IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975
    защо мислиш така?
    аз като гледам цялото бфб ще е леш!!!
    ама това е добър урок за двата адсиц-а с много кеш!!!
    Кат си тръгнал на тая струна - мене да питаш по малък риск си е така с бол кеш отколкото левърджнати до шията като някои твои фаворити.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975
      така АТЕРА са имали 1трим 64млн. по сметки и депозити.
      Дали са 34млн. дивидент
      остават 30млн. - тук болката може да е по-голяма
      Охааа, май ще купуваме Атерки под евро...а и дивидентите таман идват като по поръчка
      Майтап бе Уили

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vigilant Разгледай мнение
        За предходен период при 25.5 млн. имат 367х. - почти двойно, за Q1 2013 са на 5% - инф. не е достатъчна за категорични изводи , но дано поне са преструктурирали. И да имат и да нямат ситуацията пак показва едно - за такъв тип дружество висенето дълго време с толкова кеш е неразумно и рисково. Дано поне институционалните сега ги притиснат да се поразмърдат.

        Аааа, ние тук от кога приказваме, че на тия пари трябва да им се намери място, ама нейсе. Мениджмънта си бил знаел....
        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975
          а ниско бе ти да не мислиш че на 19млн, дават същата лихва каквато на 50К? Много по-малка е!!!

          За предходен период при 25.5 млн. имат 367х. - почти двойно, за Q1 2013 са на 5% - инф. не е достатъчна за категорични изводи , но дано поне са преструктурирали. И да имат и да нямат ситуацията пак показва едно - за такъв тип дружество висенето дълго време с толкова кеш е неразумно и рисково. Дано поне институционалните сега ги притиснат да се поразмърдат.

          Коментар


          • Тони , вся малко смут тука - въпроса си е съвсем на място. Хвърлих едно око на отчета - за Q1 имат приходи от лихви 193х. при 19 400х. кеш и депозити - лихвата е под 4%, което ми се струва ниско за КТБ ( освен ако МНИ не прибира такса управление ). Дано не са се ушили с кеша.

            Не е препоръка - имам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975
              ех 30 стинки на БФБ всичко е кръговрат да
              ами при 30стинки кеш на акци и цена 55стинки само гледай
              Другата седмица ще се започне със съзерцаването на пораженията от ripple effect и броенето на така наречените casualties. A такива ще има.
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975
                дано си прав - остава да гадаем
                Той ония Скарли ООД и Брешков уж банкери го дават - дано са се усетили на време, ама на!
                От кога пеем не дръжте толкова кеш!
                Аз поне два пъти съм ревал срещу държането на толкова кеш. Дано да са се усетили и да са спасили парите, щото иначе можем да видим пак цена около 30 ст. и под нея.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975
                  интересно дали някои от милионите тук и на АТЕРА не са в КТБ?
                  Ееееее, а стига де. Пепел ти на устата!
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Или аз не мога да чета, или ти не можеш да пишеш.
                    Голям/ а си, не може да си сравняваме сапите .
                    Моля те, кажи обаче нещо за бъдещето, а не само за миналото
                    Ами сега ще падаме а догодина ако са сдобием с правителство ще порастем малкичко.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                      Ами нямам представа за каква лъжа говориш.Сигурно имаш впредвид дето се надлъгвате колко щяла да расте борсата ама иначе като го погалят сапа пораства .
                      Или аз не мога да чета, или ти не можеш да пишеш.
                      Голям/ а си, не може да си сравняваме сапите .
                      Моля те, кажи обаче нещо за бъдещето, а не само за миналото
                      Last edited by 15%; 11.06.2014, 23:14.
                      Пътека се прави камък по камък!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Risteto Разгледай мнение
                        Пффф вече съм по-спокоен
                        Така ми харесваш вече.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Не не не дръж си я.Може да си я целуваш даже всяка вечер.Аз я разкарах преди месец.Освободих кеш за спада на борсата който очаквах.Дръж си я колкото искаш.
                          Пффф вече съм по-спокоен

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Ташунко, кажи честно - расте ли ти сапата при всяка лъжа
                            Ами нямам представа за каква лъжа говориш.Сигурно имаш впредвид дето се надлъгвате колко щяла да расте борсата ама иначе като го погалят сапа пораства .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Не не не дръж си я.Може да си я целуваш даже всяка вечер.Аз я разкарах преди месец.Освободих кеш за спада на борсата който очаквах.Дръж си я колкото искаш.
                              Ташунко, кажи честно - расте ли ти сапата при всяка лъжа
                              Пътека се прави камък по камък!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Risteto Разгледай мнение
                                Кажи сега че и тук си влязъл ако е така колкото и да ми харесва акцията ще трябва да продам.
                                Не не не дръж си я.Може да си я целуваш даже всяка вечер.Аз я разкарах преди месец.Освободих кеш за спада на борсата който очаквах.Дръж си я колкото искаш.

                                Коментар

                                Working...
                                X