IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
    От известно време (поне от около 2 седмици, според мен) някой бавно и методично сипва на бидовете обирайки всичко до 1.600 - 1.610 лв/бр., след което в края на деня същият прави 1 крос и в обратна посока със символичен брой акции. Всичко това се вижда много ясно в увеличението на фрий-флоута на дружеството със съответния брой акции. Някакви предположения? Имам акции и допълвам по малко...
    Продавача не е само този с над 5%. Ето, например, увеличението във фрии-флоута в последните 3 седмици е с около 68К акции, а има изтъргувани над 254К за същия период (седмици 48-49-50). Вижда се, че някой от големите е решил да намали позицията, но няма лошо в това. Като гледам има си доста мераклии да си купят акции в диапазона 1,55-1,65.

    Коментар


    • От известно време (поне от около 2 седмици, според мен) някой бавно и методично сипва на бидовете обирайки всичко до 1.600 - 1.610 лв/бр., след което в края на деня същият прави 1 крос и в обратна посока със символичен брой акции. Всичко това се вижда много ясно в увеличението на фрий-флоута на дружеството със съответния брой акции. Някакви предположения? Имам акции и допълвам по малко...
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Димитър Марков – пропърти мениджър на "Фонд за недвижими имоти България" (ФНИБ) АДСИЦ, за предимствата на модерната сграда

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          ДНес на минус 5 градуса бачкаха хората по строежа! Впечатлих се...
          До -5 може и да се бетонира с добавки, но по-студено вече не е препоръчително.

          Коментар


          • Здравйте,
            Някой може ли даде коментар как се развиват нещата за фонда, предвид информацията от уебинара, развитието на новият проект и актуалната обстановка по света и унас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
              ДНес на минус 5 градуса бачкаха хората по строежа! Впечатлих се...
              E ми след като осигуриха кредитната линия нямат причини да се бавят. И без това началото на строежа се забави ако си спомняш. Текат срокове, има опасност от неустойки. Германците няма да ги пожалят.
              Vanitas vanitatum...

              Коментар


              • ДНес на минус 5 градуса бачкаха хората по строежа! Впечатлих се...
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Работното място след пандемията: Как се изгражда офис сграда, която да отговори на новата реалност - Money.bg

                  Коментар


                  • Дивидент в Карол.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение

                      Трябва да го свалиш в drop box или на PC за да гледаш цялото, около час е.
                      Да, получи се. Благодаря!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                        Мерси, но при мен зарежда само 15 мин. и спира, а се вижда че това не е всичко..
                        Трябва да го свалиш в drop box или на PC за да гледаш цялото, около час е.

                        Коментар


                        • Явно при всички е дошъл. Нещата тук може да са плавни, но за сметка на това са стабилни.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
                            Записът на уебинара е наличен през brefbg.com
                            Мерси, но при мен зарежда само 15 мин. и спира, а се вижда че това не е всичко..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VBT Разгледай мнение
                              При мен дивидента е наличен.
                              И моя "кацна"...
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Записът на уебинара е наличен през brefbg.com

                                Коментар

                                Working...
                                X