IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Има нещо което ние не знаем. А колко ще е ако се продаде Камбаните

    Коментар


    • аз очаквам 4 до 5 ст за миналата година.
      Според мен Ъп-а тук идва от очакването през тази година да продадат БЦ Камбаните(колкото и да не ми се иска)

      Коментар


      • Колко дивидент очаквате

        Коментар


        • Добре че заредих на 0.32

          Коментар


          • какво става тук? никой не пише само купувате
            Ще се сетите вие че акцията е добра ама...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от znae6t Разгледай мнение
              Мисля, че тук имаме основание да се надяваме на цена от 1 лев през 2011 година. Неслучайно близкият до тях посредник СИС, както и Булбанк периодично изкупуват натрупаното предлагане, както се случи и днес между другото.
              дано да познаеш съдейки по ник-а ти.

              Коментар


              • Мисля, че тук имаме основание да се надяваме на цена от 1 лев през 2011 година. Неслучайно близкият до тях посредник СИС, както и Булбанк периодично изкупуват натрупаното предлагане, както се случи и днес между другото.

                Коментар


                • Тук влязох след големия дивидент и си мислех че съм закъснял, но какво стана вече имам 11% дивидентна доходност и 47% капиталова печалба!!! Евала братлета не съм вярвал че от АДСИЦ ще печеля повече от колкото от другите акции!!!
                  Браво само на гореееееее
                  Last edited by tony1975; 29.12.2010, 18:27.

                  Коментар


                  • Добри са дано така да се развиват и за напред- много професионално се управляват асктивите. Разбира се като акционери очакваме още от тях

                    Коментар


                    • Да прав си!
                      Хубавото тук е, че земята като актив им е поскъпнала поне 100% над цената на придобиване, а от друга страна акции на БРЕФ човек може да си купи на 50% под номиналната стойност.
                      И при Булленд е така, там плюс е че нямат никакви задължения - следя ги с интерес.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Браво на лъвчетата!!!
                        Всички АДСИЦ продават земя - явно наистина стана малко надценена.
                        БЦ е отдаден на 96% супер! Въпреки че Кумру ще каже че догодина ще му намерим добър купувач(и най-вероятно така ще стане) ми се иска в настоящата пазарна ситуация да прибираме хубаво наемче от там и да си плащаме сочно дивидентче.
                        Успех на всички съкооператори тук!
                        Зависи Тони,всеки си мисли,че цената на земятя е висока ама тя не е.Такъв актив много не е за продаване,въпреки че аз им продавах земя на 150,160,190,235 лева,така че не са продали на загуба.Но...нали знаеш.И аз имам вече доста акции тук.(Не е препоръка да си купувате акции от тук нали знаете,а и изобщо не купувайте акции от никъде.)

                        Коментар


                        • Те вместо да си гледат клиентите нали се занимават с големи работи- БАЛИП и прочие

                          Коментар


                          • Да бе

                            Коментар


                            • Абе да се обадим на Бенчмарк ФИ да вземат някой от наемателите които "молим" да освободят Камбаните
                              Нямам лоши чувства към Бенча просто ме засърбя да го кажа.
                              Last edited by tony1975; 16.12.2010, 19:06.

                              Коментар


                              • Браво на лъвчетата!!!
                                Всички АДСИЦ продават земя - явно наистина стана малко надценена.
                                БЦ е отдаден на 96% супер! Въпреки че Кумру ще каже че догодина ще му намерим добър купувач(и най-вероятно така ще стане) ми се иска в настоящата пазарна ситуация да прибираме хубаво наемче от там и да си плащаме сочно дивидентче.
                                Успех на всички съкооператори тук!

                                Коментар

                                Working...
                                X