IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от penman
    Рибарче, такива въздухарчета като теб съм ги виждал многократно в психото, когато преди много години бях студент в 5-ти курс. А колкото до инвестирането в тази акция, чичо Манчо го е обяснил много точно в предни постове.


    Аз му отбелязвам ФАКТА ,че за 5 год няма НИКАКАВА капиталова доходност,той ми говори за дългосрочно инвестиране
    И то 5 години при световен булиш пазар на фондовите борси !
    А при 5г мечи пазар,какво ще стане ?
    Last edited by RUBLA; 05.10.2022, 20:55. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • За Груйчето няколко ФАКТА да отбележа.
      Значи цената днес, 2.06 ,е по-малка от тази преди 5 години ,която е била 2.30
      5г стискане за тоя където духа.
      Ами инфлацията ? Ами инфлацията тази година на "Пълен Провал" ?
      Нетно = много вътре + много пропуснати ползи ако тези пари бяха другаде

      А сега на тази идваща катастрофа в имотите ? Още в киреча и то много

      Коментар


      • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

        Приказката с имотите свърши.Оттък насетне само надолу.Много години подред.
        А дано

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Dam G Разгледай мнение
          Всеки довод има тежест, всяко мнение си има довод. Пъстър свят, Купонът на европейския имотен пазар наближава края си

          https://www.investor.bg/a/113-analiz...ava-kraya-si/2
          Приказката с имотите свърши.Оттък насетне само надолу.Много години подред.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Wile E. Разгледай мнение

            Не, тези акции не са ми при ИП.
            .... Дивидентът ще се изплаща със съдействието на „Централен депозитар“ АД: чрез съответния инвестиционен посредник за лицата с клиентски сметки при инвестиционни посредници; и чрез банката-депозитар на Дружеството - „Банка ДСК“ АД, за лицата без клиентски сметки при инвестиционни посредници. ...
            Това от Уведомлението на бреф за дивидент.
            Обади се на ДВИ да ти съдейства и да ти каже в кой клон го дават..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Акциите не са ли ти при инвестиционен посредник? Ако са - би трябвало да провериш там.
              Не, тези акции не са ми при ИП.
              .... Дивидентът ще се изплаща със съдействието на „Централен депозитар“ АД: чрез съответния инвестиционен посредник за лицата с клиентски сметки при инвестиционни посредници; и чрез банката-депозитар на Дружеството - „Банка ДСК“ АД, за лицата без клиентски сметки при инвестиционни посредници. ...
              Това от Уведомлението на бреф за дивидент.

              Коментар


              • Всеки довод има тежест, всяко мнение си има довод. Пъстър свят,
                Основите на пазара засега изглеждат стабилни със силно търсене и малко свободни площи

                Коментар


                • Акциите не са ли ти при инвестиционен посредник? Ако са - би трябвало да провериш там.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Получих дивидента..
                    А някой получил ли си е дивидента чрез Банка ДСК? Днес бях в един техен клон и служителката каза, че още го няма, ама май не разбираше за какво става дума и не знаеше къде да провери
                    Last edited by Wile E.; 04.10.2022, 16:35.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Не ти я знам дипломата по Финанси, но колкото и да е лъскава, се вижда, че на Капиталовия пазар не ти върши особена работа
                      Стига, Батя!!!

                      Тази акция Груйчето я познава най-добре. Тук той е цар!!!

                      Много е полезен с непрекъснатите проучвания и анализи, които прави в тази тема!!! Определено е доста в час... сигурно дипломата му помага!!!

                      Тук ще чакаме да утрои... Но дали няма да върне под 2 лева в моя чест??? Ще видим!!!

                      Коментар


                      • Не ти я знам дипломата по Финанси, но колкото и да е лъскава, се вижда, че на Капиталовия пазар не ти върши особена работа
                        Ето как се разкрива още един проблем при теб... Сблъсък на формално и реално.. и става драмата! Уж на хартия трябва да съм много добър, а в реалността.. греди!
                        Смири се и учи повече от успешните

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                          Не ги разбираш борсовите игри груйчо.. от там ти идва драмата на теб! Що не си кюташ на депозит и бетон, като останалите колеги адвокати, ами се напъваш с несвойствени за теб неща и само береш ядове?
                          Батя, дори само на дипломата по Финанси не можеш да ми скъпиш с този парцал от Варненската магнаурка школа, та за правото не отваряш реч Дано си продал вече, че колега като теб, пти тая тънка ликвидност, няма да е добре за акцията
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Не ги разбираш борсовите игри груйчо.. от там ти идва драмата на теб! Що не си кюташ на депозит и бетон, като останалите колеги адвокати, ами се напъваш с несвойствени за теб неща и само береш ядове?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                              Взех 7Т на 2 лв днес, надолу ще допълвам още
                              и за сравнение, точно 2 дни по-рано:

                              Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                              Приятно гълтане на водичка в БРЕФ и гледай да не ти текат много лигите докато надзърташ в канчето на Батя, че е доста нелицеприятно
                              Мда, класика - кога си честен? най-вероятно и тук изсипваш със самосвала - хубавото е, че едва ли имаш нещо повече от 10-20К. Тази акция не е за теб, Батя - хем няма мажо, дето да ти изкупува, хем не са при яхтсмените, за да ти подсказват. Остави я на балъците, дето гълтат водичка, а ти си гледай Балонерко, Агрията и чичовите акции, където можеш да се договориш с тях да ти изкупят хартиите, че на пазар не се получават нещата
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Добре дошъл!

                                Коментар

                                Working...
                                X