IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ФеърПлей Пропъртис АДСИЦ (FPP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Спрете с тези дивиденти,че хейтърите ще се пукнат..
    Last edited by kiro7; 20.08.2022, 08:10.

    Коментар


    • Момчета, ще с това дивидентче май правата за варантите ще ни бъдат бонус

      Коментар


      • Inta, ще ме поздравиш , когато направя кварта-по 4..За сега са само по по 3..Ще те уведомя навреме.. Ти дръж Маню, че изпусна МЦХ..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kiro7 Разгледай мнение
          Батинка, не пиши такива неща , че троловете хейтъри ще се пукнат.. Маджо си е сложил горна граница 2 лева, така . ЧЕ ТЪРПЕНИЕ..
          Поздрав и от чехско... , а и косъм пуска, може и женска да е тая костенурка...

          Коментар


          • Батинка, не пиши такива неща , че троловете хейтъри ще се пукнат.. Маджо си е сложил горна граница 2 лева, така . ЧЕ ТЪРПЕНИЕ..

            Коментар


            • Якоо! Мажо няма търпение да налее още кеш по номинал и да си увеличи още дела! Много добър сигнал според мен!

              Коментар


              • Конвертиране иде: https://www.investor.bg/media/files/...0%9F%D0%92.pdf

                Коментар


                • Варантите вече имат борсов код, може и в понеделник да ги видим в търговия

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ..Никой не те кара нищо за да се възпаляваш.. ]
                    Е, знаеш че в този форум е масово това.. Някой като изтърве влака и почва много да го боли за парите на другите

                    Коментар


                    • Балониада, като ти гледам името обичаш балоните.. За адсиц важното е да дава добри дивиденти и това ще покаже бъдещето..Ще те помоля да посочиш ти кои акции-АДСИЦ си купил и не са балони и дали изобщо имаш акции..Що се отнася до конкуренцията с БРЕФ, то явно си забравил и не помниш, но са давали дивиденти по-голями от тези на БРЕФ....БРЕФ и той ли е Балон..Никой не те кара нищо за да се възпаляваш..Моля не говори от името на Маню, без да имаш информация..Балони на БФБ винаги е имало и ще има..Аз затова имам само дивидентни акции.. Това дето си го писал амдванс какво е..

                      Не е препоръка за нищо..
                      Last edited by Kiro; 04.08.2022, 07:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Да обясня на тези , които не знаят..Това е един от най големите АДСИЦ в България..Беше в успешешна конкуренция с БРЕФ..Много са тежки и имат и други дейности..Маню затова избяга от тях..Щом са решили пак да го съживят и направят конкурентен има голяма вероятност да стане..Тук средната ми е малко по 0,30лв. За да вкарат толкова имоти вярвам, че имат план и сериозни намерения вече..Ще гледаме мача..

                        НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА НИЩО..
                        Toз шит никога не е бил конкуренция на БРЕФ. Това е един обикновен шит, като останалите безумно нароениадсиц, ланд, амдванс и и да не ги изброяваме, защото са толкова много нароени, че може да пропуснем някой!
                        Маньо избяга според мен, защото му е дошло до гуша от 'феърплей' в шитнята. Нищо добро не можеш да ни рекламираш тука освен "ще видим", "ще стане", ще "го" съживят, "ще стане конкурентен".."има голяма - хаха вероятност да стане"... Какво да стане, след като никога не е бил как да стане. "Тежките дейности" - както казваш, тука е да ви прибират кинтите с варатни, увеличения на капитал и други "финанс-инженерни" дейности. Гола вода, балон та дрънка
                        Много добре знаете, как преди години капитала беше раздут. После го деноминараха по не съвсем добра за акционерите практика, Какво се правите на "дръж ми шапката" . И не лъжете хората. Сега пак се раздува мощно балон в основния капитал. Никакъв "феърплей" няма освен в името. старите инвеститори го знаят колко струва. Ако хипотетично пласирате всички варанти които са 100 милиона, тук ще бъдете със 150 милиона акции - брутално разводнен капитал. Да ти припомня ли как търгуват дружества с толкова много баластра в артишки. Дай едно дружество с по над 120 милиоина артии което да е оценено както се очаква на бфб - няма такова. Внимание - балон!

                        Коментар


                        • Да обясня на тези , които не знаят..Това е един от най големите АДСИЦ в България..Беше в успешешна конкуренция с БРЕФ..Много са тежки и имат и други дейности..Маню затова избяга от тях..Щом са решили пак да го съживят и направят конкурентен има голяма вероятност да стане..Тук средната ми е малко по 0,30лв. За да вкарат толкова имоти вярвам, че имат план и сериозни намерения вече..Ще гледаме мача..

                          НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА НИЩО..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                            Предходните вранти изобщо влязоха ли "в пари",не зная защо се надъхвате с новите.......?
                            Ще узнаеш

                            Коментар


                            • Ами аз ярмата си е направих на хайвер..Досега съм трипъл.. Ти продължавай да продаваш акции като МЦХ и се набивай в рискови.. Като излеза на тебе ще ти кажа колко съм ги направил- по 4 или по 5.. Много си ми смешен с акъла , който се мъчиш да даваш, а нямаш..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Този път вкараха много имоти и подготвят почвата за дивиденти..С трици маймуни не се ловят..

                                Ти да не се окажеш,- най старата трицозакърмена ...?
                                От коджа годинки ти припомням сегис тогис, дано се сдобиеш с ярма поне!

                                Коментар

                                Working...
                                X