IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    тук голям минус(освен отвратителния сайт и таксите на ОД) са "спящите активи".
    Ей го пари заровени в терен до Видин - спят нищо не носят и се обезценяват най-вероятно, до Велико Търново - тоже, до Созопол и там замразена работата, градът на Анжел близо до София и там..... и така половината набран капитал - едни 30млн спят и нищо не носят!
    Ами за туй е мудна тая акция.Умряла работа.Харесваше ми ама се поизложиха.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
      Утре мисля да пълня ако слезе под .53
      Значи няма да пълниш, или поне не утре
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        тук голям минус(освен отвратителния сайт и таксите на ОД) са "спящите активи".
        Ей го пари заровени в терен до Видин - спят нищо не носят и се обезценяват най-вероятно, до Велико Търново - тоже, до Созопол и там замразена работата, градът на Анжел близо до София и там..... и така половината набран капитал - едни 30млн спят и нищо не носят!
        Утре мисля да пълня ако слезе под .53

        Коментар


        • тук голям минус(освен отвратителния сайт и таксите на ОД) са "спящите активи".
          Ей го пари заровени в терен до Видин - спят нищо не носят и се обезценяват най-вероятно, до Велико Търново - тоже, до Созопол и там замразена работата, градът на Анжел близо до София и там..... и така половината набран капитал - едни 30млн спят и нищо не носят!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Е, точно де, това казах и аз. Разбирам те и те подкрепям. Споделяме една и съща логика, само дето на мен ми стигат 50%, а ти искаш 70% отстъпка. По-лаком си от мен де.
            Колкото по ниско влизане толкова по добре .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              Еми като вещаеш подобни бури - ПРОДАВАЙ!!!
              Ти луд ли си да имаш артии, и то 60% при тази обстановка?
              Ами зависи на каква цена съм ги взимал или на колко съм ги усреднил .Нали знаеш че си продавам после купувам.Питай статистика ми той знае най добре ама нещо не го виждам у форумчето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи.Аз не се интресувам толкова от това колко ми е нарастнал портфейла в даден момент а дали съм увеличил експозицията по позициите в които съм инвестирал.За мен е важно да се възползвам от всяко низходящо движение и да увеличава бройката артии при компании които смятам за читави.
                Е, точно де, това казах и аз. Разбирам те и те подкрепям. Споделяме една и съща логика, само дето на мен ми стигат 50%, а ти искаш 70% отстъпка. По-лаком си от мен де.
                “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  40 % съм в кеш
                  Еми като вещаеш подобни бури - ПРОДАВАЙ!!!
                  Ти луд ли си да имаш артии, и то 60% при тази обстановка?
                  Пътека се прави камък по камък!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                    Ташунко, много ни обсебваш тази вечер! Кажи по същество - колко % си на кеш и колко в акции към този момент?
                    40 % съм в кеш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                      За да падне, нали трябва нещо да я спъне, бре Ташуне?
                      Аз куци коне не купувам, за туй съм и тук

                      Не е препоръка за нищо!
                      Коня не е куц. Даже е расов, НО продавача е голям.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Ако падне стабилно защо не.После при всички случаи ще направи едни 20% нагоре.На мен толкова ми стигат.Не съм алчен.
                        За да падне, нали трябва нещо да я спъне, бре Ташуне?
                        Аз куци коне не купувам, за туй съм и тук

                        Не е препоръка за нищо!
                        Mнението не е препоръка за търговия с ЦК!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи.Аз не се интресувам толкова от това колко ми е нарастнал портфейла в даден момент а дали съм увеличил експозицията по позициите в които съм инвестирал.За мен е важно да се възползвам от всяко низходящо движение и да увеличава бройката артии при компании които смятам за читави.
                          Ето защо постоянно в главата ти е само песимизъм......."Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи". Достойна конкуренция си на Мастъра. Той за толкова години все една и съща песен пее. Не помръдна и грам.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи.Аз не се интресувам толкова от това колко ми е нарастнал портфейла в даден момент а дали съм увеличил експозицията по позициите в които съм инвестирал.За мен е важно да се възползвам от всяко низходящо движение и да увеличава бройката артии при компании които смятам за читави.
                            Ташунко, много ни обсебваш тази вечер! Кажи по същество - колко % си на кеш и колко в акции към този момент?
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                              Вожда си е прав за себе си, той лично предпочита да си осигури още по-голям от така наречения "margin of safety" и да се възползва от нестабилността на пазара. Нали Вожде?
                              Да ти кажа верно че нестъбилноста на пазара по ме кефи.Аз не се интресувам толкова от това колко ми е нарастнал портфейла в даден момент а дали съм увеличил експозицията по позициите в които съм инвестирал.За мен е важно да се възползвам от всяко низходящо движение и да увеличава бройката артии при компании които смятам за читави.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от onakilev Разгледай мнение
                                Не мога да разбера как чакаш да пада цената на компания, която харесваш (и то след такава година). Това ще означава, че цялата ситуация в БГ се скапва, тогава пък за чий да инвестираш. Не ти разбирам стратегията
                                Не е препоръка за нищо!
                                Ако падне стабилно защо не.После при всички случаи ще направи едни 20% нагоре.На мен толкова ми стигат.Не съм алчен.

                                Коментар

                                Working...
                                X