IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фонд за недвижими имоти България АДСИЦ (5BU / BREF)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
    Ако имахме някаква форма на обединение щяхме да синхронизираме действията си а не всеки да дърпа където си реши
    Това няма как да стане.

    Коментар


    • Ако имахме някаква форма на обединение щяхме да синхронизираме действията си а не всеки да дърпа където си реши

      Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
      Ако махнем всички подкрепата ще ги купим по 40 стинки

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        На мен ми е странно защо не инвестираш поне малък % от портфейла си в подобни акции - ей така, за черни дни?
        Доколкото знам от твои публикации, портфейла ти е изцяло спекулативен без нито една дивидентна и "стабилна" според общоприетата дефиниция акция? Все пак не може човек винаги да "удари кьоравото" и трябва да има някакви буфери, поне според мен.
        Първо че е безсмислено да вкарвам акция с малък % в портфейла. Дори да порасне добре, няма да е съществено за цялото представяне.
        И второ че съм фен на капиталовите печалби, а не на дивидентите. Разбира се, най сладко е като двете се съчетаят, ноо... няма пълно щастие
        Може би като удъртея ще се насоча към по-стабилни компании, тип дойна крава

        Коментар


        • И аз добавих 25000,защото продавачите знаят,че времето работи за тях и едва ли ще продават под 50,а и може да се включи пенЦия без деменция-фондът е по-добър избор от ДЦК.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Тогава и аз ще се впиша в акционерната книга
            На мен ми е странно защо не инвестираш поне малък % от портфейла си в подобни акции - ей така, за черни дни?
            Доколкото знам от твои публикации, портфейла ти е изцяло спекулативен без нито една дивидентна и "стабилна" според общоприетата дефиниция акция? Все пак не може човек винаги да "удари кьоравото" и трябва да има някакви буфери, поне според мен.
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
              Ако махнем всички подкрепата ще ги купим по 40 стинки
              Тогава и аз ще се впиша в акционерната книга

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Защото е сигурна акция при мечи маркет..... и дивидент дава...
                Аз също взех няколко хиляди......
                Ако махнем всички подкрепата ще ги купим по 40 стинки
                Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Alonso Разгледай мнение
                  Защо подпирате така?
                  Нали ви е ясно, че те докато не продадат всичко няма да спрат.
                  Оставете ги да сринат цената и тогава да купуваме
                  Защото е сигурна акция при мечи маркет..... и дивидент дава...
                  Аз също взех няколко хиляди......

                  Коментар


                  • Защо подпирате така?
                    Нали ви е ясно, че те докато не продадат всичко няма да спрат.
                    Оставете ги да сринат цената и тогава да купуваме
                    Акъл ми дай, пари сам ще си спечеля.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                      Виж първо с другите как са и тогава говори за БРЕФ. Засега се държи относително добре.
                      Е той може да се подържи още малко,но после не се знае.Освен това скоро едва ли ще дадат приличен дивидент.Като цяло за сега са ми от категорията на Дръвчо.Държах хи няколко години.Миналата продадох последните 20к от него.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Тоя Бреф заприлича на Дръвчо.
                        Виж първо с другите как са и тогава говори за БРЕФ. Засега се държи относително добре.
                        “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                        Коментар


                        • Тоя Бреф заприлича на Дръвчо.

                          Коментар


                          • На основание чл. 40, т. 3, във връзка с чл. 27, т. 2 и чл. 28 от Наредба № 2 за
                            проспектите при публично предлагане на ценни книжа и за разкриването на
                            информация от публичните дружества и другите емитенти на ценни книжа Ви
                            уведомявам, за следното:
                            DANUBE INVEST OY информира ФОНД ЗА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
                            БЪЛГАРИЯ АДСИЦ, че е намалило дяловото си участие в капитала на фонда под
                            10% до 6.0136%.
                            destroy racism, be like a panda – he’s black, he’s white, he’s asian and he’s chubby

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                              Тони, май пак е време за ръст - гледам сменил си аватара
                              да или поне ако ще падат хартийките да ги набучвам с рогата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Честит ни нов сайт!
                                Тони, май пак е време за ръст - гледам сменил си аватара

                                Коментар

                                Working...
                                X