IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • За дребните акционери едва ли някой ще се трогне, но недоумявам ПФ-тата защо не тропнат малко с крак на УД. Не може всички метрики да са ти под средните за пазара, а ти да продължаваш да си получаваш пълното възнаграждение. Някакъв KPI трябва да им се изработи на тия хора... Поне това уж се води истинско публично дружество, в което няма решаващ глас на управляващ мажоритар.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Ехо, има ли живот тук?
      Софианци няма ли нови етажи, които да се подготвят за наематели?
      Имаше някакво дребно раздвижване преди 10-на дни, видях някакви промени по етажите, но реално нищо черно на бяло - ако ми остане време този уикенд, като се прибера в България, ще се разходя натам. Пишете на ДВИ и искайте уебинар - аз писах 5 пъти вече и само ми обясняват как скоро щяло да е. Като пишат повече акционери, белким се сетят, че ни дължат подобен отчет, иначе е мазане на телефони и фантазии кое и как
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Много анемична и слаба акция.Срам за Софикс
        В ничии води е,ако мине над жълтата зона,може и на направи някакъв малък анемичен ръст.
        Под черната линия,довиждане
        2023 Q3,Q4 и особедно 2024 тук може да видим цени много,много под сегашната(както бях казал още на миналогодишния връх)
        Но така е,който е с тухли в главата да си носи последствията


        https://tvc-invdn-com.investing.com/...48dafe04d5.png


        Last edited by petrg5s; 02.03.2023, 11:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Ехо, има ли живот тук?
          Софианци няма ли нови етажи, които да се подготвят за наематели?
          Не

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Ехо, има ли живот тук?
            Софианци няма ли нови етажи, които да се подготвят за наематели?
            Тук всички инвеститори са заспали дълбок зимен сън, а най-дълбок сън са заспали тези, които трябва да свършат работа и да намерят наематели за празните площи. Техния сън обаче не е само зимен, за съжаление...

            Коментар


            • Ехо, има ли живот тук?
              Софианци няма ли нови етажи, които да се подготвят за наематели?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение
                Понеже каза, че в бреф няма глупави акционери, аз вече се сещам за един
                Доста повече са
                А тази акция ще тръгне САМО когато грую продаде !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                  Тези мишоци се крият сега . Нали бяха обещали уебинар за годишните резултати? Мина почти месец, а те само си църкат по дупчиците. Офисите им стоят празни, ама нашите баровци плащат наем в Есте, при Домусчиевиети. Евала . Ако ще и 5 квадрата да плащат, това е неприемливо, още повече, че обещаха като им свърши договорът там /есента на 2022/ да не го преподписват! И тези МНИ като им трябва офис, да вземат да наемат нещо от тук, че без нас са умрели прави!
                  +1, точно затова се крият - вече три пъти им пиша за уебинар, ама като няма какво да кажат и само ще получат упреци, си траят. Задължително е МНИ да се преместят в Синерджи, най-малкото щото ние им плащаме заплатите - и го обещаха! Разбира се, "утехата" е, че можеше да е и по-зле, ама ...

                  Петьо, сградите не са пълни, щото в Камбаните напусна основния наемател с 65% от сградата, в Бизнес парка напусна такъв с 25%, а Синерджи си е нова сграда. Ако трябва да кажа нещо позитивно, то е, че обжалванията по строежа на третата линия на метрото към Окръжна болница са на финалната права (заради идиотите от Монолит, ако някой го вълнува) и при много добро стечение на обстоятелствата може да имаме първа копка преди изборите (е, не е много вероятно, но пък стигнахме до финала във ВАС, при това за втори път, щото правната ни система е такава - да не забивам).

                  Чакаме си договорите за нови наеми и дано да е скоро!

                  П.С. Някакси между другото мина, че МНИ имат нов договор с нас - е, не е променено нищо в него, заради новия закон е, но беше важно да се знае, все пак това са ни основните разходи
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Тези мишоци се крият сега . Нали бяха обещали уебинар за годишните резултати? Мина почти месец, а те само си църкат по дупчиците. Офисите им стоят празни, ама нашите баровци плащат наем в Есте, при Домусчиевиети. Евала . Ако ще и 5 квадрата да плащат, това е неприемливо, още повече, че обещаха като им свърши договорът там /есента на 2022/ да не го преподписват! И тези МНИ като им трябва офис, да вземат да наемат нещо от тук, че без нас са умрели прави!

                    Коментар


                    • не си спомням точно, но мисля се смени управляващия, преди 1-2 години. От тогава се прекъсна тази добра практична на 3 месеца да има уебинар. Както и процента на запълване падна под средните за пазара, включително и на старите обекти. Поправете ме ако греша!
                      Last edited by petyob; 20.02.2023, 13:27.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от AF Debugger Разгледай мнение

                        поне един...
                        И аз съм вътре, което отчитам като най тъпата си инвестиция и добре че е с мижав процент.
                        Айде да подскочи с едни бъгави 10% че да я харижа на дългосрочните майстори на спорта
                        Не не, за един се сещам! Аз също се питам всеки ден за всяка една инвестиция дали бих я купил или продал!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                          Понеже каза, че в бреф няма глупави акционери, аз вече се сещам за един!
                          поне един...
                          И аз съм вътре, което отчитам като най тъпата си инвестиция и добре че е с мижав процент.
                          Айде да подскочи с едни бъгави 10% че да я харижа на дългосрочните майстори на спорта

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение

                            Много ти се иска да напазаруваш на около 2 лв., но си изпуснал момента. Ако си мислиш, че с такива постове ще свалиш цената, много се лъжеш. Глупаци инвестирали тук няма.
                            Господине, цената е на 2 кинта от доста време вече.
                            Още един яхтсмен в позицията?!
                            Голяма промоция, голям гювеч

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Искаш ли един бас - ти избираш рейт в европа, аз залагам брефчето на днешната цена и след 5 години, т.е. 20.02.2028 гледаме цената? Който е с по-добри показатели, съответно печели 200 кинта (или хубава бутилка уиски в този диапазон). Специално за теб давам бонус - можеш да сложиш и любимата си агрия, нямам драма
                              Сложих днес 2к в Grand City Properties, да видим дали след година или пет ще е по-високо от любимия ти БРЕФ. без бутилки или пари, просто за спорта да видим кой ще е прав
                              destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от penman Разгледай мнение

                                Топчо, чуденето е нездравословна дейност, може и до инсулт да доведе, така че по-добре ги пускай за продажба на 2.02 и ще ти ги изкупя всичките! Ще имаш кеш, който да вложиш в по-добри позиции!
                                Понеже каза, че в бреф няма глупави акционери, аз вече се сещам за един!

                                Коментар

                                Working...
                                X