IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Абе Груев, спри се бе човек! Поеми си въздух! Поне за малко! Заради твоите безкрайни тиради започнах да намразвам БРЕФ-а. То не би дитирамби, не би чудо!!!! Вече избягвам въобше да отварям тази тема, защото зная че все твоите бисери ще видя.
    Имам акции тук! Засега! Ама заради твоите напъни вече взех сериозно да ги ненавиждам! И вече направо ме сърбят пръстите да ги продам и да се свърши с тази ментална бомбандировка .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Искаш ли един бас - ти избираш рейт в европа, аз залагам брефчето на днешната цена и след 5 години, т.е. 20.02.2028 гледаме цената? Който е с по-добри показатели, съответно печели 200 кинта (или хубава бутилка уиски в този диапазон). Специално за теб давам бонус - можеш да сложиш и любимата си агрия, нямам драма
      защо само на него Агрия? Аз бих се включил веднага с любимата Агрия ... все пак аз комай по-дълго време говоря за нея от него и може да ти е повлияло да спечелиш и ти куп мангизи от нея
      Last edited by petyob; 20.01.2023, 14:33.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение

        И ти си изнервен. Пакетчето ми тук е два пъти над средното.
        В Неохим ти отговорих есента на 2021, че купувам, както и на кого продавах след отчета за Q1. Окончателно излязох след отчета за второ тримесечие, защото пазарът се обърна - износът им бе разочароващ, а останаха със скъпа продукция. Пиша им в темата, защото си мисля, че добре познавам компанията, и заради сантимента от лятото на 2008 - Неохим и още 2 спекулативни, както и АТЕРА ме държаха близо до нулата ...до есента. Повярвах си ... и последните месеци от тактиката ми "чук и бег" имах половинчата успеваемост. В смисъл, че Пазарът качествено ме изчука и нямах никакво желание да бягам. Останаха уроците...и възможности за добър вход при доста компании.

        Приемам, че ФНИБ не е спринтова дисциплина, а по-скоро стипълчейз - има още обиколки и водни препятствия. От опита ми с ЕЛАРГ съм наясно, че даже и при ясни стойности на НСА, цената не бърза да катери, а и покачването на лихви не е попътен вятър. Затова и ти продадох малко над 3000бр. на 2.16 /в сделка, завършваща на 2 4 6 - може да приемем като пожелание за движение на цената/ Преди това писах за движенията при европейските имотни компании.
        Здраве и късмет !
        А когато пишеш нормално, получваш лайк и от мен Те такива коментари обичам и знам, че можеш да ги пишеш, но понякога влизаш в един заядлив мууд и става весело. Съгласен съм с теб (особено за еЛАРГ) и ти желая успех - може пак да купя от теб друг път, знам ли. Аз 2008, както неведнъж съм казвал, я оправих на магия, даже май бях на + с едни врътки с Енемона, но като цяло си беше луд късмет и не го крия - затова и никога не съм се имал за трейдър на БФБ, просто щото нямам достатъчно вътрешно инфо (вече). Виж на западните пазари е друго, но пък нашето си е наше.

        Още веднъж успех!
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

          и двете са авантюри, можеш да си вземеш сума ти рейтове в европа на по-добра цена
          https://seekingalpha.com/article/456...-weather-storm
          Искаш ли един бас - ти избираш рейт в европа, аз залагам брефчето на днешната цена и след 5 години, т.е. 20.02.2028 гледаме цената? Който е с по-добри показатели, съответно печели 200 кинта (или хубава бутилка уиски в този диапазон). Специално за теб давам бонус - можеш да сложиш и любимата си агрия, нямам драма
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Хубава ирония и както често става с твоите мнения напоследък - не на място. Авантюра е твоята позиция в Неохим, това тук не е авантюра, а въпрос на време - казвал съм го много пъти - по 3 до 6 години (даже мисля, че ще са 5 години и няма да е по 3, а по 4, при сегашните нива на акцията). Ето ти ясна и точна прогноза - каква е твоята?

