IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Уебинар на тема „Финансови резултати за трето тримесечие на 2019 и текуща информация за дейността на ФНИБ АДСИЦ“

    С настоящото уведомление искаме да Ви поканим в понеделник, 18.11.2019г., 11:00ч. на Уебинар на тема финансови резултати за трето тримесечие на 2019 и текуща информация за дейността на Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ.

    Уебинарът е с цел информиране и запознаване на по-широк кръг от инвеститори във Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ с финансовите резултати за третото тримесечие на 2019 и текущата дейност. Ще може да зададете въпросите си предварително в специално създадения за целта форум на страницата на уебинара или текущо по време на провеждане на самия уебинар.

    Коментар


    • Аз очаквам 13 ст. дивидент от 5 мил. печалба, 4.5 мил. за разпределяне. 400 хил. печалба от продажбата на земеделски земи.

      Коментар


      • И аз очаквам 9-10ст..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение
          Какви са очакванията за дивидент за 2019? 11 ст.?
          10ст съм си заложил да получа от 2019 и 2020, а после....ще видим
          5% доходност, докато чакам финала на сградата е добра утеха...
          Last edited by tony1975; 01.11.2019, 11:07.

          Коментар


          • Какви са очакванията за дивидент за 2019? 11 ст.?
            Мненията ми не са препоръка за търговия.

            Коментар


            • В тримесечния си неконсолидиран отчет към третото тримесечие на настоящата година „Фонд за недвижими имоти България" АДСИЦ обяви общо приходи от дейността за месец септември 2019 година в размер на 6.052 млн. лв. с натрупване от началото на годината.

              Компанията обяви и нетна печалба в размер на 3.372 млн. лв. с натрупване от началото на 2019 г.

              В публикувания отчет на „Фонд за недвижими имоти България" АДСИЦ прави впечатление и общият размер на разходите за дейността на дружеството, който е 2.680 млн. лв. Общата сума на активите на дружеството се повишава от 115.11 млн. лева към 30.06.2019 г. на 116.973 млн. лв. към 30.09.2019 г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от __cupid__ Разгледай мнение

                Маркан
                Мерси. Договора има ли го обявен някъде? Аз поне не мога да видя. Там би трябвало да има повече детайли откъм срокове, цени и тн. Като публична компания, бих очаквал да се обяви.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ivopashov Разгледай мнение
                  По принцип, най-трудно се излиза над земята. После темпото се вдига.

                  А всъшност кой строи? Спомням си от предния уебинар, че Маркан щяха да правят изкоп. Ама за после не се сещам някой да е споменавал кой ще строи.
                  Маркан

                  Коментар


                  • Маркан вече изливат железобетона на последния (или предпоследния) си етаж, докато строежа на ФНИ изостава с около година от първоначалния план, предвиждащ за Коледа 2020 да са готови.

                    Коментар


                    • По принцип, най-трудно се излиза над земята. После темпото се вдига.

                      А всъшност кой строи? Спомням си от предния уебинар, че Маркан щяха да правят изкоп. Ама за после не се сещам някой да е споменавал кой ще строи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        тук верно сме още около кота нула...

                        Не знам какъв им е графика, но за последните седмици не изглежда да са напреднали много. Ако скоро бъде насрочен уебинар, това би бил един от въпросите: "Върви ли по план строежа?"

                        Сградата в съседство май с по - бързи темпове я вдигат.
                        Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                        Коментар


                        • тук верно сме още около кота нула...

                          Коментар


                          • Като гледам темповете с които "напредва" строежа, скоро кредит няма да им трябва!

                            Коментар


                            • Тук скоро май трябва да чуем новина за подписан кредит или да се заговори за облигации. Въпреки че след договора с Бош вярвам че ще получат чудесни условия от банките

                              Коментар


                              • Факт е, че пощипва някой лекинко от акциите последните седмици, не й позволи да падне като други от СОФИКС, а даже нагоре, пакет ли ще мине скоро, като този от лятото на 2.12 или пък някоя положителна новина ще изстреля цената изведнъж, ще се види.

                                Надали АТЕРА да има нещо общо, не й е това играта, твърде дефензивна инвестиция, макар и солидният потенциал за ръст тук, пред който стоят все още доста неизвестни.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X