Вход

Потребителско име:

Запомни ме на това устройство
e-mail:

Потребителско име:

Парола:

Потвърди парола:

Код:

съгласен съм с условията за ползване
 Ежедневен нюзлетър
 Седмичен нюзлетър

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

• Моят прочит накратко:
    Увеличение на капитала с около 45,5 млн. лв. до 78-79 млн. лв.
    Нови кредити около 32 млн. лв.

Сграда Люба Величкова 9 до изплащане на кредита за нея носи около 0,009 лв. дивидент на акция, след това около 0,02 лв.
    Сграда Янко Сакъзов 7 готова след 3 години и носи 0,012 лв. дивидент, а след изплащане на кредита за нея 0,053 лв.
    Докато новостроящата се сграда не започне да покрива разходите за кредита си, вероятно няма да може да се разпределя дивидент, така че след 3 години дивидент от 2 ст. до изплащане на кредитите и 7,5 ст. след това.

Коментар

• Важното е ти да се ориентираш..Мене не ме мисли.. Викаш будали хвърлят пари на вятъра..Да видим какво ще стане..

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Остава и да обясниш защо купуват и какво знаят..Или просто са глупаци и си трошат парите..

А, ти си оправно момче, ще се ориетираш и без мойте обяснения

Коментар

• Остава и да обясниш защо купуват и какво знаят..Или просто са глупаци и си трошат парите..

Коментар

• Както и очаквах;- Честито бул. „Янко Сакъзов“ № 7. София ,
            няма нищо общо с можоритаря

Коментар

• Първоначално изпратено от Absolute_Amateur Разгледай мнение

Руснаците въобще не идват, сделки се правят основно чрез пълномощник. По-високо плащат бълъците, които се чудят къде да си похарчат парите.
              Не са само Руснаците .....на пазара има и доста собственици от Великобритания, Германия, Дания и т.н.

Проблема с достъпа съществува и за тях със същата сила поради ковида....
              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

Коментар

• Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

Руснаците продават от години, пресилено е да се каже, че тази година продават повече, даже обратното, от началото на ковида много малка част от тях могат да дойдат в Б-я и да осъществяват сделки, това е една и от причините в момента ваканционните имоти по морето да са с по-високи цени
                Руснаците въобще не идват, сделки се правят основно чрез пълномощник. По-високо плащат бълъците, които се чудят къде да си похарчат парите.

Коментар

• Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

Обикновенно ' новините ' винаги следват събитията . Вероятно Руснаците вече са разпродали отдавна - не знам. Мисля че в някои от документите бе споменато че се прави опит за увеличение на капитала именно благодарение на отдалата се възможност след криза да се инвестира .
                  По-долу някой бе посочил ПУП около Санта Марина, в год. доклад има посочен друг имот там, по памет го цитирам (ако не греша) - за еднофамилни къщи или нещо подобно, ново.. Имам тук, но не е препоръка.
                  Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

Коментар

• Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

Интересно какво се случва в Санта Марина, на фона на новините, че руснаците разпродават на пожар.
                    Руснаците продават от години, пресилено е да се каже, че тази година продават повече, даже обратното, от началото на ковида много малка част от тях могат да дойдат в Б-я и да осъществяват сделки, това е една и от причините в момента ваканционните имоти по морето да са с по-високи цени

Коментар

• Първоначално изпратено от orchis Разгледай мнение

Интересно какво се случва в Санта Марина, на фона на новините, че руснаците разпродават на пожар.
                      Обикновенно ' новините ' винаги следват събитията . Вероятно Руснаците вече са разпродали отдавна - не знам. Мисля че в някои от документите бе споменато че се прави опит за увеличение на капитала именно благодарение на отдалата се възможност след криза да се инвестира .
                      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

Коментар

• Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение

София като че ли кризата леко я подмина.
                        По черноморието обаче е друго яче. Миналата година голяма част от хотелите въобще не отвориха . Някои говорят че и тази година някои няма да отворят.
                        Нищо чудно да купят ( купим ) нещо готово на промоцийка .

Коментар

• Първоначално изпратено от THE TRADER Разгледай мнение
                          Аз нямам идея кой за какво изобщо говори и кого за какво навива и кой какво ще обръща в акции, но при капитал от 33 145 400 акции, 30 125 000 варанта са обявени за продажба на минималната възможна цена от 0,001 лева... За мен тук стана малко к.р-капан за някои шарани, нищо повече!
                          Не е препоръка за нищо, разбира се!
                          Ако го погледнем откъм оптимистичната страна освен обявените 30мил. за продажба остават 202мил варанта които не са обявени за продажба и имат потенциал да се запише някаква част от тях

Коментар

• Аз нямам идея кой за какво изобщо говори и кого за какво навива и кой какво ще обръща в акции, но при капитал от 33 145 400 акции, 30 125 000 варанта са обявени за продажба на минималната възможна цена от 0,001 лева... За мен тук стана малко к.р-капан за някои шарани, нищо повече!
                            Не е препоръка за нищо, разбира се!

Коментар

• Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                              Една е атестацията за случващото се - цената, а тя се придвижи от 0,20+ до 0,80+.
                              То под 1 лв. няма емисионна и въпроса е, че дадените пари ще му се върнат, а в ФПП ще останат сградите. Тъй че и при Х лв. емисионна може да налее, като си ги вземе после обратно. Тази "гимнастика" трябва да има някаква икономическа логика и смисъл поне за извършващите я - последваща препродажба например.
                              Може би:
                              - данъчна оптимизация
                              - подобряване кредитния рейтинг на продавача, ако външни запишат акции
                              - щипване нещичко от ПФ
                              преди години прехвърляха % от ФПИ във ФП Аграрен. Повечко плей, отколкото феър в отношенията между многото дъщери

Коментар

• Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Цената от 1 лев за строителни проекти е изгодна..Да видим какви ще са проектите и плановете..Явно е дошло време за раздвижване ..
                                София като че ли кризата леко я подмина.
                                По черноморието обаче е друго яче. Миналата година голяма част от хотелите въобще не отвориха . Някои говорят че и тази година някои няма да отворят.
                                Нищо чудно да купят ( купим ) нещо готово на промоцийка .
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

Коментар

Working...
                                X