            Колкото до раждаемостта, явно не си от София. Тук все още има огромен проблем с деЦките градини и ще продължи да го има. А по-голям рахат от детска на работното ти място - няма. Но всеки сам си преценЯ де, някои чакат да се закваси морето, пардон от социалистическата кочина в Димитровград, ръководена от гербава калинка, да стане модерно предприятие, което да не аварира през 2 седмици. Та така
            И ти си изнервен. Пакетчето ми тук е два пъти над средното.
            В Неохим ти отговорих есента на 2021, че купувам, както и на кого продавах след отчета за Q1. Окончателно излязох след отчета за второ тримесечие, защото пазарът се обърна - износът им бе разочароващ, а останаха със скъпа продукция. Пиша им в темата, защото си мисля, че добре познавам компанията, и заради сантимента от лятото на 2008 - Неохим и още 2 спекулативни, както и АТЕРА ме държаха близо до нулата ...до есента. Повярвах си ... и последните месеци от тактиката ми "чук и бег" имах половинчата успеваемост. В смисъл, че Пазарът качествено ме изчука и нямах никакво желание да бягам. Останаха уроците...и възможности за добър вход при доста компании.

            Приемам, че ФНИБ не е спринтова дисциплина, а по-скоро стипълчейз - има още обиколки и водни препятствия. От опита ми с ЕЛАРГ съм наясно, че даже и при ясни стойности на НСА, цената не бърза да катери, а и покачването на лихви не е попътен вятър. Затова и ти продадох малко над 3000бр. на 2.16 /в сделка, завършваща на 2 4 6 - може да приемем като пожелание за движение на цената/ Преди това писах за движенията при европейските имотни компании.
            Здраве и късмет !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Black and white cat-foot Разгледай мнение

              и двете са авантюри, можеш да си вземеш сума ти рейтове в европа на по-добра цена
              https://seekingalpha.com/article/456...-weather-storm
              Никога не спори с Грюу, ще те принизи и ще те победи с опит!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Хубава ирония и както често става с твоите мнения напоследък - не на място. Авантюра е твоята позиция в Неохим, това тук не е авантюра, а въпрос на време - казвал съм го много пъти - по 3 до 6 години (даже мисля, че ще са 5 години и няма да е по 3, а по 4, при сегашните нива на акцията). Ето ти ясна и точна прогноза - каква е твоята?

                Колкото до раждаемостта, явно не си от София. Тук все още има огромен проблем с деЦките градини и ще продължи да го има. А по-голям рахат от детска на работното ти място - няма. Но всеки сам си преценЯ де, някои чакат да се закваси морето, пардон от социалистическата кочина в Димитровград, ръководена от гербава калинка, да стане модерно предприятие, което да не аварира през 2 седмици. Та така
                и двете са авантюри, можеш да си вземеш сума ти рейтове в европа на по-добра цена
                https://seekingalpha.com/article/456...-weather-storm
                destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение

                  При тази раждаемост деЦката няма да вдигне цената, нужен е старчески дом - така едрите акционери, които подкрепиха авантюрата, ще настаняват осигурените при тях пенсионери

                  А може и още някоя немска компания да наеме...
                  Хубава ирония и както често става с твоите мнения напоследък - не на място. Авантюра е твоята позиция в Неохим, това тук не е авантюра, а въпрос на време - казвал съм го много пъти - по 3 до 6 години (даже мисля, че ще са 5 години и няма да е по 3, а по 4, при сегашните нива на акцията). Ето ти ясна и точна прогноза - каква е твоята?

