IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение
    едни wereldhave можеш да си ги вземеш на yield от 7%, точно колкото е тук преди увеличението на капитала.
    И каква ти е файдата от тоя ийлд след като за цял 10г бичимаркет е 3пъти надоле, последните 2г - двойно... ?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от XY Разгледай мнение
      Някой може ли да обясни как така намалението на броя акции от 60 мил. - на 20 мил. не е одобрено от КФН и не е вписано в търговския регистър все още, а реално новите акции (20 милиона) вече се търгуват на борсата ?

      Какви рискове биха произтекли от това за акционерите?

      Благодаря!
      и как реши, че компания с ЕИК 131350366 не е с вписана промяна в ТР
      Не е одобрена промяната в номинала, който е все още 3лв.
      https://public.brra.bg/CheckUps/Veri...veCondition.ra

      Коментар


      • Някой може ли да обясни как така намалението на броя акции от 60 мил. - на 20 мил. не е одобрено от КФН и не е вписано в търговския регистър все още, а реално новите акции (20 милиона) вече се търгуват на борсата ?

        Какви рискове биха произтекли от това за акционерите?

        Благодаря!
        Мнението не е препоръка за сделки!

        Коментар


        • Някой ако чуе ДВИ-то - пък поканете го тук да драсне два реда.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
            Похвално е че си заинтересован адаш. Дай-боже и другите 50 липсващи процента да се заинтересуват. Относно новите събития в БРЕФ мога да те посъветвам да звъннеш на ДВИ за да знаеш има ли потенциален наемател или идеите около увеличението. Аз не върви да пиша тук такава информация по ред причини а и форума не е място за разпространяване на информация а за обсъждане на такава. Мен само ме дразни тази тъпотия с кворума и затова не ходя на ОСА, но този път за мен ще е добре всички да отидат, като предварително са получили цялата информация а не да разчитат да задават въпроси на място и тогава да решават как да гласуват.
            е сега събуди любопитството!
            Искаш да кажеш, че по тел. си придобил повече инфо?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              При мен БРЕФ в момента е над 6% и съм силно заинтересован от развитието.
              Похвално е че си заинтересован адаш. Дай-боже и другите 50 липсващи процента да се заинтересуват. Относно новите събития в БРЕФ мога да те посъветвам да звъннеш на ДВИ за да знаеш има ли потенциален наемател или идеите около увеличението. Аз не върви да пиша тук такава информация по ред причини а и форума не е място за разпространяване на информация а за обсъждане на такава. Мен само ме дразни тази тъпотия с кворума и затова не ходя на ОСА, но този път за мен ще е добре всички да отидат, като предварително са получили цялата информация а не да разчитат да задават въпроси на място и тогава да решават как да гласуват.

              Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Прав си не им работят. Ама не трябва да ги обвиняваме - от края на януари и скайп не бива, та какво остава тук.
                iorozov@gmail.com работи засега
                намерих те на едно друго място, с доста общи приятели

                Коментар


                • Прав си не им работят. Ама не трябва да ги обвиняваме - от края на януари и скайп не бива, та какво остава тук.
                  iorozov@gmail.com работи засега

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                    Не съм имал предвид да си ги мерим. За моите акции в този форум(без извънборсови) съм споменавал единствено %, или ако коментирам сделка - евентуално може да съм споменал бройка. При мен БРЕФ в момента е над 6% и съм силно заинтересован от развитието. Последно взех на 2,02 и мисля пак да сожа там ордер. КОгато казваш имам 100бр(както и в други теми си правил) остава малко неприятно чувство. Звучи малко като онези мили и симпатични хора, отдавна сложени в игнор листата, които биха обърнали света за да ми помогнат да взема правилно решение, нищо че те няма акции и не смятат да имат. В никакъв случай не искам да те обидя - малко съм пресилил нещата, но понеже си ми симпатичен на изказ, и +- споделям доста от менията ти, затова и споделям. Може би трябваше на лични.
                    не знам дали работят личните, дава ми някаква грешка(то какво ли работи в тоя форум - нито снимките им снимки, нито иконите им икони)

