IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На мен една приятелка ми каза, че сградата дето била срещу МОЛ Парадайс са я вкарали в активите на ФПП почти за без пари.
    Излизизало че все едно си купуваш сграда за 650 евро на квадрат. Наметите за година от сградата са около 1 милион евро. Смятайте каква доходност.

    Коментар


    • Що така плюеш и после купуваш и се излагаш..Не пиши глупости..Защо според теб натрупаха толкова имоти тук..Само на шега ли.. За една година се утрои акцията..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        mechka uteshitelka, може ли да ни покажеш и напишеш твоите читави компании..Да ти припомня ли колко плю по Телематик..Да твоите да се посмеем.. Или си само на демо и хейт..
        Що така бе Кире !? Имам телематик, не се превъзнасяй
        Я всегда буду твоим поводом напиться.

        Коментар


        • mechka uteshitelka, може ли да ни покажеш и напишеш твоите читави компании..Да ти припомня ли колко плю по Телематик..Да твоите да се посмеем.. Или си само на демо и хейт..

          Коментар


          • Тука се насаждате мощно на пачи яйца
            от какъв па зор се набивате сега тука??, АМи ей от такъв - двама трима играчора се набиват на варантите с лостовата идея, че с варантът бързо се расте а после бързо ще да го насипят на камилите,... и започват с манипулацийките ...
            Започва се с фриволни подмятания и невинни коментарчета... "как", "колко", "защо" ще има /евентуално/ профит в един избушеняк... щото е евтинджос, но... са отиграли филма с варантите при софарма и вече знаят благината от бързото лостово растене ....
            Ех кого заблуждавате бе хора, защо карате камилите да трошат кеша в избушеняци а не в читави и смислени позиции ???
            Централен Извод - един избущеняк не става по-малък избушеняк, само защото всички спекулантьори са се ушили в него !!!!!!!!
            Я всегда буду твоим поводом напиться.

            Коментар


            • Този път вкараха много имоти и подготвят почвата за дивиденти..С трици маймуни не се ловят..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Предходните вранти изобщо влязоха ли "в пари",не зная защо се надъхвате с новите.......?
                ee, човек не може да помечтае малко, веднага му изливате кофа студена вода

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                  а защо не 10000%?
                  Предходните вранти изобщо влязоха ли "в пари",не зная защо се надъхвате с новите.......?

                  Коментар


                  • Е, то е ясно -
                    цената на варантите като клони към 0, доходността от продажбата им ще клони към безкрайност

                    Без сериозни нови инвеститори -
                    ако акцията е под левче, цената на варантите ще е около 0 ...
                    ... и цената на акцията трудно ще мине левче, като има около 98 м безценни варанти, и срещу всеки от тях ще може да се запише акция за по левче...

                    Интересно какви са плановете на Мажо(вците)?
                    Активите на дружеството за година нарастват с около 64%, и се оценяват на 98 м., но дали е така, само един Груйчо може да каже Ако сметките са верни, може и 2 лв. да видим
                    И дали има план Б за ново Обратно изкупуване?
                    Last edited by sunny; 03.08.2022, 18:30.

                    Коментар


                    • Колко ще сруват варантчетата ако имаме борсова цена 1,30 за акциите ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Да, така е правилно. Значи аз ще си ги смятам от 0,0045 лв.

                        И да видим дали ще направя 2000 - 3000%
                        а защо не 10000%?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                          или от 0,001,
                          или от аукциона 0,0125
                          на кой колкото му струват
                          Да, така е правилно. Значи аз ще си ги смятам от 0,0045 лв.

                          И да видим дали ще направя 2000 - 3000%

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Ама от каква начална стойност да се смята тази доходност?
                            или от 0,001,
                            или от аукциона 0,0125
                            на кой колкото му струват

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
                              Тук варантите има вероятност да счупят всички рекорди за процентна доходност според мен
                              Ама от каква начална стойност да се смята тази доходност?

                              Коментар


                              • На мен ми се струва, че след предстоящото вписване на емисята в регистъра ще има още добри новини. Мажо май ще видигне завесата и да видим какво зайче/дивидентче ще ни покаже?

                                Коментар

                                Working...
                                X