IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham
    Да вземат да дадат дивидента най накрая.
    Какво мислиш ще стане след като го дадат?

    Коментар


    • Да вземат да дадат дивидента най накрая.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Определено това е най-горещата позиция на БФБ. Кой продава е ясно - микс от голям инвеститор и спекуланти. Но кой купува? От днес е ясно, че доста спекуланти са вътре. Виждаме как слагат 50000 акции през 2 ст. маймуните. Кой е обаче големият купувач покрай тях?

        Коментар


        • Пак почнаха ,да видим как ще свърши днес
          rasovski

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff
            Първоначално изпратено от Kiro
            Как другите си платиха дивидента , а БРЕФ не могат
            Абе законът позволява да изплащат до декември. Не разбирам какво се притеснявате. Да не мислите, че ще гласуват дивидент и след това няма да го дадат. (надявам се времената на пирамидите да са зад нас). БРЕФ имат трудности, защото имат да изплащат огормен дивидент - 1/4 от капитала. Кое друго сравнимо дружество е изправено пред подобна ситуация?
            А ти някога изобщо да си чувал за дружествен договор,устав или нещо подобно????
            Да си наясно случайно ,че закона урежда общите положения ,а устава е меродавен в на нашия случай.
            Наясно ли си ,че неспазването на решенията на общото събрание е дори основание за изключване на съдружник и за смяна на управляващото дружество.

            Да не коментираме,че КФН явно не предприема никаши действия.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro
              Как другите си платиха дивидента , а БРЕФ не могат
              Абе законът позволява да изплащат до декември. Не разбирам какво се притеснявате. Да не мислите, че ще гласуват дивидент и след това няма да го дадат. (надявам се времената на пирамидите да са зад нас). БРЕФ имат трудности, защото имат да изплащат огормен дивидент - 1/4 от капитала. Кое друго сравнимо дружество е изправено пред подобна ситуация?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от frei1974
                Ам не знам но според мен спадът при имотите предстой-другото е свързано с дивидента-какво правим ако решат да го махнат-колко ще е тогава цената -пенсиите го държат заради дивидента.Иначе дружеството е добро но ако запазят дивидента.

                Не е така, повярвай ми просто. Следя позицията от доста време и действително около 200 000 акции кешираха печалба. Другите си бяха чисти покупки от някой, който си прави доста приличен пакет.
                Ако беше заради промените в закона - защо тогава другите АДСИЦ-и не падат по този начин? Не е това, но то затова има продавачи и купувачи на борсата - всеки си очаква различни неща.

                Коментар


                • Как другите си платиха дивидента , а БРЕФ не могат

                  Коментар


                  • Ам не знам но според мен спадът при имотите предстой-другото е свързано с дивидента-какво правим ако решат да го махнат-колко ще е тогава цената -пенсиите го държат заради дивидента.Иначе дружеството е добро но ако запазят дивидента.

                    Не е така, повярвай ми просто. Следя позицията от доста време и действително около 200 000 акции кешираха печалба. Другите си бяха чисти покупки от някой, който си прави доста приличен пакет.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от frei1974
                      Хахахх разсмя ме -може да се каже и така излиза някой с много информация и не по-малко пари-и влиза някой с пари-тука доскоро цената беше 0,30ст-може да се каже че и някой си инкасира печалбата-и пак само размисли.
                      Първоначално изпратено от ghettoff
                      Влиза някой с много информация и много пари. Излиза скандинавската банка или естонците.
                      Не е така, повярвай ми просто. Следя позицията от доста време и действително около 200 000 акции кешираха печалба. Другите си бяха чисти покупки от някой, който си прави доста приличен пакет.

                      Коментар


                      • Дано да е договорено излизането инак цената пак може да падне на 0.30

                        Коментар


                        • Хахахх разсмя ме -може да се каже и така излиза някой с много информация и не по-малко пари-и влиза някой с пари-тука доскоро цената беше 0,30ст-може да се каже че и някой си инкасира печалбата-и пак само размисли.
                          Първоначално изпратено от ghettoff
                          Влиза някой с много информация и много пари. Излиза скандинавската банка или естонците.

                          Коментар


                          • Влиза някой с много информация и много пари. Излиза скандинавската банка или естонците.

                            Коментар


                            • Ако е така интересно кой влиэа
                              rasovski

                              Коментар


                              • Може пак някой да излиза

                                Коментар

                                Working...
                                X