740лв. за да бъде гледано на ОбщС, но съм го спрял защото след това ,дължа такса по 2,78лв на м2 (25000лв.на МЗем.) ; представлява ли интерес за вас?
                                На граница на селските къщи с.Аврен община Аврен м-ст " Крушките" на 60м. пожарен кран , стълбове ! Наклон 1.5% юг .
                                Трябва ли да се смени разрешението за площадка от Мин. на земеделието ?
                                Засей я тая нива с нещо или я дай на местния феодал за 20 лефа на декар аренда.
                                Иначе ще видиш пари от нея на кукуво лято.
                                арендатора не ще да бачка вече по-голямата част от местността, от както евреина се намеси да купува и в последствие се отказа и за ренти не става.... давам 300 лева на декар, а ако се окаже съседна на моя може и 320...
                                Last edited by M-yMaker; 09.02.2012, 22:53.
                                и тоз коментар е без препоръка

                                Коментар

                                Working...
                                X