IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро!
    Някой да е попадал на инфо за приключване на сделката със земите в Младост? Срока според отчета не - до края на ноември,,,
    Има около 1,9млн Е предплатени...

    Коментар


    • Едната спирка на метрото ще е на метри от новата сграда в Тех Парка, а другата на метри от Бриколажа, дето и той сигурно на някакъв етап ще се развие в подобна посока. Все радващи новинни за БРЕФ.

      http://www.capital.bg/politika_i_iko..._do_slatina_i/

      Коментар


      • Много съм благодарен на смешника, накарал ме да си купя 1 акция на себестойност 4.181лв!
        Следващия път само се обадете - ще ви преведа 1лв да се почерпите и няма да искам да ви взема и хартийката.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от buyvalue Разгледай мнение

          "Любимото брефче" - това не ми звучи като трезва преценка! И аз имам предпочитани акции и у нас и на вън, но все пак да вметна, че всякакви чувства в тая игра замъгляват преценката и пречат на вярно решение. Дано да вземеш дивидент пък и цената ако може да се качи, че в някои случай дивидентът бива "изяден" от спада на цената - да не ни е химера да капнат няколко стинки дивидент на фона на няколко лева изпаряващи се от цената - дано не!
          ПС. Нещо ме смути ! "щяхме"; "финишираме"; "раздадем"??? това склонение ми навява, че изглежда си от мениджмънта на компанията? Ако е така, да не ни надъхваш по форумите, че и аз си купих на 2.25, но бих се разделил на 2,20 веднага!
          грешиш, ех да бях от МНИ какви мазни такси щях да прибирам!
          Ами при тези цени на другите компании и аз се замислям да допълвам тук!
          Колко виждаш дивидента?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Натиска някой любимото ми брефче ама догодина по това време да не плаче и да си ги търси обратно
            За 9м имаме 2,5млн печалба и ако не са тия прословути преоценки, щяхме и догодина сигурно ще финишираме с резултат от поне 3,3млн печалба, от които ако раздадем за дивидент едни 3млн ще съм много доволен!
            Поздрави имам и си ги стискам!
            "Любимото брефче" - това не ми звучи като трезва преценка! И аз имам предпочитани акции и у нас и на вън, но все пак да вметна, че всякакви чувства в тая игра замъгляват преценката и пречат на вярно решение. Дано да вземеш дивидент пък и цената ако може да се качи, че в някои случай дивидентът бива "изяден" от спада на цената - да не ни е химера да капнат няколко стинки дивидент на фона на няколко лева изпаряващи се от цената - дано не!
            ПС. Нещо ме смути ! "щяхме"; "финишираме"; "раздадем"??? това склонение ми навява, че изглежда си от мениджмънта на компанията? Ако е така, да не ни надъхваш по форумите, че и аз си купих на 2.25, но бих се разделил на 2,20 веднага!
            Last edited by buyvalue; 17.11.2017, 21:50.
            IM d best

            Коментар


            • Натиска някой любимото ми брефче ама догодина по това време да не плаче и да си ги търси обратно
              За 9м имаме 2,5млн печалба и ако не са тия прословути преоценки, щяхме и догодина сигурно ще финишираме с резултат от поне 3,3млн печалба, от които ако раздадем за дивидент едни 3млн ще съм много доволен!
              Поздрави имам и си ги стискам!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                Аз следя и темата и компанията ама не виждам какво да кажа и затова не казвам нищо
                За мен добра компания е малко силно казано. По-скоро бих се изразил че не е лоша. Дали чакам биг краш? Не съм баба Ванга за да знам. Просто за сега не виждам от какво могат да се вадят пари. Няма история на която да повярвам и затова съм "ПАС" Забил съм се в реалният бизнес, донякъде по неволя и не отделям много време за борсата та може и да не съм много в час.
                Ясно, при твоите критерии за инвестиция напълно те разбирам че си пас Успех в бизнеса!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                  Нямах предвид БРЕФ а за целият глобален пазар ! Пиша в тая тема защото Тони го е споменал тук и Алонсо следи темата, а и неговото мнение ми е винаги интересно.