                    Коментар


                    • Не съм имал предвид да си ги мерим. За моите акции в този форум(без извънборсови) съм споменавал единствено %, или ако коментирам сделка - евентуално може да съм споменал бройка. При мен БРЕФ в момента е над 6% и съм силно заинтересован от развитието. Последно взех на 2,02 и мисля пак да сожа там ордер. КОгато казваш имам 100бр(както и в други теми си правил) остава малко неприятно чувство. Звучи малко като онези мили и симпатични хора, отдавна сложени в игнор листата, които биха обърнали света за да ми помогнат да взема правилно решение, нищо че те няма акции и не смятат да имат. В никакъв случай не искам да те обидя - малко съм пресилил нещата, но понеже си ми симпатичен на изказ, и +- споделям доста от менията ти, затова и споделям. Може би трябваше на лични.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Тони, все да те питам, както казваш 100бр - на каква бройка отговаря? Може и на лично.
                        нямам твоите обеми, ако искаш да се мерим. Приеми ги за 100

                        Коментар


                        • Тони, все да те питам, както казваш 100бр - на каква бройка отговаря? Може и на лично.

                          Коментар


                          • Oтдавна се каня да питам по-сведущи по въпроса от мен. Този обект в техпарка е (1) нещо за развитие на "start up"- и или (2) нещо с по-ясен бизнес модел? Ако е (1) какво е мнението на опитните в подобни инвестиции, има ли изобщо добри примери в това, аз се съмнявам!

                            Имах 8 хиляди книги миналата година по това време, намалих ги с 4 хиляди през последния месец.
                            Не е покана за продажба или купуване на книги от компанията, а само мнение.
                            Last edited by Professor; 04.02.2018, 10:22.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

                              в това мнение думата вярвам я има три пъти виж, никой не отрича, че имат няколко страхотни имота, тук проблема е структурата на финансирането на тех парка. всичко опира до това дали пф ще защитят своите интереси и тези на миноритарите. защото да кажем едно удвояване на капитала за сграда, която няма да е готова скоро прави бреф много непривлекателен. едни wereldhave можеш да си ги вземеш на yield от 7%, точно колкото е тук преди увеличението на капитала.
                              така е, прав си!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Чувал съм израза "Buy bad news!" и определено отчета за работата на БРЕФ и плановете им бяха лоша новина за мен!
                                Вярно е че и през предния бум при НИ бяха купили терените в Младост с планове от които излязоха на загуба...
                                Дано този път са си написали домашното. Вярно Тех парка е с чудесна локация и е вярно че тези момчета разбират от НИ и особено офиси.
                                Вярвам и че последните 20% в Камбаните ги държат след уговорка с някой от настоящите наематели за бъдещо разширение, а не че чак толкова не могат да ги пуснат на някой.
                                БРЕФ има три чудесни имота (Брико, Камбаните и СБП) които генерират чудесни наеми за около 6млн годишно. Вярвам че г-н Брешков няма да постави на риск чудесния фундамент и си е написал домашното с такава голяма инвестиция. Не вярвам да настъпят мотиката 2 пъти.
                                Хайде дано някой сподели новини от ОСА - зает съм на 28ми но ще чакам новини с интерес.

                                имам 100бр и не смятам да продавам!
                                в това мнение думата вярвам я има три пъти виж, никой не отрича, че имат няколко страхотни имота, тук проблема е структурата на финансирането на тех парка. всичко опира до това дали пф ще защитят своите интереси и тези на миноритарите. защото да кажем едно удвояване на капитала за сграда, която няма да е готова скоро прави бреф много непривлекателен. едни wereldhave можеш да си ги вземеш на yield от 7%, точно колкото е тук преди увеличението на капитала.
                                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                                Коментар

                                Working...
                                X