                  Колкото до раждаемостта, явно не си от София. Тук все още има огромен проблем с деЦките градини и ще продължи да го има. А по-голям рахат от детска на работното ти място - няма. Но всеки сам си преценЯ де, някои чакат да се закваси морето, пардон от социалистическата кочина в Димитровград, ръководена от гербава калинка, да стане модерно предприятие, което да не аварира през 2 седмици. Та така
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                    Стоицизъм е нужен на всички акционери на БФБ
                    140к оборот, от които по-голямата част на интернешънъла
                    Есента на 2008 и още няколко пъти след това бяхме и мазохисти.
                    Сезоните се сменят, при тези ветрове хората са предпазливи.
                    И това ще мине

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 1984- Разгледай мнение
                      Получих информация за емоционалното състояние на някои акционери. Стоицизъм е нужен тук ...
                      Стоицизъм е нужен на всички акционери на БФБ
                      140к оборот, от които по-голямата част на интернешънъла

                      Коментар


                      • Получих информация за емоционалното състояние на някои акционери. Стоицизъм е нужен тук ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Ех, инта, аз съм в тази компания от средата на 2021, с част от парите от продажбата на Спиди. Вярно, че си на години, а такива хора обичате да тъгувате по време оно, но запомни от мен - не се гледа ретроспекция, макар че аз съм със супер познания по история, гледат се перЕспективите тук и сега

                          И да не съм офтопик - сделка съвсем близо до имота ни на Околовръстното:

                          Ние имаме 7,5 дка в регулация и 8 извън регулация в района - всеки сам да си смята колко е реалната им цена.

                          Вече за Синерджи - не знам какво да кажа. Има абсолютно всичко - дори са договорили деЦка градина на приземния етаж (и то елитна), има предвидени места за релакс (сауна, масаж, солна стая), има и банка в съседство - абе всичко, ама що не се пълни. Иначе за строежа на метрото, че не помня вече дали писах - необратимо е, парите са договорени с ЕИБ, правителството отпуска другата част (и вече отпусна две суми, едната даже извънредна), всички строители са избрани, остана само едно дребно обжалване (другите минаха и се сключиха договорите с Трейс), т.е. първа копка след 3-4 месеца и задължително преди изборите. Всички предпоставки са налице, да видим колко време ще отнеме.

                          За ИОС чух и много хубави, и не чак толкова хубави неща, но не съм оторизиран да говоря, така че си мълча - ако някой иска да сподели, ще сподели. Скоро ще се разбере и за дЕвЕдента, пък и лесно се смята доходността за тази година, след като завършихме със слаб (2) 2022. Аз си оставам оптимист и чакам тройка в края на годината (това е малко пожелателно мислене де, но считам, че е възможно), все пак е 2023 и така до отличен (6) през 2026 - да видим
                          ами не само детска, ами и елитно начално у-ще до 4 клас да открият - в час по информатика ще ги водят да гледат суперкомпютъра
                          Last edited by petyob; 20.01.2023, 12:33.

                          Коментар


                          • [QUOTE=1984-;n4013530]

                            При тази раждаемост деЦката няма да вдигне цената, нужен е старчески дом - така едрите акционери, които подкрепиха авантюрата, ще настаняват осигурените при тях пенсионери

                            По-глупав пост едва ли може да се напише!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Вече за Синерджи - не знам какво да кажа. Има абсолютно всичко - дори са договорили деЦка градина на приземния етаж (и то елитна), има предвидени места за релакс (сауна, масаж, солна стая), има и банка в съседство - абе всичко, ама що не се пълни.
                              При тази раждаемост деЦката няма да вдигне цената, нужен е старчески дом - така едрите акционери, които подкрепиха авантюрата, ще настаняват осигурените при тях пенсионери

                              А може и още някоя немска компания да наеме...

                              Коментар


                              • [QUOTE=Грую Груев;n4013501]Ех, инта, аз съм в тази компания от средата на 2021, с част от парите от продажбата на Спиди. Вярно, че си на години, а такива хора обичате да тъгувате по време оно, но запомни от мен - не се гледа ретроспекция, макар че аз съм със супер познания по история, гледат се перЕспективите тук и сега

                                И да не съм офтопик - сделка съвсем близо до имота ни на Околовръстното:

                                Ние имаме 7,5 дка в регулация и 8 извън регулация в района - всеки сам да си смята колко е реалната им цена.

                                Вече за Синерджи - не знам какво да кажа. ....................



                                Еее, баш де!!!- за чий чужди декар тъй грозно грачеш по чужди порти???- да съм те не видял повече в Атера
                                чужд хасап да броиш!

                                Коментар

                                Working...
                                X