IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.investor.bg/novini-i-anal...sofiia,177216/

    Коментар


    • дивидента е вложен!
      Тая тапа на 54 вдигнаха ли я леко от СИС или пак ще я сложат?

      Коментар


      • Ами заради потенциала ги стискаме тия акции

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          И при мен дивидента дойде. Иначе имат изключително ценни земи и аз се надявам да "изплющят" едни сериозни средства и да кротнат и те, и МНИ и ние
          ами дано са си направили сметката:

          2.9 Проект – Инвестиционни имоти в град София – Околовръстен път
          През 2006-2007 година Дружеството закупи 6 парцела в полите на Витоша в съседство на
          вече реализирания проект – Камбаните Бизнес Център (КБЦ). След тяхното обединение
          общата площ на закупените от ФНИБ имоти бе 18,052кв.м. След продажбата на част от
          имотите през 2011г. собственост на Дружеството останаха 10,671 кв.м., които в края на
          миналата година бяха вкарани в регулация.
          Така оформилият се терен се намира в района на „Вилна зона Малинова долина –
          Бункера” в София, кв.Симеоново. Комбинацията от чистия въздух от Витоша, добрата
          транспортна инфраструктура на Околовръстното шосе, близостта до ново изградения
          „Резиденшъл Парк София” и до Бизнес Парк София, както и множеството търговски
          обекти в околността, дават една отлична перспектива за реализация на бъдещ проект.
          През изминалото тримесечие Дружеството стартира процес по проектиране на бъдеща
          многофункционална сграда върху ново регулираните имоти. По предварителни данни
          върху имотите се очаква да бъде развит проект за около 10 хил.кв.м. РЗП над земята,
          който ще предложи възможно най-добрите офис условия на бъдещите наематели.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            при три обекта под наем и близо 20млн на депозит, няма и стотинка печалба за ПОЛОВИН година - мисля че е доста лош резултат за нас(иначе за МНИ си е добър).
            Тепърва ще харчат още за тая сграда.... очаквам повече момчета!!!
            И при мен дивидента дойде. Иначе имат изключително ценни земи и аз се надявам да "изплющят" едни сериозни средства и да кротнат и те, и МНИ и ние
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • при три обекта под наем и близо 20млн на депозит, няма и стотинка печалба за ПОЛОВИН година - мисля че е доста лош резултат за нас(иначе за МНИ си е добър).
              Тепърва ще харчат още за тая сграда.... очаквам повече момчета!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                Е браво! Супер корпоративна политика, като го няма ДВИ и те не отговарят на запитвания. Супер! Ми да го направят като при истинската държавна администрация, някой като е в отпуск, със заповед се назначава друг отговарящ лично и за задълженията на ДВИ. Абе и бизнеса ние като администрацията в страната, донякъде е като в истинския свят.
                Само като знам фирмите, в другите страни какво правят, то е-майли, то препоръки по позицията, шест месечни разяснения по стратегиите за развитие, защо са взели еди какво си решение, то разяснения как да си опишеш приходите от дивиденти в данъчната декларация, презентации...ама нали сме си в БГ, все се съгласяваме и си плюем тихичко.
                в България сме приятели...опсс..дупка

                Коментар


                • оп дивидент!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                    ДВИ е в отпуск. Като се върне ще ти отговори. Мисля че в понеделник ще е
                    Е браво! Супер корпоративна политика, като го няма ДВИ и те не отговарят на запитвания. Супер! Ми да го направят като при истинската държавна администрация, някой като е в отпуск, със заповед се назначава друг отговарящ лично и за задълженията на ДВИ. Абе и бизнеса ние като администрацията в страната, донякъде е като в истинския свят.
                    Само като знам фирмите, в другите страни какво правят, то е-майли, то препоръки по позицията, шест месечни разяснения по стратегиите за развитие, защо са взели еди какво си решение, то разяснения как да си опишеш приходите от дивиденти в данъчната декларация, презентации...ама нали сме си в БГ, все се съгласяваме и си плюем тихичко.
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      аз писах но не ми отговориха!
                      викаш да не им пречим че както са се разработили?!?!
                      ДВИ е в отпуск. Като се върне ще ти отговори. Мисля че в понеделник ще е
                      Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                        Нямат кеш в корп. Да не има досаждате всички поред, защото когато звънях, казаха че че е имало и други обаждания с този въпрос
                        аз писах но не ми отговориха!
                        викаш да не им пречим че както са се разработили?!?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
                          Някой интересувал ли се е къде се държи КЕШ-а ...Ако се пише на ДВИ дали ще дадат инфо
                          Нямат кеш в корп. Да не има досаждате всички поред, защото когато звънях, казаха че че е имало и други обаждания с този въпрос
                          Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                          Коментар


                          • Някой интересувал ли се е къде се държи КЕШ-а ...Ако се пише на ДВИ дали ще дадат инфо

                            Коментар


                            • Вчера гледам съм закачил 5000 бр на 0.502 лв.Това добре долу горе ама липсва динамика тук.Кекава търговия.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                зависи къде е кеш-а, щот от него ако останат само 200хил
                                Имам малко и не препоръ4вам нищо!
                                +11111

                                Коментар

                                Working...
                                X