IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой знае колко имат за чистене?
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Абе, и тук ли почнаха чужденците да чистят. Баси, все натискат някъде
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
        Правилно.
        Някои са на всеки километър, ний пък на всяка стинка...


        Според мен е вид сигнал, -вчера от челна 1800- само 1530бр и днес също само 1420бр. - много ще да са - въпреки че ги поемат големите , да не се разсърди само нашия приятел , че тогава .... дим да ни няма , за сега са през ЕлЕнци

        Коментар


        • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
          Пак не ми довършиха поръчката - ще я сваля още малко и с повече
          Правилно.
          Някои са на всеки километър, ний пък на всяка стинка...

          Коментар


          • Пак не ми довършиха поръчката - ще я сваля още малко и с повече

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
              Вижте тези тук какво правят, не можем ли и ние да направим нещо?

              http://www.investor.bg/novini-i-anal...-imoti-197212/
              То да не се стига до там, че... А бе я софиянци да кажат нещо за локацията на нашата сграда. Тази "Малинова долина" как ще конкурира бизнес-сградите по "Цариградско", освен с цени?
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                Вижте тези тук какво правят, не можем ли и ние да направим нещо?

                http://www.investor.bg/novini-i-anal...-imoti-197212/
                мда видях познати имена - но при нас нямаме такъв проблем са мажо все пак!

                Какво ще кажете за изсипванията тези дни?

                Коментар


                • Вижте тези тук какво правят, не можем ли и ние да направим нещо?

                  http://www.investor.bg/novini-i-anal...-imoti-197212/
                  “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение
                    Добре дошъл обратно , за мен определящо е ниското P/B (около 0.41), както и перспективата за 5%+ дивидентна доходност след 2 г. Дотогава счетоводната стойност (около 1.11) би трябвало да продължи да набъбва. Отделно може да има ефект ако цените на имотите продължават да набабъбват през идните години.

                    И аз понакупих този месец, макар и не точно около 0.45.

                    Имам акции в дружеството!
                    ??? Бате Тони никога не е напускал кораба!!!
                    Тук и в Софарма ще съм до своя край(или до техния недай боже).
                    Тук най--много харесвам мениджмънта, наемите и имотите!!!

                    Моля който иде на 30-ти попитайте какво ще правят с вече регулираните 20млн. "активни пасиви" в Младост и на Морето - БЛАГОДАРЯ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      бате ви Тони днес намаза малко филията
                      Добре дошъл обратно , за мен определящо е ниското P/B (около 0.41), както и перспективата за 5%+ дивидентна доходност след 2 г. Дотогава счетоводната стойност (около 1.11) би трябвало да продължи да набъбва. Отделно може да има ефект ако цените на имотите продължават да набабъбват през идните години.

                      И аз понакупих този месец, макар и не точно около 0.45.

                      Имам акции в дружеството!

                      Коментар


                      • "Има само едно нещо, което е по-хубаво от гърненце с мед… и това са две гърненца с мед." МЕЧО ПУХ
                        За някои тренд-инженери може би точка на пречупване е 43.
                        И аз купих от Елана
                        Last edited by 1984; 24.06.2015, 22:24.

                        Коментар


                        • бате ви Тони днес намаза малко филията

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            лъжат гадовете - онези са на жената!

                            аз си запазих една почти чиста привилегирована акция на енемона - да ми напомня колко не разбирам и колко мошенници има и наблягам на здравословна храна и отдих
                            още да беше слушал батката и щеше да имаш още повече енемони, елтоси, инсчета и т.н. "много подценени ама с голяма перспектива"
                            Last edited by precakanoto; 22.06.2015, 01:32.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • добре де, тук при пазарна 30млн, тоя продавач два пъти ли излиза бе м@мка му - няма край!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Аз не ти вярвам защото в списъка на акционерите в едно дружество пише други неща
                                лъжат гадовете - онези са на жената!

                                аз си запазих една почти чиста привилегирована акция на енемона - да ми напомня колко не разбирам и колко мошенници има и наблягам на здравословна храна и отдих

                                Коментар

                                Working...
                                X