IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • По колко процента направихте

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
      Тоест всички купували на ниските нива са инсайдъри, така ли?! Ти да видиш!
      Я, аз съм бил инсайдер без да разбера! Яко!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
        Тоест всички купували на ниските нива са инсайдъри, така ли?! Ти да видиш!
        Не мога да разбера защо той си мисли, че обратния сплит е причина за ръста тук? Последното нещо, което ме е интересувало по време на покупките ми е това. Даже не съм сигурен, че ако зависеше от мен, щях да го направя.
        Пътека се прави камък по камък!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          Не е балонера, но много грозно се експлоатира тази акция, един обратен сплит, се оказа стимула за 20% повишение в цената Естествено инсайдърите пак се облажиха а тези дето останаха заклещени в момента, ще си почакат
          Тоест всички купували на ниските нива са инсайдъри, така ли?! Ти да видиш!
          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            Не е балонера, но много грозно се експлоатира тази акция, един обратен сплит, се оказа стимула за 20% повишение в цената Естествено инсайдърите пак се облажиха а тези дето останаха заклещени в момента, ще си почакат
            Мисля, че най-доброто тук тепърва предстои, просто трябва време!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
              Ти на процедурите прецаквация ли им викаш? Я да кажеш и тука, таз балониера кога я чакаме да гръмне?

              Имам тука!
              Не е балонера, но много грозно се експлоатира тази акция, един обратен сплит, се оказа стимула за 20% повишение в цената Естествено инсайдърите пак се облажиха а тези дето останаха заклещени в момента, ще си почакат
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                Абе дреме ми дали сме в индексите. Тъкмо индексните фондове да разпродадат малко.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Crusible Разгледай мнение
                  Я да кажеш и тука, таз балониера кога я чакаме да гръмне?
                  Самото му присъствие в темата е повод за здравословен оптимизъм.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    Нали уж беше спиране за 3 дни
                    На прецаквация ми прилича
                    Ти на процедурите прецаквация ли им викаш? Я да кажеш и тука, таз балониера кога я чакаме да гръмне?

                    Имам тука!

                    Коментар


                    • Абе дреме ми дали сме в индексите. Тъкмо индексните фондове да разпродадат малко.
                      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                      Коментар


                      • И като гледам може и мястото им в Софикс да изтине през това време
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Нали уж беше спиране за 3 дни
                          На прецаквация ми прилича
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                            Очаквания за цената днес?
                            Няма цена днес!

                            Спирането на търговията ще продължи докато впишат всичко в ТР, ЦД, КФН и БФБ. И ни извадиха от 4-5 индекса вчера.

                            Коментар


                            • Очаквания за цената днес?
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от JaG Разгледай мнение
                                Казаха че ще ги изкарат. Зора за кворума този път беше защото ако се отложи събранието ще бъдат върнати в индекса чак септември. Сега казаха че през март ще ги върнат.
                                Не мисля,че е голяма болка изваждането - индексните фондчета са само 2 и с малки активи,а и БРЕФ е с ниско тегло в тях.
                                Първата десетдневка на март (вероятно 8.3) ще станат ясни влизащи и напускащи,а от 21.3.ще се търгува новия състав.

                                Коментар

                                Working...
                                X