                  БРЕФ е добра компания !
                  Аз следя и темата и компанията ама не виждам какво да кажа и затова не казвам нищо
                  За мен добра компания е малко силно казано. По-скоро бих се изразил че не е лоша. Дали чакам биг краш? Не съм баба Ванга за да знам. Просто за сега не виждам от какво могат да се вадят пари. Няма история на която да повярвам и затова съм "ПАС" Забил съм се в реалният бизнес, донякъде по неволя и не отделям много време за борсата та може и да не съм много в час.
                  Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение


                    Не съм му адвокат на колегата - но ставате нахални.
                    Всеки сам си взема решения какво да прави с акциите си.
                    Днес веднъж Алонсо Ви го обеснява ,че всеки има поне 10 причини да продава и 1 да купува.
                    Не знам защо държите някой да споделя какво точно прави с акциите си след като информацията може да увреди интересите му.
                    Виж оня малкия бивш министър какво бе написал преди време - няма да Ви кажа какво мислим и правим , защото това означава да се застреляме в крака.( цитирам по памет ) , а той не борави с лични средства.
                    Така ,че някой от по-големите и успели инвеститори , ако реши да сподели нещо с нас,можем да му бъдем само благодарни и да не го тормозим.
                    Естествено всяка информация трябва да бъде пречупена през собствените ни виждания и разбирания и да не е водещо чуждото мнение.
                    Поздрави и пожелания за успехи !

                    Нямах предвид БРЕФ а за целият глобален пазар ! Пиша в тая тема защото Тони го е споменал тук и Алонсо следи темата, а и неговото мнение ми е винаги интересно.

                    БРЕФ е добра компания !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      Алонсо,

                      Тони изрази мнение че се подготвяш за Биг Краш ? Това вярно ли е ? И ако да кои рискове се появиха та си промени позицията ?




                      Не съм му адвокат на колегата - но ставате нахални.
                      Всеки сам си взема решения какво да прави с акциите си.
                      Днес веднъж Алонсо Ви го обеснява ,че всеки има поне 10 причини да продава и 1 да купува.
                      Не знам защо държите някой да споделя какво точно прави с акциите си след като информацията може да увреди интересите му.
                      Виж оня малкия бивш министър какво бе написал преди време - няма да Ви кажа какво мислим и правим , защото това означава да се застреляме в крака.( цитирам по памет ) , а той не борави с лични средства.
                      Така ,че някой от по-големите и успели инвеститори , ако реши да сподели нещо с нас,можем да му бъдем само благодарни и да не го тормозим.
                      Естествено всяка информация трябва да бъде пречупена през собствените ни виждания и разбирания и да не е водещо чуждото мнение.
                      Поздрави и пожелания за успехи !


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение

                        Защо да съм подпалил? Аз отговорих че не съм аз продавач. Просто ми стана интересно защо смятате че аз трябва да продавам и си зададох съответно моите си въпроси Опитвам се да разбера защо за някого трябва да има значение кой е продавача или купувача насреща му? Освен това за поне десети път ще повторя в този форум, че за мен има безброй причини да се продава дадена стока и само една причина да се купува. Или преведено на друг език това че някой си продава нещо по никакъв начин не означава че не го харесва, докато обратното правило за мен важи
                        Ти например си един от най-уважаваните от мен съфорумци. И аз си решил да продадеш мен какво ме бърка това? Може да си намерил по-добра инвестиция ама аз за момента нямам такава например. Може пък нещо в макроикономиката да те притеснява и да си решил да разпродадеш всичко. Може и да си решил че ти стига толкова профит. Или пък да те притеснява новият строеж нещо. Може пък да си затрябвали спешно пари за нещо друго или просто да си решил да зарежеш материалният живот и да заживееш на плажа в Гоа. Та пак да кажа: Причини за продажба много а за покупка е само една
                        Алонсо,

                        Тони изрази мнение че се подготвяш за Биг Краш ? Това вярно ли е ? И ако да кои рискове се появиха та си промени позицията ?




                        Коментар


                        • ако всички виждате дивидента 4ст, жалко! Но поне да минем през това чистилище и от там да расте яко!

                          Коментар


                          • Днес четох статии за планирана спирка на метрото на Арена Армеец, където точно е и парцела в София Тех Парк. Ще бъде просто перфектно ако има спирка на метрото точно там.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                              той би трябвало да е около 4 ст., ако не продават нещо)
                              Ако не продават и нещо друг освен тези парцели дето вече са договорени и според мен към 4 ст някъде. Ама ми се ще да продадат всичките земи дето са озеленяване, да има див 0, ама да знаем че е изчистено всичко и няма да се влачи по малко няколко години поред.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                                https://seb.se/pow/fmk/2500/portfoljer/v_SEB-EAST.pdf
                                с уговорката, че информираността за продавачи и купувачи може да повлияе на тактиката, но не и стратегията за търговия
                                Продавачът от 25 вероятно е SEB, който би трябвало да е занулил участието си тук
                                За останалите продавачи може да се гадае при съпоставяне на годишни и документи от ОСА

                                добавих малко днес - 17 ст. на година ме устройват(не дивидент ,той би трябвало да е около 4 ст., ако не продават нещо)
                                Той досега е поне 10 ст. И аз клъвнах малко ....Не е препоръка за нищо
                                Last edited by toto 2; 31.10.2017, 16:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X